Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem, dlaczego mój post został usunięty. Dotyczył on zdjęcia które wkleił Maciek, a nie obraziłem w nim nikogo, nie było też żadnych wulgaryzmów, więc jeśli mój post został usunięty to powinno z tego tematu zostać usunięte także to zdjęcie. Nie zostało, więc mój post też powinien wrócić.

Proszę o wskazanie mi co było nie tak w tym poście.

Począwszy od interpretacji - wszystko.

 

bo 3 filigranowych pomocnikow w srodku pola niestety nie ma w dzisiejszym futbolu prawa bytu, szczególnie z angielskimi drużynami.

Jeszcze tydzień nie minął heh :P Messi w finale grał bliżej środka i jakoś Barca dała radę :) Bardziej chodziłoby o to że musi być jakiś destruktor akcji rywala, bo jakoś mimo, że sobie środka Iniesta-Xavi-Fabregas nie wyobrażam w praktyce na przyszły sezon, to jak się uprzeć, nie jest to niemożliwe.

Co do reszty się oczywiście zgadzam, nie wydaje mi się, by Fabregas dołączył już teraz do Barcy, o czym pisałem.

 

nam trzeba lewego obrońce

herr "L" jest na dobrej drodze do Barcy chyba.

 

snajpera

Jeśli odejdzie Eto'o, bo tak to trudno mówić o jakimkolwiek wzmocnieniu tej formacji.

Sir Alex sięgo pozbył, moze nie bez powodu?

Skala 1:1 zawsze ryzykowna w tego typu rozważaniach. Forlan się w MU nie sprawdził, co nie znaczy, że po TAKICH doświadczeniach europejskich, nie jest teraz czołowym napastnikiem kontynentu.

Jak ktoś chce się pośmiać to niech spojrzy za ile Forlan do Villarreal poszedł :) To jeden z większych błędów transferowych ostatnich lat, nie jego sprzedaż, bo wszystkim to na dobre wyszło, tylko kwota odstępnego.

 

Scholes w Stoke City mial sie zdaje szykowac na rolę coacha ? ;>

Bardziej jako "trainer", bo per coach częściej (zawsze?) mówi się do kogoś na wyspach kto de facto jest managerem.

 

 

 

 

Co do Man. City - właśnie na "N" podali info, że został kupiony przez ten klub Gareth Barry. Wielkie wzmocnienie, gratuluje zakupu rywalom zza miedzy. Wreszcie panowie szejkowie wydali kasę rozsądnie - tylko zawodnicy na pozycjach się już tak dublują, że muszą kogoś posprzedawać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbno Real został przebity przez Chelsea co do Kaki, ale gdy czytam wypowidzi samego Kaki to mówi, że chce zostać w Milanie.... Zagmatwane to ;p Ribery bardzo chętnie bym go widział w "Galacticos", a były równiez plotki o Villi w Realu. Narazie plotek jest od groma, a kiedy wreszcie jakis wielki transfer dojdzie do skutku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien minal i niektorzy nagle znormalnieli i zaczeli ze soba gadac jak ludzie, to mnie cieszy :)

A teraz pytanie prosto do Macka, jakie "pozycje" powinnen wzmocnic MU, ewentualnie jakies plotki co do nazwisk konkretnie co do MU?

Diego w Juve, imo swietny ruch, w Bundeslidze wypas, zobaczymy jak we Wloszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu Tevez'a i plotkach o chcącym odejść Berbatovie, pozycja do wzmocnienia to bez watpienia atak. Rooney najczęściej gra na skrzydle, podobnie CR7 (w finale zagrał na szpicy i to sie nie sprawdziło). Na OT nie ma napastnika, jak to się mówi pazernego na gole, typowego łowcy bramek. Ktos taki jest potrzebny w każdej drużynie, choć ManU doskonale sobie radzili bez takiego gracza, to wydaje mi się że w przyszłym sezonie może nie byc tak rózowo. Troche się teskni za RVN :wink:

 

