Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Uwież mi,że są :) Florek ma chętkę na niego, gdyż prawdopodobnie Silvy nei uda się sprowadzić. Barcelona też o nim myśli.Zobaczymy,mam nadzieję,ze auorytet Zidana podziałą cosw tej sprawie na korzyść Madrytu.

 

Jak nie uda? Uda! Silva i Ribery juz w Realu. Do tego jeszcze można kupić Gerrarda, Ville i Teveza. Aha no i na obrone coś trzeba... może już kasy nie starczyć, ale na takie chude wzmocnienia jak Vidic, Maicon, Albiol czy Alves może styknie.

 

A co zostanie Barcelonie? Chyba tylko takie pionki jak Ibrahimovic, Mascherano, Aguero, Fabregas i Van Persie. Cóż takie życie..

 

Aha a Mistrzem Hiszpanii 09/10 zostanie Villarreal :lol:

 

ps. A ze dwie strony wcześniej była dyskusja i zarzuty o tym że to Manchester wydaje duzo pieniędzy na transfery. To jest chore za chwile będą 3-4 dream-teamy vs. reszta świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le na takie chude wzmocniania jak Vidic, Maicon, Albiol czy Alves może styknie.

Tak, przy wzmocnieniach 100 mln większość pozostalych wzmocnień jest chuda.Bo klasa piłkarzy raczej nei od porównania.

 

Uwież mi,że są :) Florek ma chętkę na niego, gdyż prawdopodobnie Silvy nei uda się sprowadzić. Barcelona też o nim myśli.Zobaczymy,mam nadzieję,ze auorytet Zidana podziałą cosw tej sprawie na korzyść Madrytu.

 

Jak nie uda? Uda! Silva i Ribery juz w Realu. Do tego jeszcze mozna kupić Gerrarda, Ville i Teveza. Aha no i na obrone cos trzeba... może juz kasy nie starczyć, ale na takie chude wzmocniania jak Vidic, Maicon, Albiol czy Alves może styknie.

 

A co zostanie Barcelonie? Chyba tylko takie pionka jak Ibrahimovic, Mascherano, Aguero, Fabregas i Van Persie. Cóz takie życie..

 

Aha a Mistrzem Hiszpanii 09/10 zostanie Villarreal :lol:

 

ps. A ze dwie strony wcześniej była dyskusja i zarzuty o tym że to Manchester wydaje duzo pieniędzy na transfery. To jest chore za chwile będą 3-4 dream-teamy vs. reszta świata.

Chciałeś,żeby fajnie wyszło.... nie udało się.Może innym razem.Wszscy pilkarze o których pisałem,dostępni są na rynku (prezes Valencii potwierdził negocjecje z Realem,mogą jednak wybrać Anglię) i wcale nie jest to taka surrealistyczna wersja

 

Prawda jest taka,że po deklaracji Riberego,że nie będzie grał w Anglii na poważnie zostają tylko 3 poważne możliwości- Bayern.Barcelona i Real.Pytanie tylko,czy będą go chcieli sprzedać,bo narazie nie wyrażają jakiś większych checi.Ribery musi chcieć odejść.

Jeszcze 1 cytat z dyrektora finansowego Barcelony

 

Mogę zapewnić, że my nie wydamy 65 milionów euro na jeden transfer.

Chyba,że 65 to granica,to tak,ma szansę na Riberego :)

 

.

ps. A ze dwie strony wcześniej była dyskusja i zarzuty o tym że to Manchester wydaje duzo pieniędzy na transfery. To jest chore za chwile będą 3-4 dream-teamy vs. reszta świata.

Jest chore,fakt,ale światem rządzą pieniądze i Ci,którzy je mają.

 

Edit- Potwierdzenie moich słów co do transferu Villi

 

Wydaje się, że rozmowa nie była zbyt owocna. "Dowiedziałem się, że Valencia nie sprzeda nam Villi, gdyż prowadzi obecnie zaawansowane negocjacje w tej sprawie z Realem Madryt. Chelsea złożyła co prawda za tego zawodnika lukratywną ofertę, ale nie została ona przyjęta", przyznał Sol po zakończeniu spotkania.

