Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

nikt lm nie oglądał ?

straszna strzelanina wczoraj, arsenal pojechał po całości, porto zawiodło, strasznie słabiutko, po cichu liczyłem że fiorentina da radę, i bayern po raz kolejny szybko odpadnie

 

dzis milan - manu i real - lyonem bedzie ciekawie jak qurescy odpadną :twisted:

można to było gdzieś w TV oglądać czy tylko streamy ?

na N'ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Milan wyczerpał limit upokorzeń w jednym sezonie przegrywając z Interem 4-0 ,wczoraj zgotował fanom powtórkę z rozrywki a Galliani chyba wypłukał z nich DNA Ligi Mistrzów na dobre .Co do Realu jeśli Inter nie awansuję dalej to mam nadzieję że Barca wygra na Santiago Bernabeu fanem nie jestem ale zobaczyć minę Pereza byłoby ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonardo to idiota. milan ma jednych z najlepszych defensywnych pomocników a grają ofensywny futbol z przytrzymywaniem piłki na środku boiska. oni powinni grać jak inter! to włosi a nie Brazylijczycy. k**** ,nie wiedziałem ,że tak będę tęsknił za zambrottą a milan bez pato w ofensywie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Kasperczaka to niejako przyznanie się do błędu sprzed 5 lat , co nie jest podobne do Cupiała.Skład dużo słabszy niż wtedy kiedy odchodził ,ale do obrony tytułu jak najbardziej wystarczający.Ciekawie zrobi się dopiero w lato w obliczu ewentualnej batalii o LM , tym razem za transfery odpowiadał będzie kto inny i może nie będziemy musieli oglądać takich grajków jak Ouadja czy Belotte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Kasperczaka to niejako przyznanie się do błędu sprzed 5 lat , co nie jest podobne do Cupiała.Skład dużo słabszy niż wtedy kiedy odchodził ,ale do obrony tytułu jak najbardziej wystarczający.Ciekawie zrobi się dopiero w lato w obliczu ewentualnej batalii o LM , tym razem za transfery odpowiadał będzie kto inny i może nie będziemy musieli oglądać takich grajków jak Ouadja czy Belotte.

Po Levadii i zwolnieniu Jacka "żelazne płuco" Bednarza w Wiśle zrezygnowano z dyrektora sportowego (czy jak tam sie Jaca funkcja nazywała), więc Skorża był trenerem w stylu brytyjskim (trener + "nbaowski" GM), wiec podejrzewam ze Henry będzie miał kompetencje podobne do Skorży, wiec de facto za transfery "Ładzi" i innych gości będzie odpowiadać Kasperczak właśnie :wink: .

 

Nowy trener tez w Piaście , no i w Legii- powrot Stefana Białasa do Legii, i co podkreśla w każdym wywiadzie: ulepszenie ofenzywy, ale o tm juz chyba Chytry w spominal, ze w Polsce D i O sie intonuje przez Z, duze ZET :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca jest na fali, w weekend 3-0 wygrana w lidze, zmiażdżą Stuttgart :D

To nie Farsa na falii, tylko moja Valencia w głębokiej dupie, jeszcze niedawno 10p przewagi nad 4 w tabelii, teraz bodajze 3p zostały, w LE blisko odpadnięcia z Werderem, choć tutaj akurat sędzia zrobił swoje.

 

Mam nadzieję, że dziś Blues rozjadą drugich piździelców z Mediolanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.