Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Maradona to idiota to że Messi nie gra tak jak w Barcelonie to głównie jego wina.Marny z niego psycholog i taktyk nikt nie ma silniejszego ataku niż Argentyna Messi,Agüero,Higuaín Tevez ,Milito on za to woli grać czterdziestoletnim Palermo i Crespo o wynalazkach na środku obrony nie wspominając .W ciągu dwóch lat sprawdził setkę piłkarzy ,przegrał z Boliwia 6-1 a drużyna z takimi gwiazdami nie ma stylu.Wcale mnie nie zdziwi jeśli Argentyna z ledwości doczołga się do 1/8 a po porażce Diego stwierdzi że Messi nie jest takim geniuszem jak on i zwali całą winę na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maradona to idiota to że Messi nie gra tak jak w Barcelonie to głównie jego wina.Marny z niego psycholog i taktyk nikt nie ma silniejszego ataku niż Argentyna Messi,Agüero,Higuaín Tevez ,Milito on za to woli grać czterdziestoletnim Palermo i Crespo o wynalazkach na środku obrony nie wspominając .W ciągu dwóch lat sprawdził setkę piłkarzy ,przegrał z Boliwia 6-1 a drużyna z takimi gwiazdami nie ma stylu.Wcale mnie nie zdziwi jeśli Argentyna z ledwości doczołga się do 1/8 a po porażce Diego stwierdzi że Messi nie jest takim geniuszem jak on i zwali całą winę na niego.

Z Bolivią chyba wszyscy oklep dostają bo tam są jakieś nieziemskie wysokości przy tych meczach.

 

jak Messi jest c***owy to CR9 jaki jest ? :D :mrgreen:

Bez formy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbta co chceta, mistrzostwa pokażą, może nie mam racji, ale szczerze w to wierze, że znowu na mś się ten mały człowieczek spali ;]

Czlowieku piszac Twoim jezykiem : c***owy to mozesz byc TY na podworku dostajac siate za siatą. W Barcelonie (jak i w innych wielkich klubach nie ma takowych graczy), a juz nie na pewno w pierwszym skladzie. Rozumiem po kolejnych postach, ze jestes fanem Realu, ale mozesz uszanowac zawodnika, ktory obok Rooneya jest obecnie najlepszy na swiecie. Przewaga Messiego jest to, ze ma wszystko w tej chwili i jest w grze w LM, blisko droge do majstra w kraju (przeciwienstwo Rooneya), a Ty gosc z zasciankowej Polski piszesz ze jest c***owy ??

 

A i jeszcze a propo "c***owego" Messiego, to reprezentacja to zupelnia inna para kaloszy, szczegolnie reprezentacje po za europejskie naprawde rzadko i na krotki okres sie spotykaja. Do tego dodaj , to ze twoim coachem jest gosc, ktory wywachął "wc***" (tu tez uzywam twojego języka) koksu i gra jakimis ogryzkami. Inna sprawa, ze Messi jeszcze na duzym turnieju na powaznie nie zagrał, wiec nie mial gdzie zawieśc. Aha moze jeszce wtedy srales w pieluchy, ale w 2006 roku Messi był zmiennikiem ( a i tak strzalał bramki i juz wtedy zachwycał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi zjada cały real na śniadanie, w takiej jest obecnie formie.

 

A to jak w żałosny sposób gracze realu prowokowali, podkopywali, popychali po akcji mówi wszystko o tym jak sponiewierała ich Barcelona.

 

PS. swoją drogą nie ma to jak równe traktowanie - CR jest bez formy, a Messi jest słaby. Pomijam już, że aktualnie CR mógłby co najwyżej mu buty wiązać :) ale Messi zwyczajnie nie może być bez formy, za to Krystynka owszem i to ją w 100% tłumaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co się orientują w sprawach związanych z Messim a dokładniej w reprezentacji Argentyny- powiedzcie mi czy Riquelme wrocił do reprezentacji? Bedzie na mundialu? Bo jakiś czas temu pamietam powiedział ze poki trenerem jest Maradona nie zagra dla kraju.