 

- Wydaje się, że Villa chce przejść do Realu Madryt. Negocjacje są bardzo blisko zakończenia, dlatego Chelsea się wycofuje. Ale to normalne, że piłkarz chce zostać w Hiszpanii. Powtórzę raz jeszcze, nie ma już szans, aby Villa przeszedł do Chelsea, ponieważ wybrał już Real Madryt. Teraz mamy w głowie inne cele - dodał zrezygnowany rzecznik klubu ze Stamford Bridge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy wzmocnieniach 100 mln większość pozostalych wzmocnień jest chuda.Bo klasa piłkarzy raczej nei od porównania.

Wiem. Ale to nie miało byc śmieszne, przecież takie są fakty. Mnie osobiście to troche śmieszy, mam prawo. Pare lat temu to by było nie do pomyślenia, chociaż Real wtedy tez się hurtowo wzmacniał i wcale tak nie zdominował Europy.

 

Nie wyobrażam sobie współpracy Ronaldo, Kaki i Riberego. Do tego jeszcze, o ile zostaną, są Snejider, VDV, Guti i Robben. Nie wiem czy ktos taki jak Pellegrini jest odpowiednim człowiekiem na to miejsce.

Chciałeś,żeby fajnie wyszło.... nie udało się.Może innym razem.Wszscy pilkarze o których pisałem,dostępni są na rynku (prezes Valencii potwierdził negocjecje z Realem,mogą jednak wybrać Anglię) i wcale nie jest to taka surrealistyczna wersja

 

Prawda jest taka,że po deklaracji Riberego,że nie będzie grał w Anglii na poważnie zostają tylko 3 poważne możliwości- Bayern.Barcelona i Real.Pytanie tylko,czy będą go chcieli sprzedać,bo narazie nie wyrażają jakiś większych checi.Ribery musi chcieć odejść.

No i co że są dostepni? To znaczy że wszystko kupi Real i Barca? Ribery pieprzy. Albo to plota. Tak samo jak Ronaldo mówił że nigdzie się z Manchesteru nie ruszy, a dziś juz jest prawie obydwoma nogami na Santiago.

 

A o francuza walczy tez Chlesea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czulem ze to nastapi, to bylo raczej nieuknione, marzenia sie spelniaja (mowie o Ronaldo) :)

Zapewne czesc tej kasy pojdzie na splacanie kredytow, za reszte trzeba sie wzmocnic, Maciek juz podawal pozycje, skrzydlo i srodek pomocy to podstawa, nie wiem jak bedzie ze zdrowiem Owena H.

Aha panowie, nie mylmy pojec, to Glazer jest zadluzony, a nie MU, on musial wziac kredyty by kupic MU, jak by sprzedal MU to myslicie ze te kredyty przechodza na MU? Tak funkcjonuje 95% wlascicieli amerykanskich zespolow sportow zawodowych, kredyt, kupno klubu, splacanie, to samo jest tutaj. Poza tym on jest wlascicielem TB Bucs z nfl, chyba nie musze pisac jakie dochody przynosza kluby najpopularniejszego amerykanskiego sportu?

Nie bede oczywiscie sciemnial ze w jakims stopniu to nie uderza w MU, bo przeciez czesc dochodow MU Glazer poswieca na splaty kreydtu, w koncu jest biznesmanem a nie idiota, nie chce tylko zeby zaraz wyszlo ze MU tonie w dlugach i pilkarze maja tylko zimna wode w szatni... albo i nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie współpracy Ronaldo, Kaki i Riberego. Do tego jeszcze, o ile zostaną, są Snejider, VDV, Guti i Robben. Nie wiem czy ktos taki jak Pellegrini jest odpowiednim człowiekiem na to miejsce.

Też sobie tego nie wyobrażam,zobacyzmy co się stanie, bo współpracę Kaki i Ronaldo chyba trzeba będzie sobie wyobrazić.

 

Przyszłość VDV,Sneijdera i Robbena za bardzo różowo nie wygląda.Największe szanse na pozostanie ma Sneijder, chociaż tutaj sytuacja jest odwrotna do statusu Robena. Na Sneijdera znajdą się kupcy,natomiast oprócz zdesperowanych szejków raczej nikt nie zapłaci 30+ mln. Chociaż zależy,czy wzmocnimy kimś środek pola czy nie. Na czasie powinna się rozpocząć wielka wyprzedaż.

