Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj całym sercem byłem za USA (lub jak to mówił komentator za AMERYKĄ :lol: ) ale czegoś tkaeigo się nie spodziewałem. Po prostu szok.A kibicowałem im,bo- 1- Nie chciałem,żeby TA drużyna hiszpanii miała ten rekord.2- Pique grał w obronie. 3- Altidore to mój zawodnik z fma08 z Racingu :)

 

A tym czasme- Albiol oficjalnie w Realu. Florek nie zapomina o obronie i bardzo dobrze. Może się skończyć,że będziemy mieli wychowanka na lewej obronie- Arbeloe z Liverpoolu :) Podobno już jest wszystko dogadane, ten transfer bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jets przesada. Pnoc dzis sreal kupil Benzeme. nie chodzi o to ze sie teraz boje ich, no ale ludzie, maja w ch** dlugow, wpieprzaja sie w kolejne a wszystkie wladze pilkarskie temu sie spokojnie przygladaja. transfery siegnely megakosmicznych sum a real kupuje kolejnych pilkarzy na umor, aby bylo wiecej, aby bylo glosniej.

 

serdecznie zycze im (i nie dlatego ze ich nienawidze bo chelsea zyczylem tego samego ;-) ), aby im te transfery gowno daly. bo znowu zrobili je bezmyslnie, stawiajac na nazwiska, zapominajac o hierarchii jakiejkolwiek strategii. napchali sobie do przodu gwiazdorow, zapominajac o tylach i zostawiajac tam gdzieniegdzie polulomkow. ale to juz nie moje zmartwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się tu chyba zaczął bać mimo wszystko :lol:

 

bo znowu zrobili je bezmyslnie, stawiajac na nazwiska, zapominajac o hierarchii jakiejkolwiek strategii.

A właśnie, że nie zapomnieli :)

 

 

Poza tym, chyba przedwczesny twój wybuch złości jest :) Benzema jest w Lyonie, dyrektor sportowy Lyonu powiedział wyraźnie dzisiaj, że Marca i AS pierdolą głupoty, że kwoty o jakich piszą są niższe od tej, którą Lyon dostał w ofercie od pewnego klubu i którym nie jest Real Madryt :)

Także spokojnie. Jeszcze nic pewnego w kwestii Benzemy nie ma. Real ma dzisiaj lub jutro dopiąć kolejny transfer, tak powiedział Florentino Perez, na tę chwilę, nie jest to Benzema, jak się coś zmieni to będziemy się martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się tu chyba zaczął bać mimo wszystko :lol:

 

bo znowu zrobili je bezmyslnie, stawiajac na nazwiska, zapominajac o hierarchii jakiejkolwiek strategii.

A właśnie, że nie zapomnieli :)

 

 

Poza tym, chyba przedwczesny twój wybuch złości jest :) Benzema jest w Lyonie, dyrektor sportowy Lyonu powiedział wyraźnie dzisiaj, że Marca i AS pierdolą głupoty, że kwoty o jakich piszą są niższe od tej, którą Lyon dostał w ofercie od pewnego klubu i którym nie jest Real Madryt :)

Także spokojnie. Jeszcze nic pewnego w kwestii Benzemy nie ma. Real ma dzisiaj lub jutro dopiąć kolejny transfer, tak powiedział Florentino Perez, na tę chwilę, nie jest to Benzema, jak się coś zmieni to będziemy się martwić :)

e tam boje ;-) kogo tam sie niby bac? krystyne bardziej juz obchodzi paris hilton i klapsy od dziwek niz granie w pilke. ja tam mu wroze kariere w madrycie podobna do schylkowej kariery ronaldinho w fcb. kaka? mooze. jakims wyjaktkowym fanem umiejetnosci benzemy nigdy nie bylem i nie widze go niszczacego katalonskiej obrony ;-)

 

a co do strategii to ich jedyna strategia jest chyba zwiekszenie dochodu ze sprzedanych gadzetow. za 100mln E to mogli sobie postawic mega blok obronny i dodac do tego jakiegos wspomagacza dla kaki. woleli różańcowego lans-boya to sie - mam nadzieje - przejada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co im blok obronny? Żeby się na krytykę wystawiać? :)

Budują wielką ofensywę, a jak przegrają, to przez antyfutbol rywala :twisted:

 

A tak na poważnie, agent Benzemy ponoć coś właśnie przed chwilą powiedział i burza z rana na nowo wybuchła...Ciekawe, ciekawe... Póki co zamiatają wszystkich.