 

Messi Messim ale mysle że jeden z wazniejszych graczy tej reprezentacji moze nie wystapic w mś własnie przez glupote Diego. Messi co prawda potrafi minąc trzech obronców i sam zakonczyć akcje, ale wiele podan rówiez dostaje po akcjach Xaviego czy Iniesty a w reprezentacji idelnym rozgrywającym był by wlasnie Riquelme.

 

A Gran Derbi nuudneee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co się orientują w sprawach związanych z Messim a dokładniej w reprezentacji Argentyny- powiedzcie mi czy Riquelme wrocił do reprezentacji? Bedzie na mundialu? Bo jakiś czas temu pamietam powiedział ze poki trenerem jest Maradona nie zagra dla kraju.

Riquelme nie stawił się jakiś czas temu na zgrupowaniu kadry,Boski Diego orzekł więc że JRR nie zagra już w rep.za jego kadencji a na jego miejsce ma lepszych.Znając upór i przekorę Maradony zdania nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku piszac Twoim jezykiem : c***owy to mozesz byc TY na podworku dostajac siate za siatą. W Barcelonie (jak i w innych wielkich klubach nie ma takowych graczy), a juz nie na pewno w pierwszym skladzie. Rozumiem po kolejnych postach, ze jestes fanem Realu, ale mozesz uszanowac zawodnika, ktory obok Rooneya jest obecnie najlepszy na swiecie. Przewaga Messiego jest to, ze ma wszystko w tej chwili i jest w grze w LM, blisko droge do majstra w kraju (przeciwienstwo Rooneya), a Ty gosc z zasciankowej Polski piszesz ze jest c***owy ??

 

A i jeszcze a propo "c***owego" Messiego, to reprezentacja to zupelnia inna para kaloszy, szczegolnie reprezentacje po za europejskie naprawde rzadko i na krotki okres sie spotykaja. Do tego dodaj , to ze twoim coachem jest gosc, ktory wywachął "wc***" (tu tez uzywam twojego języka) koksu i gra jakimis ogryzkami. Inna sprawa, ze Messi jeszcze na duzym turnieju na powaznie nie zagrał, wiec nie mial gdzie zawieśc. Aha moze jeszce wtedy srales w pieluchy, ale w 2006 roku Messi był zmiennikiem ( a i tak strzalał bramki i juz wtedy zachwycał).

Jestem fanem MU. To, że napisałem o tym po Gran Derbi to przypadek, od jakiegoś czasu już o tym rozmawiam z kumplami, nie lubię Realu, ale Barcy jeszcze bardziej, do Messiego w sumie nic nie mam.

 

Jak nie rozumiesz pojęcia cieńki w sensie cieńki wśród najlepszych piłkarzy na świecie, i przehajpowany to nie mam pytań, widzę nadal Ci coś w dupie utknęło jakiś kij sprzed kilku miesięcy. Tak jak gość z zaściankowej Polski piszę, że jest c***owy bo jak każdy mam prawo do swojej opinii? haha. Widzę dla ciebie trzeba z nim grać żeby mieć o nim opinie.

 

Nie no raczej nie srałem wtedy w pieluchy, pamiętam jak w chyba półfinale CL chyba 06 co Henry vs Barcelona był finał Messi grał na skrzydle jeszcze jako pomocnik :) Coś Ci nie pykło znowu. Strzalał oj strzalał ;]

 

 

Maradona to jeden z najgorszych coachów z topowych repr, ale jeżeli ktoś jest nazywany Drugim Maradoną, Mesjaszem czy c*** wie jeszcze kim i nie potrafi nic ugrać z reprą ledwo łapie się do kadry nie błyszczy, nie ma go prawie praktycznie to jest przehajpowany + osiąga sukcesy w tak świetnie sklejonej drużynie Barcelony z 5ma graczami Top 10-20, której system jest pod niego ustawiony elegancko.

 

Moja teza brzmi tak: koleś jest świetny, ale nie tak świetny jak go pokazują media i co niektórzy kibice, ugra coś na MŚ to go docenie jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieńki w sensie cieńki wśród najlepszych piłkarzy na świecie

Ze tak sie wtrące: to kto jest dobry wsrod najlepszych na swiecie? [swoja droga nazwy tego rankingu nie powstydzilby sie osiedlowy "squad" zlozona z 11-, 12-latkow]

 

Tak jak gość z zaściankowej Polski piszę, że jest c***owy bo jak każdy mam prawo do swojej opinii? haha. Widzę dla ciebie trzeba z nim grać żeby mieć o nim opinie.