 

No i co że są dostepni? To znaczy że wszystko kupi Real i Barca? Ribery pieprzy. Albo to plota. Tak samo jak Ronaldo mówił że nigdzie się z Manchesteru nie ruszy, a dziś juz jest prawie obydwoma nogami na Santiago.

 

Sytuacja wygląda tak jak w wiekszosci przypadków- albo zawodnik chce ugrać jak najlepszy kontrakt,albo odejdzie.Racja,nie oznacza,że wszystkich piłkaryz wykupią Real i Barsa,ale w przypadku Riberego,Villi, Zaltana (chociaż tu tematu Realu raczej nie ma) są to najpoważniejsi kandydaci.

 

A o francuza walczy tez Chlesea.

Nie wiadomo na ile ta walka będzie skuteczna po deklaracjach Riberego-

(...)na pewno nie na korzyść Anglii, gdyż tam panuje taki sam klimat jak w Niemczech. Ale tak naprawdę nie wiem, czy opuszczę Bayern jeszcze tego lata. To pytanie codziennie pojawia się w moich myślach

Nie wiadomo czy podtrzyma swoje zdanie,wielkie pieniądze mogą go skołonić do zmiany upodobań klimatycznych :D Od początku twierdziłem,że wyląduje on w Chelsea,zobacyzmy.

 

Tak sobie myślę, gdyby nie udało się Chelsea sprowadzić Riberego,byliby jak narazie największymi przegranymi- próbowali z Kaką,próbowali z Villą. Ale jest jeszcze wielu piłkarzy o których się poważnie rozmawia w kontekscie Chelsea- Pato ,Pirlo,piłkarze światowego formatu. Jest jeszcze czas wiec nei ma co prorokować,krata może się szybko odwrócić.

 

Wracajac do Ronaldo- wydaje się,że SAF bardzo dobrze przemyślał całą sprawę. Wiedział,że nie ma cpo co przeedluzać czegoś,co i tka nastąpii lepiej załątwić wszystko ejszcze w czerwcu dzięki czemu bedzie miałczas( ponad 2 miesiace) na dokonanie transferów. Mogą wykupić Teveza, kupić Valencię,powalczyć nawet o Riberego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ten piłkarski offseason napędzany jest właściwie przez jednego człowieka - przez Pereza, a jesli inni chcą coś pokupować to muszą się pospieszyć, bo niedlugo nie będzie kogo :P

 

Ja mysle, ze jesli mowa o wzmocnieniach Realu to Kaka i Ronaldo z piłkarzy ofensywnych im spokojnie wystarczą. Ribery, Silva są zupełnie zbędni, Raul z RvN powinni dać radę wspierani przez Higuana, Villa to też świetny wybór ale chyba troszkę zbędny wydatek.

 

Niech zostawia sobie Snejidera, pogonią samoluba Robbena i VDV bo i tak będa zbędni, podobnie z Gutim. Gwiazd ofensywnych w zesple mogą miec maksymalnie 5, a to juz i tak sporo - Raul, RvN w ataku Ronaldo, Snejider na skrzydłach plus Kaka w środku, do tego potrzebny będzie na pewno jakiś dobry defensywny pomocnik, dawno Realu nie widziałem, nie wiem jak tam radzi sobie Diarra, Diarra oraz Gago, ale jesli Real naprawdę mysli o wzmocnieniach, to powinni darowac sobie kolejne wielkie nazwiska strzelające bramki, a pomysleć np o Essienie/Mascherano, Toulalanie i Alonso, któy bedzie chyba bardzo drogi, nie wspominając już o linii defensywnej, jeśli jest szansa by wyciągnąć Vidicia to powinni zrobic to jak najszybciej, do tego ktoś na boki by się przydał... Real potrzebuje na obronę minimum 3 zawodników z czego 2 do pierwszego składu.

 

Ribery... Myślę, ze na ten moment najwieksze szanse będą mieli na niego United, jako że stracą Krysie i kimś tą lukę będzie trzeba załatać. Barca ma za sprawą dobrych stosunków z managmenem Bayernu i samym Riberym jest teoretycznie w pozycji uprzywilejowanej, ale na Francuza są skłonni wydać maksymalnie 40mln Euro, poza tym raczej nie będą oferować mu niewiadomo jakiej płacy bo nawet na tą chwilę twardo negocjuje się z Eto'o, Marquezem, Toure, czy Valdesem, ja osobiście chyba wolalbym Davida Silvę, którego jestem wielkim fanem, chociaż Ribery to obecnie jeden z lepszych pilkarzy na swiecie i mysle ze też bardzo dobrze by sobie w koszulce blaugrany poradził...