Kandydatów jest wielu. Ostatnio się mówi o Huntelarze z Realu. Ja bym bardziej widział kogos typu Benzema lub Villa. Mówiło się tez o Eto ale to raczej mało prawdopodobne, osobiście wole Ville. Tak jak przed transferem Torresa na Anfield mówiono że Hiszpan sobie nie poradzi w Premiership, tak teraz chyba nie powinno być wątpliwości że warto inwestować w hiszpańskich piłkarzy. Zwłaszcza na wyspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rooney najczęściej gra na skrzydle

Nadużycie.

podobnie CR7 (w finale zagrał na szpicy i to sie nie sprawdziło)

Mimo, że nie jestem zwolennikiem tak grającego Cristiano Ronaldo, to akurat takie ustawienie więcej razy przyniosło dobry efekt, niż zły (vide mecz na Emirates Stadium w 1/2)

 

A teraz pytanie prosto do Macka

Links pewnie też jest Maćkiem :P

 

jakie "pozycje" powinnen wzmocnic MU

Edwin zostaje, więc bramkarz to temat na rok 2010.

Obrona - zostaje. Niby można przyczepić się, że boki nie są odpowiednio wsparte, ale sam pisząc teraz zdałem sobie sprawę, że w przyszłym sezonie na prawej będzie kłopot bogactwa (jeśli zdrowie dopisze), a na lewej może grać starszy o rok/sezon Fabio, więc wsparcie dla Evry nie jest potrzebne.

 

Pomoc - tutaj przyda się jakieś wzmocnienie przyszłościowe środka pola. Jakiś transfer młodego pomocnika typu Delph by się na pewno przydało. Osobiście nie płakałbym za Andersonem, który z walką ma coś wspólnego tylko w pojedynczych fragmentach meczu, przez większość spotkania przepuszcza swoich rywali którzy stwarzają zagrożenie. Na dodatek za mało asystuje mimo wszystko, a o bramkach nie wspomnę.

Przyda się także wzmocnienie na skrzydło. Najlepiej zawodnikiem typu Ribery, a mówiąc poważnie ktoś o predyspozycjach Antonio Valencii też nie byłby zły. Osobiście najbardziej chciałbym Ashleya Younga, ale wspomniałem o Valencii dlatego, że on może grać na obu stronach, a Ashley jednak zdecydowanie bardziej przywiązany jest do lewej strony - chociaż to wbrew mojemu sposobowi myślenia może być jego plusem

 

Atak - no tutaj wzmocnienie nastąpić musi. Fraizer Campbell wróci, super, ale jako napastnik nr 4 póki co, albo znów pójdzie na wypożyczenie.

Klaas Jan Huntelaar to mój osobisty faworyt jeśli chodzi i o kasę i klasę sportową - zakładając, że tego typu napastnika szukamy.

 

Podsumowując, mniej lub bardziej potrzebujemy:

- środkowego pomocnika (nieodpuszczającego rywalom i kreatywnego)

- bocznego ofensywnego pomocnika

- napastnika

 

Największym wzmocnieniem i tak będzie (chociaż ostatnie wieści znów są bardzo przykre) powrót Owena Hargreavesa.

 

Tak dla ciebie danp na szybko mogę sklecić listą zawodników, wśród których szukałbym wzmocnień w pierwszej kolejności, czyli w obecnym okresie tak jak to czynią kluby przeprowadzając pierwsze transfery:

- Fabian Delph (Leeds United)

- Ashley Young (Aston Villa)

- Klaas Jan Huntelaar (Real Madryt)

- Luis Antonio Valencia (Wigan)

- Moussa Sissoko (Tuluza)

- Luis Suarez (Ajax Amsterdam)

- Karim Benzema (Lyon)

- Ibrahim Affellay (PSV)

 

 

+ opcjonalnie

- Mamadou Sakho (2-3 lata i będzie ścisłą czołówką obrońców świata, środkowy obrońca z przeszłością lewego, ale troche wyrósł, najmłodszy w historii francuskiej piłki klubowej kapitan zespołu - PSG)

- Steve Mandanda/Hugo Lloris (ktoś z nich musi wg mnie zostać następcą Edwina van der Sara - odpowiednie Marsylia i Lyon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się teskni za RVN :wink:

 

A przecież Real chce sprzedać wszystkich holendtów w tym RVN, wiec moze w lato wielki powrot :D

A kilka plotek

-Jak podają włoskie media, Josep Guardiola, chce za wszelką cenę sprowadzić na Camp Nou, Zlata Ibrahimovica

-Tevez w Manchesterze City? ;]

-Elano chce do Interu

-Bruno do Barcy?

