Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

to pokaż może cytat jak ktoś pisze, że KB jest słabym koszykarzem, bo mu się jego miny nie podobają. Chętnie się pośmiejemy, bo to będzie na prawdę szczyt :)

 

a najzabawniejszy jest fakt, że krótki okres gry w reprezentacji (ułamek tego co gra w klubie) ma świadczyć o jego słabości, a słaba gra Krystyny świadczy nie o tym, że jest słaby tylko, że jest bez formy :lol: no bo Messi bez formy być nie może, a Krystyna nie może być słaby :mrgreen:

jakoś tak brzmi definicja hipokryzji...

Ani tego ani tego nie napisałem. Cristiano tak samo lubię jak Messiego, to wy go sproawdziliście do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętasz już co na poprzedniej stronie pisałeś? :shock:

 

no to ci zacytuję:

No to czekaj bo się znowu okaże, że Barcelona jest świetnym systemem ustawionym pod Messiego, ze świetnymi graczami, którzy harują na niego, z którego system robi boga a ten znowu pokaże, że jest c***owy i w reprze gówno ugra.

jak Messi jest c***owy to CR9 jaki jest ? :D :mrgreen:

Bez formy
czysta hipokryzja.

 

PS. i nadal czekam na cytaty, o których pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekaj bo się znowu okaże, że Lakers jest świetnym systemem ustawionym pod Bryanta, ze świetnymi graczami, którzy harują na niego, z którego system robi boga a ten znowu pokaże, że jest c***owy i w finałach gówno ugra.

 

Fajne?

Nie fajnie znowu nie trafiłeś bo przy KB mamy wiele sezonów z różnym supportem, wielkich sezonów :)

 

Coś ci nie idzie z tymi tekstami, zamknij drzwi jak będziesz wychodził.

 

nie pamiętasz już co na poprzedniej stronie pisałeś? :shock:

 

no to ci zacytuję:

No to czekaj bo się znowu okaże, że Barcelona jest świetnym systemem ustawionym pod Messiego, ze świetnymi graczami, którzy harują na niego, z którego system robi boga a ten znowu pokaże, że jest c***owy i w reprze gówno ugra.

jak Messi jest c***owy to CR9 jaki jest ? :D :mrgreen:

Bez formy
czysta hipokryzja.

 

PS. i nadal czekam na cytaty, o których pisałeś.

Pamiętam dokładnie, może przy pierwszym trochę przesadziłem, ale ogólnie chodziło mi o to, że jak koleś jest drugim Diego, na którego go wszyscy kreują to w Argentynie też by grał tak niesamowicie. Podkreśl też końcówkę cytatu.

 

No CR jest bez formy? Widziałeś Gran Derbi? Pisałem już, że doceniam kolesia a wy mi tu wmawiacie, że mam go za byle popierdółkę typu Quaresmy, ja tylko stawiam tezę, że koleś jest overrated i overhyped.

 

Po mistrzostwach wrócę do tematu, może po półfinale CL będzie też co napisać, teraz kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No CR jest bez formy? Widziałeś Gran Derbi? Pisałem już, że doceniam kolesia a wy mi tu wmawiacie, że mam go za byle popierdółkę typu Quaresmy, ja tylko stawiam tezę, że koleś jest overrated i overhyped.

Tak z czystej ciekawości kto według Ciebie nie jest overrated i overhyped ?Jeśli nie Messi, nie Ronaldo to kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dokładnie, może przy pierwszym trochę przesadziłem, ale ogólnie chodziło mi o to, że jak koleś jest drugim Diego, na którego go wszyscy kreują to w Argentynie też by grał tak niesamowicie. Podkreśl też końcówkę cytatu.

 

No CR jest bez formy? Widziałeś Gran Derbi? Pisałem już, że doceniam kolesia a wy mi tu wmawiacie, że mam go za byle popierdółkę typu Quaresmy, ja tylko stawiam tezę, że koleś jest overrated i overhyped.

 

Po mistrzostwach wrócę do tematu, może po półfinale CL będzie też co napisać, teraz kończę.

ale jak powiem, że ty jesteś jak Diego to inni mają mówić, że jesteś ch-owy bo nie jesteś jak Diego? on się sam ogłaszał drugim Maradonną? czy ocb? to jest tak samo niskich lotów określenie jak jechanie Bryanta za to, że ktoś tam go kiedyś porównał do Jordana. Upadłeś tak samo nisko jak haterzy KB.

Przy okazji porównaj jak możesz osiągnięcia klubowe Messiego i Maradonny, najlepiej do wieku w który akurat znajduje się Leo. Wypisz osiągnięcia indywidualne jak i drużynowe. Zobaczymy co ten boski Diego takiego potrafił.