Dziś albo jutro kolejny transfer, jeśli będzie to Benzema, to w następne dwa tygodnie sprowadzony zostanie Arbeloa na pewno i prawdopodobnie jednak Xabi Alonso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Benzemą jeszcze nic pewnego. Jeszcze dzień-dwa temu był jedną nogą na Old Trafford, dziś juz prawie na Santiago. Ploty krążą, chodź w każdej jest cząstka prawdy. Jeśli Karim wyląduje w Madrycie nie będe płakał. Nie jestem do końca przekonany co do jego świetności, a jak wiadomo od jakiegoś czasu, SAF jest nim poważnie zainteresowany. Osobiście wolałbym Aguero, Ville lub Eto. Jeśli Real kupi Francuza, Alex będzie musiał szukać innego kandydata na miejsce Ronaldo. Kasa jest, a moim marzeniem jest ktoś z dwójki Aguero-Villa. A jak nie oni to Eto (według prasy jest blisko City, ale..) lub Hunter. Benziemie raczej dziekuje, niech się kisi na ławce Realu.

 

Valencia w MU. Pare funtów na niego poleciało. Zobaczymy jak się wkompunuje do drużyny. Potrzebny jest jeszcze jeden skrzydłowy. Jest Nani, Giggs, Valencia i Park + Ljajic i Tosic. Przydał by się ktoś jeszcze, żeby w razie kontuzji nie trzeba bylo grac młodymi serbami.

 

ps. Dobrze że przeciwnicy się wzmacniają. Będzie się działo w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jets przesada. Pnoc dzis sreal kupil Benzeme. nie chodzi o to ze sie teraz boje ich, no ale ludzie, maja w ch** dlugow, wpieprzaja sie w kolejne a wszystkie wladze pilkarskie temu sie spokojnie przygladaja. transfery siegnely megakosmicznych sum a real kupuje kolejnych pilkarzy na umor, aby bylo wiecej, aby bylo glosniej.

 

Z komentarze mtego fragmentu się wstrzymam do czasu,ąz Barcelona kupi (o ile) Ville :)

 

napchali sobie do przodu gwiazdorow, zapominajac o tylach i zostawiajac tam gdzieniegdzie polulomkow. ale to juz nie moje zmartwienie.

.

 

Przypominam,że okoenko transferowe otworzyło się oficjalnei dzisiaj,a rozmawiamy jakby był własnie 1 września.

 

Jedno wzmocnienie obrony juz jest- Albiol. Lewa obrona ma być na dniach wzmocniona przez Arbeloe. Jest jeszcze dużo czasu,może przyjsc Alonso ana srodek pomocy od pracy z Lassem. Jak widać mit o Realu zapomonającym o obronie dalej fałszywie funkcjonuje...

 

Benzema? Osobiscie wolałbym jego niż Ville. David swietny napastnik,ale osobiscie mam wrażenia,ze sezon życia to on właśnie zagrał.Benzema ma dopiero 22 lata a juz jest podsawowym napastnikiem w reprezentacji. Zobaczymy,narazie wszystko wygląda na jego transfer. Oficjalna stroana Lyonu nic nie zdementowała. Prawde poznamy najprawdopodobniej najpóźniej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benezema lepszy od Villi? You've got to be kiddin' me. Moze ja patrze mocno subiektywnie bo Benzemy wyjatkowo nie trawie (inna sprawa ze co ogladam go jak gra to potyka sie o wlasne nogi) i dla mnie to taki lepszy Gudjohnssen, ale dyskutowac z klasą Villi i tym ze to TOP 5 napasciorow na swiecie, to sie po prostu nie da...

 

Z komentarze mtego fragmentu się wstrzymam do czasu,ąz Barcelona kupi (o ile) Ville

No i co? Porownujesz jeden zakup cholernie wartosciowego i pasujacego jak ulał pilkarza do szastania kasą i wydania chorej sumy na krolewne na ziarnku grochu?

 

Jedno wzmocnienie obrony juz jest- Albiol. Lewa obrona ma być na dniach wzmocniona przez Arbeloe. Jest jeszcze dużo czasu,może przyjsc Alonso ana srodek pomocy od pracy z Lassem. Jak widać mit o Realu zapomonającym o obronie dalej fałszywie funkcjonuje...

Z komentarzem do tego fragmentu wstrzymam sie do czasu az zloimy wam dupe na bernabeu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Porownujesz jeden zakup cholernie wartosciowego i pasujacego jak ulał pilkarza do szastania kasą i wydania chorej sumy na krolewne na ziarnku grochu?

Zauważ,że z agrumentami,jakie to Real wydaje pieniądze wyskoczyłeś właśnie po transferze Benzemy,nie po kupnie Ronaldo.

Zreszta sytuacji z Ronaldo w jakeij znalazł się Perez (umowa zawarta przez Calderona) już pisałem.