 

A teraz troche oficjalnie ;]

-Kaka zostaje w Milanie, co chyba jest newsem dnia, bo przeciez juz go widziano w 5 zespołach ;]

-Sylvinho odchodzi z Barcelony

teraz tego posta zakończe polskim akcentem

-Żurawski w Omonii Nikozja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem zwolennikiem tak grającego Cristiano Ronaldo, to akurat takie ustawienie więcej razy przyniosło dobry efekt, niż zły (vide mecz na Emirates Stadium w 1/2)

Jednak gra z Crisem na skrzydle także przynosi dobre efekty i powiennien tam zostać. On i tak schodzi do środka, i dobrze, ale lepiej by to wyglądało jakby przed nim ktos jednak był. Chyba że przyjdzie Ribery. Wtedy to wszystko ulegnie zmianie.

Links pewnie też jest Maćkiem :P

Jako że jestem kibicem ManU, chciałem sie włączyc do dyskusji, bo jakoś poczułem że mnie to tez dotyczy :wink:

Klaas Jan Huntelaar to mój osobisty faworyt jeśli chodzi i o kasę i klasę sportową - zakładając, że tego typu napastnika szukamy.

 

Hunter mógłby byc godnym następca Ruuda. Chodź nie jestem co do niego do końca przekonany, to przyjął bym go chętnie na OT.

- Steve Mandanda/Hugo Lloris (ktoś z nich musi wg mnie zostać następcą Edwina van der Sara - odpowiednie Marsylia i Lyon)

Mandana spoko. Llorisa nie widziałem zbyt dużo. Ja bym chętnie widział któregoś z dwójki Kameni(espanyol) Lopez (villarreal).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień nie minął heh :P Messi w finale grał bliżej środka i jakoś Barca dała radę

Ale przez więksozsc sezonu defensywnego pomocnika grałświetnie zbudowany Toure, a np. z Chelsea srodek pola z Ballackiem, Lampardem i Essienem mocno dawal się we znaki, ciężej jest bronic stałe fragmenty gry majac na boisku 3 pomocnikow po 17x cm, przy 5-10 cm wyzszych rywalach.

 

herr "L" jest na dobrej drodze do Barcy chyba.

kto to taki ? :>

 

Jeśli odejdzie Eto'o, bo tak to trudno mówić o jakimkolwiek wzmocnieniu tej formacji.

oj można, może nie tak klasowego, ale zmiennika też nie mamy. ze snajperów póki co jest Henry, Eto'o i Bojan, od biedy Messi ale on lepiej radzi sobie na prawym skrzydle... Bojan wydaje sie jeszcze nie byc do konca gotowy i mozliwe ze w tym sezonie pójdzie gdzies na wypożyczenie.

 

Z nowszych lotek dot. Barcy:

 

Diego Forlan, za 24mln dodatkowo - w rozliczeniu Caceres+Bojan na wypożyczenie - dla mnie bomba - młodzi sięrozwijaja, mamy swietnego napastnika za niezłe pieniądze.

Gudjohnsen prawdopodobnie odchodzi

Srna, Saltor, albo Felipe na lewą flankę

30mln + Eto'o za Zlatana

 

Co do potencjalnych wzmocnien ManU: w ppowodzenie transferu Benzemy raczej nie wierze, nie sądze, zeby ManU chciało kolejny rok sypnąc dobrze ponad 30mln za napastnika, a w przypadku Karima to będzie kwota podchodząca pewnie pod 50 baniek...

Fajnym wyborem bylby Young, Valencia i przede wszystkim Huntelaar, który w Mardycie się marnuje, pamietam jego grę w Holandii, gdzie naprawdę miażdżył i mialem nadzieje, ze w Europie zrobi troche lepsza karerę... Raczej nie pakowalbym się w Suareza. Reszta nie wiele mi mowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bruno do Barcy?