 

Końcówka cytatu jest mało istotna i wynika to nawet z samej gramatyki.

 

co do CR to a nie wyrokuję. Śmieszy mnie to, że kiepską dyspozycję CR argumentujesz brakiem formy, a u Messiego jego ch-owością... totalna hipokryzja...

 

i jeszcze pytanie - skoro Lebron nie ugrał nic w reprezentacji bez Bryanta to też jest ch-owy?

 

PS. Nadal czekam na cytaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz czekac do polfinalu skoro juz w zeszlym roku overrated and overhyped Messi udowodnil cos w finale.

 

Przyznaj sie ze goscia nie znosisz poprostu i jestes naczystrzej postaci haterem.

 

Aha co do kreowania na Diego. Sam Maradona powiedzial, ze nie ma watpliwosci, ze Messi jest od niego lepszy juz teraz. No ale faktycznie moze Ty i Twoi koledzy znacie sie bardziej na pilce niz on.

 

 

 

I tez czekam na odpowiedz na to:

 

Tak z czystej ciekawości kto według Ciebie nie jest overrated i overhyped ?Jeśli nie Messi, nie Ronaldo to kto?

Bardzom ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dokładnie, może przy pierwszym trochę przesadziłem, ale ogólnie chodziło mi o to, że jak koleś jest drugim Diego, na którego go wszyscy kreują to w Argentynie też by grał tak niesamowicie. Podkreśl też końcówkę cytatu.

 

No CR jest bez formy? Widziałeś Gran Derbi? Pisałem już, że doceniam kolesia a wy mi tu wmawiacie, że mam go za byle popierdółkę typu Quaresmy, ja tylko stawiam tezę, że koleś jest overrated i overhyped.

 

Po mistrzostwach wrócę do tematu, może po półfinale CL będzie też co napisać, teraz kończę.

ale jak powiem, że ty jesteś jak Diego to inni mają mówić, że jesteś ch-owy bo nie jesteś jak Diego? on się sam ogłaszał drugim Maradonną? czy ocb? to jest tak samo niskich lotów określenie jak jechanie Bryanta za to, że ktoś tam go kiedyś porównał do Jordana. Upadłeś tak samo nisko jak haterzy KB.

Przy okazji porównaj jak możesz osiągnięcia klubowe Messiego i Maradonny, najlepiej do wieku w który akurat znajduje się Leo. Wypisz osiągnięcia indywidualne jak i drużynowe. Zobaczymy co ten boski Diego takiego potrafił.

 

Końcówka cytatu jest mało istotna i wynika to nawet z samej gramatyki.

 

co do CR to a nie wyrokuję. Śmieszy mnie to, że kiepską dyspozycję CR argumentujesz brakiem formy, a u Messiego jego ch-owością... totalna hipokryzja...

 

i jeszcze pytanie - skoro Lebron nie ugrał nic w reprezentacji bez Bryanta to też jest ch-owy?

 

PS. Nadal czekam na cytaty.

No to upadłem, nie chcę mi się.

 

Co u Messiego tłumacze? Niczego nie tłumacze.

 

I jeszcze pytanie co to ma do rzeczy? ;]

 

Jakie k**** cytaty? Chcesz ode mnie jakichś cytatów o słabości KB, których Ci się zachciało? ;]

 

Czemu chcesz czekac do polfinalu skoro juz w zeszlym roku overrated and overhyped Messi udowodnil cos w finale.

No udowodnił i jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na globie, od początku tego nie neguje, neguje to, że jest top ileś tam all time top 5 or whateva

 

Przyznaj sie ze goscia nie znosisz poprostu i jestes naczystrzej postaci haterem.

Jak już to Barcelony, ale Messiego lubie :)

 

Aha co do kreowania na Diego. Sam Maradona powiedzial, ze nie ma watpliwosci, ze Messi jest od niego lepszy juz teraz. No ale faktycznie moze Ty i Twoi koledzy znacie sie bardziej na pilce niz on.

 

Probably, po tym co ugrał z mocną kadrowo Argentyną mogę dać tam Bataliona z jego tabelkami i będą lepsze wyniki. Do tego zaczną grać 1on1 w defensywie ;]

 

Tak z czystej ciekawości kto według Ciebie nie jest overrated i overhyped ?Jeśli nie Messi, nie Ronaldo to kto?

Bardzom ciekaw.

Przewiń pan rolkę w górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczelo sie od tego jakoby Messi byl c***owy. Najwazniejsze, ze udalo sie ustalic ze nie jest. uf

 

edyt:

 

przy okazji ktos wie czy LeBron gra w dniu dzisiej czy niet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczelo sie od tego jakoby Messi byl c***owy. Najwazniejsze, ze udalo sie ustalic ze nie jest. uf

 

Tak z tego się wycofuje.