 

Jezeli Eto nie odejrzie to fakt, Villa pasuje wam jak ulał;d Bez Dp chyba zacniecie grać :lol:

 

Benezema lepszy od Villi? You've got to be kiddin' me

Nigdzie tak nei napisałem. Napisałem tylko,ze gdybym miał wybierać to wziąłbym Benzeme ze względu na wiek.

 

No i Benzema już oficjalnei w Realu

 

Z komentarzem do tego fragmentu wstrzymam sie do czasu az zloimy wam dupe na bernabeu 8)

Z komentarzem tego fragmentu wstrzymam sie do czasu aż zrobicie nam pasillo na bernabeu 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek potrzebna mi opinia speca (ok juz sie podlizalem) i twoje zdanie na ten temat

MICHAEL OWEN w MU? WTF? No bylbym w szoku, gdyby sir Alex pomogl mu wrocic do wielkiej formy i na nalezne mu miejsce.

Glupia plota? Desperacki ruch po tym jak kolejni gracze uciekaja MU sprzed nosa?

ps-Tevez przesadza w prasie z tymi zalami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zasadzie niewiele rzeczy mnie może zaskoczyć, a to z pewnością taka rzecz. Czysto sportowo transfer nie powinien być zły, ale że to legenda LFC i w ogóle... jakoś to nie pasuje... ja bardzo Owena lubie od zawsze, ale nie w MU, troche to przykre doświadczenie teraz dla mnie...Niech idzie do Arsenalu, Chelsea, City, ale nie do MU... Jego kontuzje apogeum osiągnęły już jakiś czas temu, tyle ile zagrał w Newcastle w ubiegłym sezonie to mniej więcej tyle ile grałby w MU, a nawet grałby w MU mniej, więc teoretycznie nie ma się czym martwić... no ale jakoś ten transfer nie pasuje... To tak jakby Iniesta za 2 lata przeszedł do Realu Madryt.

 

A głupia plota to nie jest, to niestety coś więcej.

W skali od 1 do 10 gdzie 1 to głupia plota a 10 transfer sfinalizowany, dałbym 8,5... Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglada na to, ze jak tylko zda testy medyczne to MU ma nowego napadziora, teraz trzeba bedzie szukac wzmocnien w pomocy, wciaz "chce" jeszcze jednego skrzydlowego, plus srodkowy pomocnik bo wciaz nie wiadomo jak zdrowy bedzie Hargraves.

Sprawdzilem staty Owena w ostatnim sezonie, zle to nie wygladalo, patrzac na to jak zle gralo Newcastle i ile pauzowal Owen. 21 spotkan w lidze-8 bramek, bodajze 5 meczow w Reprze i 4 gole. Jezeli przyjdzie do MU to miejmy nadzieje ze nie bedzie cyrku z nieregularnym graniem i wystepowaniem w pierwszej '11', no chyba ze sobie wywalczy stala pozycje i posadzi na lawce Berbatova, ale to by byly jaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie transfer Owena (jest już po badaniach, opuścił ośrodek w Carrington) jest jasnym sygnałem, że Ferguson chce powrócić do kadry z 4 napastnikami.

 

Rooney i Berbatov będą odgrywali zupełnie inne role w przyszłym sezonie i zupełnie inną Bułgar będzie prezentował dyspozycję, ma cały okres przygotowawczy na dojście do formy, zgranie lepsze z drużyną i odświeżenie psychiczne i fizyczne po odejściu Teveza.

 

Tym czwartym (bynajmniej nie w kolejności do grania) będzie możliwe właśnie, że Fabiano, ewentualnie Huntelaar. Wątpie by zostało tak jak jest czyli 3 napastników.

 

Owen będzie super zmiennikiem pod względem sportowym i na wypadek kontuzji/kartek jest jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie transfer Owena (jest już po badaniach, opuścił ośrodek w Carrington) jest jasnym sygnałem, że Ferguson chce powrócić do kadry z 4 napastnikami.

 

Rooney i Berbatov będą odgrywali zupełnie inne role w przyszłym sezonie i zupełnie inną Bułgar będzie prezentował dyspozycję, ma cały okres przygotowawczy na dojście do formy, zgranie lepsze z drużyną i odświeżenie psychiczne i fizyczne po odejściu Teveza.

 

Tym czwartym (bynajmniej nie w kolejności do grania) będzie możliwe właśnie, że Fabiano, ewentualnie Huntelaar. Wątpie by zostało tak jak jest czyli 3 napastników.

 

Owen będzie super zmiennikiem pod względem sportowym i na wypadek kontuzji/kartek jest jak znalazł.

A tak szczerze; myslisz ze da jeszcze rade udzwignac takie brzemie jak Manchester? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.