Spójrz parę postów wyżej :)

 

Jako że jestem kibicem ManU, chciałem sie włączyc do dyskusji, bo jakoś poczułem że mnie to tez dotyczy

,

No offense, ale kibice United nie piszą per "ManU" bo to jest wyzwisko innych klubów na Man. United (związane z tragedią w Monachium w 1958 roku), co i tobie polecam :) Pisze o tym po raz setny, ale wewnętrznie jestem do tego zmuszony

 

kto to taki ? :>

Jak herr to Lahm :) Boczny obrońca Bayernu i reprezentacji Niemiec (podkreślam to, bo w obu drużynach grał zazwyczaj na obu flankach).

 

Diego Forlan, za 24mln dodatkowo - w rozliczeniu Caceres+Bojan na wypożyczenie - dla mnie bomba - młodzi sięrozwijaja, mamy swietnego napastnika za niezłe pieniądze.

Dla Atletico Madryt byłby to strzał w 10, ale czy dla Barcy? Troche dużo tych pieniędzy, a Bojan i Caceres to kolejne prezenty po parę milionów. Za dużo zdecydowanie (moim zdaniem) za 30, 31 letnie za niedlugo (w przyszłym sezonie) napastnika. Dodajmy - napastnika na ławkę jeśli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź (albo poprzednią czyjąś).

 

Saltor

Do Barcy? Kto to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak herr to Lahm :) Boczny obrońca Bayernu i reprezentacji Niemiec (podkreślam to, bo w obu drużynach grał zazwyczaj na obu flankach).

Ach... Lahm... no nie wiem, w sumie jak go oglądałem to zawsze robił w miare dobre wrażenie, szczególnie jego kondycja godna podziwu, ja jestem strasznie negatywnie nastwaiony do Abidala, od poczatku nie wiem czemu byłem i chcialbym zeby zastąpic go jakims innym piłkarzem, ale niemiec jakos srendnio mi do Barcy pasuje :P nie moge sobie przypomniec kiedy ostatnio jakis Niemiec grał w Blaugranie :>

 

Dla Atletico Madryt byłby to strzał w 10, ale czy dla Barcy? Troche dużo tych pieniędzy, a Bojan i Caceres to kolejne prezenty po parę milionów. Za dużo zdecydowanie (moim zdaniem) za 30, 31 letnie za niedlugo (w przyszłym sezonie) napastnika. Dodajmy - napastnika na ławkę jeśli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź (albo poprzednią czyjąś).

Bojan i Caceres idą tylko na wypożyczenie, wiec to inwestycja, która się Barcy zapewne zwróci w przyszłosci, co do Forlana... też mi przeszkadza jego wiek troche, ale wiem, ze jeszcze w zeszłym sezonie Katalończycy chcieli wydac całkiem podobne pieniądze na 2 lata starszego Trezegueta... Poza wiekiem na korzysc Urugwajczyka przemawia jeszcze swietna gra obiema nogami, która w Barcy by mu się niewątpliwie przydała, a takze fakt, ze sprawdził się juz na boiskach hiszpanskich...

 

Nie wiadomo jeszcze do konca co siedzi Guardioli w głowie, ani co siedzi w głowie Eto'o - czy bedzie chciał zostac i czy przedłuzy kontakt z Barcą. Od decyzji Eto'o zalezy wiec los Forlana w Barcelonie... Dla mnie jesli Eto'o odejdzie to na jego zastępstwo widzę tylko 5 nazwisk: Ibrahimovicia, Benzemę, Villę, Fernando Torresa, Aguero - przy czym na 2 ostatnich nie ma raczej szans. Dla mnie tylko ci piłkarze zapewnią podobną jakosc co Kameruńczyk...

 

Forlan moze i będzie rezerwowym, ale biorąc pod uwagę wiek Henry'ego, kontuzje i ilosc spotkan do rozgrania, to jestem pewny, ze rozwgrałby satysfakcjonujacą ilosc spotkan i potrzebujamy tutaj piłkarza klasowego, z prawie tej najwyższej półki.

 

Do Barcy? Kto to?

Bruno Saltor z Almerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sobie przypomniec kiedy ostatnio jakis Niemiec grał w Blaugranie :>

Robert Enke, bodajże.

 

Aha, Maciek, zapewniam Cię, że jak szybko chciałbyś widzieć Suareza w United, tak jeszcze szybciej widziałbyś go gdzieś indziej...Choć może to ja już jestem jakoś uprzedzony do niego. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko Schuster do głowy przychodzi, ale to czas zamierzchłe.

