Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem sam Van Gaal na sile ukazuje slabosc obrony. Móglby cofna rzucanego po pozycjach Pranjica na lewą obronę ( co super pasuej do ultraofensywnego Bayernu) , na prawej zostawic Lahma (ktorego de facto Holender wlasnie tam widzi do celowo) na srodku postawic na Badstubera. Do tego tercetu trzeba by bylo dokopotowac kogos z duetu : Demichelis/ Van Buyten. Ale pozytyw takiego rozwiazania bylby taki, ze by grał tylko jeden z nich na boisku.

 

Smieszne jest tez to ze szefostwo Bayernu mowilo o tym ze nie bedzie przedluzania umów o wiecej niz rok z graczami po trzydziestce. Otóz w przerwie zimowej zrobiono maly wyjatek dla .... (nie, nie Demichelisa), ale jego kompana Van Buytena :wink: (po tym, jak szczelał troszku bramek w Bundeslidze1 z bańki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko powiedzieć Bayernowi dziękujemy za Lucio 8)

 

Lucio z Samuelem to najlepsza para środkowych obrońców we Włoszech a może i w Europie ,nie było by dalej Interu w LM bez Brazyliczyka, z Materazzim na środku to jak dla mnie za dużo emocji a Chivu to gracz na pól sezonu.Trochę dziwi mnie ta niechęć do wiązania się dłużyszmi kontraktami z zawodnikami po trzydziestce zwłaszcza obrońcami którzy przecież w okolicach tego wieku osiągają szczyt swojej formy.Jak patrze na Lucio, Gallasa dziwie się że kluby mają do nich jakiekolwiek zastrzeżenie.

 

Super Mario po raz kolejny poza kadra , wizja gry na MŚ coraz bardziej się od niego oddala podobnie jak gra w przyszłym sezonie w Interze .Co do meczu trzeba przede wszystkim zagrać uważnie z tyłu i zrobić solidną zaliczkę przed ciężką wyprawą na Wschód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy trochę gra choć raczej z powodu kontuzji i nie na swojej nominalnej pozycji. Mou preferuje jednak wysokich stoperów Cordoba w butach ma trochę ponad 1,70 poza tym forma jaką mają Samuel z Lucio powoduje ,że jest obecnie typową zapchajdziurą gra kiedy ktoś ma kontuzje ,pauzuje za kartki albo wchodzi dać komuś odpocząć. Ma 34 lata nie jest już tak skoczny jak kiedyś co przy jego wzroście jest ważne oraz szybki przez co na bokach gra w ostateczności. Mancini kusił go w zimie do City ale na szczęście został tak jak Zanetti był w klubie na dobre i na złe i tu powinien zakończyć karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona moze i tak ale karny nie. Puyol nie dotknał pilki tylko wsadził konczyne w krocz. Wogole sedziowanie lekko dla Barcy, bo niektóre faule z dupy. Nażelowani latynosi są nie do dotkniecia, lekki kontakt i od razu faul :?

 

Ale mecz zajebisty. Arsenal ma szanse chodz bez Fabregasa i Van Persiego to nie wiem co oni zagrają. A Barcelona juz pokazała ze potrafi grać z osłabiona obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać od tegorocznej LM nie można oczu oderwać wczoraj świetny mecz Bayernu z MU dziś na dokładkę kolejne dwa.Obok meczu Barcy puściłem sobie też Inter 1-0 to najmniejszy wymiar kary sam Milito powinien strzelić jeszcze ze dwa.Karnego a tym bardziej kartki dla mnie nie było Fabregas sprytnie to wymusił ale w sumie dla widowiska to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrva karny z kapelusza, czerwona kartka jeszcze bardziej wymyslona, banda c***a

 

Czerwona moze i tak ale karny nie. Puyol nie dotknał pilki tylko wsadził konczyne w krocz. Wogole sedziowanie lekko dla Barcy, bo niektóre faule z dupy. Nażelowani latynosi są nie do dotkniecia, lekki kontakt i od razu faul :?

 

Ale mecz zajebisty. Arsenal ma szanse chodz bez Fabregasa i Van Persiego to nie wiem co oni zagrają. A Barcelona juz pokazała ze potrafi grać z osłabiona obroną.

pogielo ce czlowieniu dokumentnie, jakie sedziowanie pod barce, ewidentny faul na messim w polu karnym w 1 polowie nie zostal gwizdniety, wejscie na czerwona arsszawina ukarane tylko zolta

 

idz sie umyj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz sie umyj

O, widze że poziom rozmowy bedzie oszałamiający.

 

Rozumiem że ciezko być sezonowcem ale k**** gdzie ty tam faul miałeś? To nie jest ekstraklasa. Po za tym napisałem że lekko pod barce a glownie chodzilo mi o dwa-trzy, nic nie znaczące faule w srodku pola, gdzie takie akcje powinni puszczać.

 

A Arszawin trafił w piłke, jeżeli wogole dla ciebie to cos znaczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu dobralem sie do kompa,

a wiec tak Bayern-MU, dawno nie widzialem by ktos tak zdominowal MU, przynajmniej od czasu Barcy rok temu. Te 1-2 to i tak niski wymiar kary, choc gdybajac moze byloby inaczej gdyby Ronney wykorzystal ta setke lewa noga w I polowie (wiem wiem pogdybac to "se" moge). Pal licho wynik, spokojnie do odrobienia, ale strata takiego pilkarza jak Rooney w obliczu meczu z Czelsi, rewanzu ze szwabami, nie wiem co z meczami przeciwko Tottenhamowi i Man City :( I jeszcze absolutny brak lawki w ataku, jak patrze na Berbatova to mi sie noz w kieszeni otwiera, ostatnia mieliscie "fajna" dyskusje o cipowatosci, dawajcie za kazdym razem jego przyklad, kazdy kto choc troche zna sie na pilce bedzie od razu wiedzial co to sportowiec cipa :)

 

Arsenal- Barca no jak tu nie kochac pilki noznej, tak ich Barca zdominowala w I polowce, juz po 15 min powinno byc 0-4 i tu nie przesadzam, a Almunia wygladal jak Schmeichel albo wrecz Schumacher za najlepszych czasow, k... co on wyciagal sam na sam i strzaly z bliska to mala bania. Po czym wpuscil farfocla na poczatku II polowy, po ch... wylazil do tej pilki, by za chwile probowac sie cofac wie tylko on :) Ale Arsenal wrocil, plus wywalil z gry dwoch podstawowych obroncow Barcy. To jednak chyba za malo, szczegolnie w obliczu braku Fabregasa i byc moze paru innych graczy (ta Chelsi ma farta z tymi kontuzjami u najgrozniejszych rywali :)). Przepiekny mecz, i jak k**** slysze w pracy jakiegos popierdolonego amerykanca co mi gada jaka pilka jest nudna i nigdy nie wiadomo ile trwa mecz to sobie tak mysle, idz palancie obejrzyj prawdziwy mecz a nie widziales jakis syf z MLS na espn i mi sie zalisz. Glupi ci ludzie ze strach...

 

Europa League i kolejny znakomity mecz Valencia-Atletico, dla mnie bomba, kolejne swietne spotkanie. Valencia dwa razy wracala z dalekiej podrozy, tez pieknie pokarana kontrami przy dosyc sporej przewadze w II polowce. Takie cos az chce sie ogladac.

 

A teraz zblizaja sie szlagiery w Manchesterze i za tydzien w Hiszpanii, swietnie w derbach Madrytu niektorzy gracze Realu "probowali" dostac zolta kartke byle tylko za grac na pewno przeciwko Barcelonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.