Czyli koniec koncow po otrzymaniu serii poteznych plaskaczy po pysku padles bezwladnie na deski, i choc wiesz ze nie masz najmniejszych szans z nich wstac i tak w jakis sposob jeszcze pyskujesz starajac sie udowadniac racje nie majace racji (powtorzenie celowe) bytu. Ciekawe :)

 

Trzeba ci bylo to w ogole zaczynac?

 

Przeciez gdyby porownac twojego pierwszego i ostatniego posta to by wyszla z tego definicja sprzecznosci, nie tak?

 

PS. Tak swoja droga przyjrzyj sie dokladnie temu pytaniu:

 

Tak z czystej ciekawości kto według Ciebie nie jest overrated i overhyped ?Jeśli nie Messi, nie Ronaldo to kto?

i odpowiedz na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj coś odpisać ale wszystko co napisałeś było tak sprzeczne że sobie odpuściłem, za to widzę że koledzy Cię już wypunktowali

 

Jeszcze tylko to

 

WkS napisał(a):Przyznaj sie ze goscia nie znosisz poprostu i jestes naczystrzej postaci haterem.

 

 

Jak już to Barcelony, ale Messiego lubie :)

 

Po mistrzostwach wrócę do tematu, może po półfinale CL będzie też co napisać, teraz kończę.

To co napisałeś to czysty hejteryzm czekasz na jedno średnie lub słabsze spotkanie by zacząć znowu głosić swoje herezje. To co pokazuje od trzech lat w LM i PD jest nieważne dwa słabe spotkanie od razu jest przereklamowany i najlepiej zabrać mu Złotą Piłkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańska telewizja Telecinco podała, że Cristiano Ronaldo od czwartku do piątku imprezował przed arcyważnym spotkaniem, Derbami Europy, które odbyły się w ubiegłą sobotę. Mecz miał wielkie znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo Hiszpanii. Real Madryt przegrał u siebie z Barceloną 0:2.

 

Takie rewelacje ujawnił dziennikarz stacji Kiko Hernandez. Według jego informacji piłkarze Realu Madryt najpierw w czwartek zorganizowali imprezę z okazji urodzin Roystona Drenthe, a w piątek odbyła się kolejna balanga. Tym razem w domu Cristiano Ronaldo i miała trwać do piątej rano w sobotę.

 

I to wszystko na kilkadziesiąt godzin przed arcyważnym meczem, Gran Derbi, który mógł zdecydować o mistrzostwie Hiszpanii! "Królewscy" przegrali ostatecznie 0:2 i ich szanse na tytuł bardzo stopniały.

 

Cristiano Ronaldo zdecydowanie zaprzeczył tym doniesieniom. Zapowiedział też skierowanie sprawy do sądu. - Biorąc pod uwagę powagę tych oskarżeń, poinstruowałem swoich prawników. Powiedziałem im, żeby bez zbędnego zastanawiania się użyli niezbędnych środków prawnych, by przedstawić prawdziwe fakty - powiedział portugalski piłkarz.

 

- Hiszpańska telewizja Telecinco zasugerowała, że w moim domu odbyła się impreza i że trwała do piątej rano, tuż przed meczem z Barceloną. Było to podsycone komentarzami, których nie można tolerować, bo zdyskredytowały moją osobę i podejście do zawodu - dodał.

 

Ronaldo zaznaczył, że wszystkie oskarżenia "były absolutnym kłamstwem i nie ma w nich ani krzty prawdy". Portugalczyk powiedział, że w piątek odpoczywał, żeby być w pełni sił na mecz z FC Barcelona. Ronaldo podkreślił, że chce, aby winni tych oskarżeń zostali ukarani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej polowie derbow Manchesteru...

 

ja pierdziele, sa tak nudne ze sie chce zygac. dobrze ze usnalem bo gdyby nie to, pewnie puscilbym pawia...

 

nie wiem czy to przez kaca czy przez niechec do niedoleznych staruszkow jak Scholes i Kiks czy nienawisc do Adeburaków i Tevezów, ale dawno nie meczyl mnie tak jakikolwiek mecz... :?

 

Tak btw. United jest tak czerstwe w tym sezonie ze glowa mala... stracili praktycznie szanse na kazde z trofeow w ciagu jednego tygodnia ale tak naprawde zanosilo sie na to juz od jakiegos czasu. Nie wiem co musza zrobic, ale ich totalne uzaleznienie od rooneya musi nieziemsko wkuriwac fanow ManUtd.