Enke w Barcelonie, no fakt heh, chociaż pewnie 99,99% ludzi, w tym kibiców Barcelony w podobnej proporcji, w ogóle o tym nie wie lub tego nie pamięta już po prostu.

 

Co do Suareza - od młodego skrzydłowego, ewentualnie napastnika (ale nie w kontekście United) nie wymagam osobiście cudów, więc Suarez łapie się bez problemu w moim rozeznaniu jako dobry prospect i potencjalna gwiazda :) Dużo strzela, dużo asystuje - tak, troche marnuje, ale jest młody i w United w linii ataku raczej bym nie chciał by grał, bardziej z boku.

 

 

Saltor to Bruno, Brazyliany sobie wymyślają przydomki to ich używajmy bo daleko nie zajedziemy używając nazwisk :)

 

Bojan i Caceres idą tylko na wypożyczenie, wiec to inwestycja, która się Barcy zapewne zwróci w przyszłosc

Tak, tylko za takie wypożyczenia też trzeba słono płacić, i dlatego piszę o prezencie dla Atletico Madryt. Danie im takich dwóch zawodników do pogrania + taka kasa to oferta nie do odrzucenia.

 

 

 

Teraz tak się zastanawiam... Dlaczego pomijam Eto'o w kontekście MU? Nie wiem. Może wynika to z mojego uprzedzenia do zawodników, których trzeba odsyłać na PNA. Jak sobie zdałem sprawę, że krąże z tymi napastnikami a o Eto'o nie wspominam, to aż mi się głupio zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dla mnie Suarez to przede wszystkim koleś, który gra po to by kłaść się po każdym kontakcie z rywalem, a w polu karnym to grawitacja zwiększa swoją moc dla niego dwukrotnie oraz po to by zagrać kilka razy pod publiczkę, często całkowicie niepotrzebnie i w efekcie stracić piłkę. Nie no, czasami zagra ładną piłkę, rozprowadzi akcję po skrzydle, ale całokształt jego poczynań jest negatywny.

Do tego jest słaby fizycznie, wcale nie taki szybki i żadnej gwiazdy z niego nigdy nie będzie.

Ale to oczywiście moje zdanie, zdanie trochę uwziętego na niego człowieka, co już zresztą pisałem wcześniej :P

 

Enke w Barcelonie, no fakt heh, chociaż pewnie 99,99% ludzi, w tym kibiców Barcelony w podobnej proporcji, w ogóle o tym nie wie lub tego nie pamięta już po prostu.

I co ja mam być w tym 0.01% ludzi? Nie no na pewno więcej wiedziało o tym, a już kibice Barcy tym bardziej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzisz. No taka dość dyskusyjna ta kwota odstępnego. Mało to nie jest, ale wydawałoby się, że taki Barry będzie kosztował przynajmniej te 2 miliony więcej. Dużo, a może nawet bardzo dużo, jeśli nie wszystko, tłumaczy fakt, że kontrakt Barry'ego z Villą wygasłby za rok. Z tej perspektywy ta kwota, którą The Villans otrzymali, prezentuje się inaczej.

 

Poza tym - jak widzisz coś na soccernecie to możesz być pewien, że tak właśnie jest :) To wstyd powiedzieć to z europejskiego punktu siedzenia i widzenia, ale ten serwis jest lepszy, bardziej rzetelny od 98% serwisów z Europy :) Sam często z niego korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie pomyslalem, ze konczacy sie za rok kontrakt obniza wartosc transferu. AV pewnie zdawali sobie sprawe ze by go stracili za rok za friko i tak lepiej bylo cos za niego wygaciagnac. Nie mieli wielkiej sily przetargowej jak widac.

Co do soccernet to z braku czasu zeby grzebac na innych stronach, regularnie zapodaje sobie soccernet jak przegladam espn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy transfer już mamy i co mnie najbardziej cieszy- Kaka w Realu!! :D

 

Florentino oczywiście nie chce usiąść na laurach i obiecuje,że będzie pracował nad transferem Ronaldo. Ale i tak to dopiero 8 dni jego prezesury minęło a Kaka jest już u nas. Nie wiem jak musi czuć się Calderon,ktory próbował 2 lata, fundował sobie loty do Mediolanu i nic. Taki Perez już po tygodniu robi to,czego on nie dokonałprzez 2 lata, i jeszcze to przedstawiciele Milanu do niego polecieli :lol: Wiadomo,kryzys,sytuacja Milanu, gdyby nie dłługi pewnie by go nie sprzedali, ale sam fakt daje do myślenia.

