Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

zadziwiająco dobrze zagrał młodziutki rafael . ma papiery na przyszłość ale po pierwszych jeszcze niepewnych interwencjach grał później bardzo dobrze. rooney zrobił rozpierdol ,zaskoczony jestem słabą postawą Nesty ,który był to niego przypisany.

ogólnie mu wygrało fizycznością ,kontrami . milan od początku szanował piłkę ,dyktował warunki a później klapa. jakby dziadkom energii nie wystarczyło. wejście sejdorfa czy filipo za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za Rooneyem nie latal taki brodaty koles? Czesciej jego widzialem przy nim niz Neste.

Gattuso nie było (w sumie szkoda). Favalli wszedł za Antoniniego kontuzjowanego chyba w 38 minucie. Favalli odpowiadał za Naniego a później za Valencie (nie dał z nim rady). Rooney grał wczoraj jak wolny elektron i być może dlatego Ci się wydawało ,że to Guiseppe go krył. 38 lat na kark uwidoczniło się.

Zambrotte strasznie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie szkoda Milanu.

 

ManUnited ładnie wypunktowali mediolańczyków. W pierwszej połowie jednak to Milan bardzo łatwo dochodzil do sytuacji bramkowych. Nie byłoby krzywdzące dla ManU gdyby Milan w tej części gry zdobyli 2-3 bramki, a w całym meczu 3-4 więcej. Więc nadal wierzę.

Smuci słabsza postawa Nesty w tak ważnym meczu, ale o pomstę do nieba woła gra naszych bocznych obrońców....dwa lub chociaż jeden transfer a jak znacznie zmieniłby oblicze Milanu :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuci słabsza postawa Nesty w tak ważnym meczu, ale o pomstę do nieba woła gra naszych bocznych obrońców....dwa lub chociaż jeden transfer a jak znacznie zmieniłby oblicze Milanu :roll:

najlepsze w tym ,że mu ciągle grał prawom stroną bo na lewej grał fletcher ,defensywny pomocnik. i tak nie daliśmy rady. ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chelsea-Man City 2:4 co za mecz. Mecz z podtekstami, buc i burak ktory okazal sie tez szmata czyli Terry nie dostapil zaszczytu uscisniecia dloni przez swojego "przyjaciela" Bridge'a przed meczem. Przez pierwsze 40 min City w ogole nie kumalo co sie dzieje. Dostali gola... i szybko odpowiedzieli bramka Teveza, ten bramkarz Czelsi to jakis kosmita ktory pierwszy raz wyszedl na plac, co za farfocle on wpuszcza to mala bania. Jak sie ma takiego rezerwowego gk to ja nie mam pytan. Potem jeszcze kontrowersyjna czerwien dla Belletiego (cholera jak sie pisze jego nazwisko?) i karny przeciwko Chelsea i bylo praktycznie po meczu. Po czym kolejny idiota Ballack pokazal czemu jest jednym z ulubiencow tlumow na Wyspach, zrobil male nozyce i chcial urwac nogi Tevezowi. To w ogole nie powinna byc druga zolta kartka, tylko od razu czerwona i wieksza kara. Chelsea konczyla w 9, jeszcze troche naciagany karny, ustrzelili 2 bramke ale to wszystko na co bylo ich stac. Tak grajac, z tyloma kontuzjami, i z takim bramkarzem nie maja szans w CL i Inter przejedzie sie po nich jak walec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nikt lm nie oglądał ?

straszna strzelanina wczoraj, arsenal pojechał po całości, porto zawiodło, strasznie słabiutko, po cichu liczyłem że fiorentina da radę, i bayern po raz kolejny szybko odpadnie

 

dzis milan - manu i real - lyonem bedzie ciekawie jak qurescy odpadną :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt lm nie oglądał ?

straszna strzelanina wczoraj, arsenal pojechał po całości, porto zawiodło, strasznie słabiutko, po cichu liczyłem że fiorentina da radę, i bayern po raz kolejny szybko odpadnie

 

dzis milan - manu i real - lyonem bedzie ciekawie jak qurescy odpadną :twisted:

można to było gdzieś w TV oglądać czy tylko streamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.