 

Odchodzą Sylvinho i Gudjohnsen, nie wiadomo wciąż co z Hlebem, z obroncami sprawa wygląda dość spokojnie Milito, Puyol, Pique, Caceres, Marquez + ewentualnie Toure to bardzo silna paczka, ewentualnie jakiś klasowy zmiennik, tak jak mowilem wczesniej na prwa i lewą strone jednoczesnie...

Potrzebujemy jednak ewidentnie snajpiera i kto wie, czy nie będzie nim Higuan, którym Guardiola zachwycał się podczas zeszłego sezonu... Real robi czystki, wiec.. kto wie ?

 

Jeszcze słówko ws. Eto'o - kto wie czy Kameruńczyk nie popsuje transferu Ibry, jako, że za rok mógłby dostać duzo większe pieniądze w Milanie, który nie musialby płacic odstępnego i moglby zaoferować Samu dużo lepszy kontrakt. Jesli po takim okresie gry Eto'o tak się zachowa, to niech faktycznie pakuje manatki i spier... jak najdalej od Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw czy uda sie sciagnac Robbery'ego w "zamian" za Krystyne. Potrzeba MU nowej supergwiazdy, pewnie bez wzmocnien sie nie obedzie, a Real buduje mega ekipa, przynajmniej w ofensywie, ciekawe co z obrona? Chca w ogole kogos sciagac? To pytanie do fanow Realu. Swoja droga ciekawe ilu nowych fanow Realu przybedzie w krotkim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś tę wypowiedź Ribery o tym, że nie przejdzie do Anglii? Najlepiej taką, gdzie on stoi i mówi to?

Bo jeśli tak, to MU może być troszeczke w dupie (na logikę Ribery jest pierwszym który mógłby Ronaldo zastąpić, a tak trzeba będzie pogłówkować i poszukać), jeśli nie, wszystko jest sprawą otwartą.

 

 

MU zarobiło już tego lata na sprzedaży dwóch zawodników (Campbell+Ronaldo) 86 milionów funtów :) Czyli na Ribery brakuje jeszcze miliona funtów zgodnie z wypowiedzią Uli Hoenessa :lol::lol::lol:

 

 

Dziękuję Ronaldo za wszystko co zrobił dla United przez te prawie 6 lat od kiedy przyszedł :) Niech mu się wiedzie jak najlepiej w Realu. To zawsze było jego marzenie i teraz się spełniło.

 

 

Transfer lata mamy załatwiony, nawet dwa. A konkretniej transfery kilkulecia.

Nie ma transferu który mógłby się tego lata wydarzyć i te dwa przyćmić albo zagrozić im. No chyba, że City wykupi Messiego za dużą kasę albo Lee Cattermole'a za 140 mln funtów (byle tylko rekord pobić) to wtedy może będziemy o tych transferach dyskutować z podobnym zapałem.

 

 

 

Poczekamy zobaczymy.

Real robi wspaniałą rzecz, że kupuje tych zawodników jeszcze w trakcie urlopów. Po nich, wszyscy się zjadą i będą mieli duuuuużo czasu na wspólne przygotowania do sezonu. MU ma ponoć (tak byłoby najlepiej dla nich) szybko część tych pieniędzy wydać... Lepiej teraz niż w końcówce sierpnia czy nawet już we wrześniu kupować, mam nadzieje, że o tym wiedzą.

 

 

Panowie, mamy najciekawsze okienko w historii piłki nożnej i największe emocje transferowe od kilku ładnych lat, od przełomu wieków.

 

 

 

 

Cristiano Ronaldo będzie grał w Realu Madryt z numerem 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś tę wypowiedź Ribery o tym, że nie przejdzie do Anglii? Najlepiej taką, gdzie on stoi i mówi to?