 

Następny- C. Ronaldo. Perez ma zupełnie inną politykę i kulturę transferów niż miał Calderon. Zazwyczaj (mówie zazwyczaj,gdyby ktos nie podał przykłądu Figo) najpierw dogaduje się z klubami. Dużą rolę zawsze odgrywała chęć przejścia zawodników do realu,którą może wykazać Cristiano. MU podobno też jest dość zadłużone i szukają następcy Teveza. Tutam możemy włączyć w operację Jana Klaasa Huntelaara,którego podobno SAF chciałby widzieć u siebie. Wszystko zależy od tego,czy Ronaldo będzie chciał przejsć.

Jeżeli nei on to Ribery, tutaj też można urzyć piłkarzy w transakcji, podobno chcą dwóch z trójki VDV, Roben, Sneijder.Prawdopodobnie na dniach wróci Negredo z Almerii i bedzie 2 transferem. Chciałbym,zeby dłuzej zagrzał miejsce, jednak jego też mogą użyć w transakcjach np z Valencia.

 

Okienko transferowe jeszcze sie nawet nie rozpoczęło a mamy już absolutny hit. Ronaldo, Ribery, Silva,Villa,Albiol, Xabi Alonso,Marcano- to najpoważniejsi kandydaci do gry w Realu,napewno jednak nie przejda wszyscy. Zapowiada się gorące lato, co mnei jak najbardziej cieszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kaki - wicie rozumicie, Florentino Perez już będzie do końca świata prezydentem Realu Madryt. Mówcie co chcecie, ale on potrafi ten Realowski patriotyzm i poczucie siły pobudzać jak nikt inny. Spójrzcie jakich zawodników on sprowadził w swojej karierze...

 

Oczywiście*, to nie jest pierwszy transfer Realu Madryt, bo pierwszym było zakupienie Alvaro Negredo, co zresztą jest kontynuacją myśli Zidanes&Pavones sprzed ładnych kilku już lat.

 

Florentino Perez ma znakomitą wizję klubu, trafia w gusta swoich kibiców, chwała mu za to. Tak jak była myśl o której pisałem, tak teraz pewnie zaczyna się era Kakas&Negredos.

Z jednej strony wielka gwiazda, z drugiej strony wychowanek.

Ale transfer Negredo jest strzałem w dziesiątkę nie tylko z punktu widzenia piłkarskiego, ale też właśnie z punktu widzenia tej ideologii budowania drużyny - mruga okiem do kibiców mówiąc "Patrzcie, oni wypuszczali wychowanków, a ja ich teraz muszę odkupować"...

 

Koleś ma to COŚ i po prostu jest dobrym, idealnym dla Realu prezesem.

 

 

Juventus Turyn po sprzedaży Zinedine Zidane'a ostro poszalał na rynku transferowym. Sprzedali wtedy jeszcze za wielkie pieniądze Pippo Inzaghiego, do tego też dwa duże kasowo transfery z klubu czyli Kovacević + van der Sar no i mieli prawie 150 mln Euro, które szybko i dobrze wydali.

Przyszedł wtedy Buffon, Nedved i Thuram, którzy byli strzałami w 10... Marcelo Salas może nie koniecznie się sprawdził, ale też troszeczke kosztował.

 

Piszę to po to, żeby zwrócić uwagę na AC Milan - czy oni też kogoś w miejsce Kaki kupią i czy przebudują teraz swój skład?

Z tego co wiem, to nie jest takie oczywiste jak mogłoby się wydawać, bo następcą Kaki ma być Ronaldinho, wokół którego ma Milan w przyszłym sezonie być budowany i ustawiany.

 

*to wklejona wypowiedź, nie zauważyłem wklejając ją że kolega wcześniej podważa transfer Negredo jako dokonany. Możliwe, że masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.