 

Tak mi sie skojarzylo ze gdy Krystyna plakala o transfer do sRealu to czlowiek ktoremu moze ta dziewczynka polerowac buty czyli Cantona powiedzial ze bedzie to jej najwiekszy blad w zyciu, bo dąży tylko do slawy i rozglosu. ?Na to Krystyna rzekla niezwykle dziarsko ze idzie do oazy rozpusty i bezpruderyjnosci po to by zdobyc wiecej trofeow. No i faktycznie; sie nazdobywala :mrgreen:

 

Btw. onet mnie natknal i przypomnial siwetny kawal:

 

Wchodzi facet do baru, za pulpitem stoi barman a obok niego siedzi pies, ktory nagle szczeknał dwa razy...

 

Barman: - Oho, Manchester City przegrał...

Facet (zdezorientownay): - yyy... jak to? skad pan wiedzial?

Barman: No bo zawsze gdy moj pies szczeka dwa razy to Citizens przegrywaja...

Facet: - Ooo... niezly pies. A co robi gdy wygrywaja?

Barman: - Panie... skad ja mam to wiedziec? Mam go dopiero 3 lata ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham-Chelsea naprawde dobry meczyk, szczegolnie na tle slabych derbow Manchesteru. Terry znowu pokazal "klase" i polecial za dwie zolte kartki. Spurs powinni to mecz wygrac z palcem w..., spokojnie 3-4 bramkami, a w samej koncowce mieli mokre gacie, Pavlyuchenko (nie chce mi sie sprawdzac pisowni) mial tak rozregulowany celownik ze mala banka, lepszych setek sobe nie mozna wymarzyc :)

Jeszcze o MU Ferguson mowi o jednym, dwoch wzmocnieniach latem, ja bym raczej pomyslal o min 3-4, jesli chca wiele zdzialac w nastepnym sezonie, szczegolnie ze paru jego grajkow bedzie zmeczonych po WC. Atak, srodek pomocy, prawy obronca (chyba ze w koncu dac grac na dobre Rafaelowi), nowy gk, pare pozycji bym tam znalazl do obsadzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Manchester United to wspaniały klub, z którym wygrałem wiele trofeów. Ale teraz gram w Realu, najlepszej drużynie na świecie, i teraz to z nim chcę wygrywać, tak jak to miało miejsce w Anglii. Jestem bardzo szczęśliwy z pobytu tutaj. A beze mnie Manchester radzi sobie bardzo dobrze - przyznał Ronaldo

:lol:

 

"Jedno zycie, jeden klub, 1/8 az po grob" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o MU Ferguson mowi o jednym, dwoch wzmocnieniach latem, ja bym raczej pomyslal o min 3-4, jesli chca wiele zdzialac w nastepnym sezonie, szczegolnie ze paru jego grajkow bedzie zmeczonych po WC. Atak, srodek pomocy, prawy obronca (chyba ze w koncu dac grac na dobre Rafaelowi), nowy gk, pare pozycji bym tam znalazl do obsadzenia :)

Silva grą w 1/4 LM zirytował pewnie nie jednego fana MU jest młody błędy się zdążają ale to on powinien zając miejsce na prawej stronie obrony. Ma potencjał by być graczem nie gorszym niż jego odpowiednik na lewej stronie Evra o drewnianym O'Shea nie wspominając ,którego w ofensywie już teraz bije na głowę w każdym elemencie .

Oglądając Czerwone Diabły da się zauważyć , brak klasowego ofensywnego pomocnika kogoś z ikra i polotem kto wspomoże Rooney’a w ataku. Z całym szacunkiem dla Scholesa(bramka w weekend pierwsza klasa )to ma on 36 lat ,wiecznie grac nie będzie. Szkoda że Ferguson tak głęboko cofnął Andersona przekwalifikując go w zasadzie w def. pomocnika za czasów gry w Porto zapowiadał się na gracz a o zbliżonej charakterystyce do Ronaldinho . Świetnienadawał by się tu Gourcuff przy takim graczu może i Berbatov by odżył chociaż on już chyba i tak jest na wylocie tylko kto od was kupi takiego partacza? :roll:

 

Za to jutro po kilkuletniej przerwie Inter powalczy o finał LM. Podobnie jak w NBA Miami nie jest faworytem tak i Inter mało osób widzi na Santiago Bernabau . Podstawa to nie stracić bramki u siebie. Wynik 1-0 biorę w ciemno. Każdy atak musi być wykorzystany ,bo wiele ich na pewno nie będzie. Obrona bez błędu

 

Na szczęście Mourinho nie boi się zabić futbolu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.