Zdaje sie ze chodzilo o cos innego. Ze opinie jakiegos noname'a z zadupia kazdy ma "w c***u" (nie jestem na czasie ale chyba parafrazowanie ciebie zrobilo sie trendy jak zauwazylem :) ). Nie jestes ani specem, ani autorytetem, ani wyrocznią, żeby ktos takim osądem z dupy sie przejmowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze drogi, on ma 22 lata. Czego ty od niego oczekujesz?

 

"Nie potrafi nic ugrac z repra"

 

Wedlug Ciebie jako 18 latek z ledwo wyleczona kontuzja, mial prowadzic reprezentacje Argentyny do mistrzostwa swiata czy co?

 

A co ten Ronaldo ktory wcale nie jest przehypowany osiagnal z reprezentacja???

 

Moja teza brzmi tak: koleś jest świetny, ale nie tak świetny jak go pokazują media i co niektórzy kibice, ugra coś na MŚ to go docenie jeszcze bardziej.

Jakie media? Jak go pokazuja? Jacy kibice? Przeciez to nie jest fotomontaz. Wlacz telewizor zobacz mecze z jego udzialem a nie czytasz durne felietony pseudodziennikarzy. Zobacz mecze z Valencia i Sragossa ktore sam wygral bez pomocy tych 5 zawodnikow top10.

 

Messi c***owy... Naprawde takich glupot to jeszcze nie czytalem, nawet na stronie Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zes Kubbas dojebal teraz po calosci, ja tez jestem fanem MU ale zeby nie doceniac Messiego to juz trzeba bez kitu byc zmaksowanym haterem.

Facet ma 22 lata, w tej chwili zostawia wszystkich swoich potencjalnych rywali do miana najlepszego na swiecie daleko z tylu.

Tylko Maradona i jego "geniusz trenerski" moze go w tej chwili powstrzymac od udowodnienia wartosci na WC. Mam ludzi z Argentyny w szkole, co oni sie nawyzywaja Boskiego Diego od najgorszych i to mimo zaslug ktore ma dla kraju, trenerem jest po prostu slabiutkim.

ps-mamy tu troche mlodych ludzi i pewnie tego nie ogladali, Maradona z Argentyna w '86 zmiazdzyl wszystkie inne Repry (poza Anglia gdy musial uzyc "Reki Boga"). W '90 gral wspolnie praktycznie tylko z Caniggia i Goycochea (k... co ten trafil z forma to mala bania) i ugrali niesamowity wynik patrzac na ich sklad. Co zrobil w klubowej pilce, w Barcie wyroznil sie tylko tym:

W Napoli gdy juz byl u szczytu formy i kariery wygral dwa razy Mistrza Wloch, pare razy byl drugi i zdobyl chyba PUEFA. I na tym koniec.

Juz w tej chwili w tak mlodym wieku Messi przebija Maradone w osiagnieciach klubowych, w osiagnieciach Reprezentacyjnych daleka droga przed nim, no ale jak dobrze pojdzie to ma przed soba jakies min 3 szanse by udowodnic ze byc moze jest najlepszych pilkarzem wszechczasow (wiem wiem bardzo trudno porownac lata 70-80-90-00-10).

ps2-i zeby nie bylo pewnie w duzej mierze pusty lep Maradony "pomogl" mu miec tak mizerne jak na jego talent osiagniecia klubowe, ale fakt jest faktem, az tak podniecac sie to nie ma czym (mowie o klubie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokaż może cytat jak ktoś pisze, że KB jest słabym koszykarzem, bo mu się jego miny nie podobają. Chętnie się pośmiejemy, bo to będzie na prawdę szczyt :)

 

a najzabawniejszy jest fakt, że krótki okres gry w reprezentacji (ułamek tego co gra w klubie) ma świadczyć o jego słabości, a słaba gra Krystyny świadczy nie o tym, że jest słaby tylko, że jest bez formy :lol: no bo Messi bez formy być nie może, a Krystyna nie może być słaby :mrgreen:

jakoś tak brzmi definicja hipokryzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.