Bo jeśli tak, to MU może być troszeczke w dupie (na logikę Ribery jest pierwszym który mógłby Ronaldo zastąpić, a tak trzeba będzie pogłówkować i poszukać), jeśli nie, wszystko jest sprawą otwartą.

 

Szukałem,nie mogłem znaleźć video, mam tylko artykuły z L'Equipehttp://www.lequipe.fr/Football/breves2009/20090607_123014_ribery-brouille-les-cartes.html, DefensaCentral http://www.defensacentral.com/real_madrid/30019/2009/06/07/ribery-no-quiere-ir-a-inglaterraidt. Wszystko podobno zostało wypowiedziane w programie "Telefoot" w jakiejś francuskiej stacji. Racja. Ribery najlepszy na następce Ronaldo,ale jest łąkomym kąskiem. Zobaczymy,może kasa zmieni jego zdanie,może wybierze hiszpanię albo podpisze nowy kontrakt. Dalej jestem zaszokowany tym,ze dopiero 12 czerwca.

 

Real buduje mega ekipa, przynajmniej w ofensywie, ciekawe co z obrona? Chca w ogole kogos sciagac? To pytanie do fanow Realu

 

O obronie też nie zapominają. Faktem jest,że pozycje DP mamy już dość mocno obsadzoną ( Lass, Diarra, Gago) mówi się jeszcze o Xabim Alonso,ale nie chce tego transferu- nie potrzebnie wydawać tyle kasy a LAss udowodnił,że moze być następcą Makelele.

 

Co od samej obrony- zostałą dziura po Cannavarro i potrzebne są wzmocnienia lewej obrony. Na środek mówi się o Albiolu z Valencii ,co wpisywałoby się w hiszpanizacje zespołu, ewentualnei hcodzą plotki o wymianie na linii Real- Inter : Maicon = 17 mln + Sneijder.(to pewnie raczej ploty,bardziej wierzę w transfer Albiola)

 

Lewa obrona to raczej transfer modego reprezentanta U21 hiszpanii- Marcano z RAacingu (transfer prawodpodobnie dokonany będzie przed 30 czerwca bo wtedy wzrasta jego klauzula odejścia,teraz ot są tylko 6 mln euro). Przypominam,że już jeden obrońca nam doszedł (albo i nie doszedł jeszcze jego losy się ważą) Garay także z Racingu. Obrona na przyszły sezon,ze zmiennikami, może wyglądać Ramos (Torres)- Pepe(Metzelder)- Albiol (Garay)- Marcelo (MArcano). Więc tym razem Florek o obronie raczej nie zapomni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno MU ostro biduje tego calego Valencie z Wigan, zobaczymy za ile go puszcza, bo to ze odejdzie to chyba juz praktycznie przesadzone?

Nani musi ostro wziac sie do roboty, ma szanse sporo pograc w tym sezonie, nie tylko ogony, zobaczymy czy wykorzysta ta szanse.

Fabianski podpisal nowy kontrakt z Arsenalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest szansa by wyciągnąć Vidicia to powinni zrobic to jak najszybciej, do tego ktoś na boki by się przydał...

Ni chu.. nie ma szansy. To ploty. Vidic sie nigdzie nie rusza.

 

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem sprowadzania hurtowo gwiazd. Owszem odszedł Ronaldo i jest bida na skrzydłach, ale jest Nani, Tosic, praktycznie Valencia. Można jeszcze spróbować wyrwać kogoś z dwójki Young - Lennon, a Riberego sobie darować. Nie za taka sume. Z tych z wyżeszej półki mozna dodac Silve (pragne go na OT!), Robbena (jest do wyrwania za grosze) i chyba Robinho (podobno chce oddejśc z City- poprawcie mnie jak sie myle).

 

Jedynie na atak jest potrzebny ktos kto zagwarantuje te 20-25 bramek w sezonie. Benzema? Aguero? Hunter? Pojawila sie tez plotka o Etoo. Patrząc realnie najbliżej nam do Benzemy. I dobrze bo bedzie pasował do angielskiego stylu, ale Lyon chce za niego kupe kasy. Osobiście chciałbym zobaczyć Aguero w koszulce United, ale to raczej malo mozliwe. Prędzej juz Hunter.

 

Zapowiada sie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chceicie wiedziec jak będzie wyglądał skład Realu Madryt ;] http://img26.imageshack.us/img26/3706/stadioncopy.jpg

 

ale sam osobiscie za Clichyego wolal bym jednak Evre, wydaje mi sie coprawda starszy, ale ladne ma rajdy skrzydlami, to samo tyczy sie Xabi Alonso nie potrzebny byłby. Real ma trezch wspaniałych defensywnych pomocników Mohamedda Diarre i dwóch przyszłościowych, z których ktoś może być następcą Makelele czyli Lassan Diarra i Fernando Gago.

 

PS

Ferguson chce Eto'o :D

Widać, że Manchaster naprawde poszukuje typowego snajpera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo mi dane obejrzec dwa mecze Pucharu Konfederacji, oba obejrzane z przyjemnoscia, w koncu jakas odmiana od futbolu ligowego, czas na Repry :)

Pierwszy Brazylia-Egipt, i szok ze ci drudzy byli w stanie dluzej utzrymywac sie przy pilce od brazylow, szok. Gola stracili z karnego w ostatnich minutach meczu, pieknie walczyli, wyciagneli z 1-3 na 3-3. Kaka wiele nie pokazal, pierwszy gol to wielblad defensorow, potem egipcjanie nie wiedziali jak bronic stale fragmenty gry, gol po wolnym, gol po roznym i karny po roznym (wtf?). Robinho wyroznial sie tylko faulami w ataku, forma wakacyjna.

Drugi mecz to wielblad sedziego ktory wywalil amerykanca z boiska za jakies smieszne przewinienie, amerykanie dzielnie sie bronili, wygrywali po rzucie karnym, ale potem dwa strzaly z dystansu pozbawily ich zludzen. Gol znanego nam z MU Rossiego przepiekny, odebranie pily w srodku pola, podciagniecie i bomba z prawie 30m, gol na 2-1 de Rossiego z prawie 35m to jakis dziwny farfocel po kozle, przed obronca, obok Howarda, nie wiem jak to wpadlo. Dobicie na 3-1 pokazalo bardziej geniusz Pirlo niz Rossiego ktory praktycznie tylko dostawial noge, meczu Wlochy-Brazylia juz nie moge sie doczekac.

 

edit:

Zapomnialem ze co chwila nowe ploty transferowe sie pojawiaja:

-Villa do MU za 45mln funcikow?

-Carvalho do Interu?

-Fabregas do Barcy?

-Pavlyuchenko do Vfb?

-Bent do Sunderlandu?-mega zdziwienie jesli go puszcza, troche tych goli dla nich nastrzelal, oszczednosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mialem to ogladac na jakims meksykanskim kanale, tam gdzie jest najbardziej znany komentator latynosow, ktory po kazdym golu drze pape goooooooooooooooooooooolllllllllll przez iles tam minut :) To podobno celebryta dla meksykow, wszyscy go tam uwielbiaja :)

Dalem sobie spokoj i zapodalem mecze z espn, wiem ze w Polsce mecze mozna ogladac, dzwonilem wczoraj do rodzicow, pierwsze co, widziales USA-Wlochy? Tak mamo u mnie wszystko ok, twoj syn jest zdrowy, moja zona tez nie narzeka :)

Wiec pewnie jak Figrin napisal, tvp sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio swietny art na Polska The Times czytalem o Ronaldo. Generalnie nie bede calego streszczal, ale chodzilo o to ze Ronaldo to wspolczesna primadonna futbolu, pilkarz ktory nigdy nie bedzie wielki, a do MAradony i Pelego brakuje mu lat swietlnych, ze to lovelas, imprezowicz i facet ktory sklada poklony do lustra, widzi czubek wlasnego nosa, a obchodi go tylko wlasny los, ma gdzies sukcesy i idzie tam gdzie jest dobre show, impreza, zamieszanie itd.

 

generalnie lista zarzutow dluga. ktos zainteresowany zeby caly art czytnac? a co wazniejsze, kto sie zgadza, kto nie?

 

ja tak. ronaldo ma mega talent ale mentalnosc juz myu szwankuje od pewnego czasu. z kolejnymi swoimi zachowaniami odcinal troche kuponiki od swojej potencjalnej wielkosci. w realu mam wrazenie rozmieni tą wielkosc na drobne. poobraza sie na inne gwiazdy, rozpije, straci forme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.