Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw EngelGate, teraz to...Nie kompromituj się więcej

 

Mam nadzieję, że sobie sam zdajesz sprawę z tego jakie to idiotyczne co wrzuciłeś, dlatego nie będę ci tego wyjaśniał. Mi byłoby glupio jakbym takie coś wrzucił i to jeszcze w formie zaczepki...samobój niesamowity

nie bardzo rozumiem? :roll: jakies przewrazliwienie...

 

news byl na wielu forach/portalach, poczawszy od tych mniej do bardziej powaznych. nie wiem, czy rzetelne zrodlo informacji to tylko strony typu tajnesupernewsymaciekexlusive.com? :) znalazlem w kilku m-cach to sie podzielilem. ot co. zaraz kompromitacja. co? sam se wymyslilem i napisalem? albo bo Ty zes nie slyszal to od razu gowno prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłeś jakąś wyssaną z palca bzdurę i na jej podstawie chciałeś udowodnić CH wie co... w każdym razie ci nie wyszło zupełnie

 

Skoro nie jest to rzetelne źrodło, to po CH to wrzucałeś w ogóle i to w takiej formie? :) Chciałeś udowadniać czyjąś ignorancję (mieszając w to Fergusona) na podstawie linka do tematu na forum, w którym 99% wpisów wyśmiewa tę informację?

 

To jeszcze bardziej żałosne od EngelGate... nie mówiąc już o tym tajnesupercośtam ;) Ile ty masz lat mentalnie, że takie coś cię bawi?

 

Kompromitacją jest w ogóle rozpowszechnianie takich bzdur, łapiesz? :) Valdes nie jest nawet wart połowy tej kwoty, a ty powielasz informację, jakoby miał odejść za 22 mln Funtów i to na rok przed końcem kontraktu :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Skoro sprawdzałeś w tylu miejscach czy to jest, ta informacja, to nie widziałeś tam komentarzy, które wyśmiewały tę bzdurę? To dziwne, bardzo dziwne.

 

Naprawdę myślisz, że Ferguson wywaliłby za takiego piłkarza taką kasę? Że mogło mu do głowy przyjść, że taki bramkarz ma zastąpić poprzednich wielkich golkiperów na Old Trafford i ciągnąć tradycje wielkich bramkarzy - Schmeichela, Bartheza, van der Sara?

 

"Podzieliłem się".... podzieliłeś się? :P

Jakbyś wrzucił samego newsa i zapytał, co o tym sądzi reszta dyskutantów, to co innego. A ty wrzuciłeś jakieś dwuznaczne zdania, bez podania nazwiska, sugerując na podstawie bzdurnego newsa, że najpewniej gówno wiem o piłce bo nie uważam Valdesa za Boga, a jeśli nie ja, to wychodzi na to, że Ferguson, bo chce uczynić Valdesa drugim bodajże najdroższym bramkarzem w historii dyscypliny :) Niezłe masz jazdy :) Myślałeś, że wyskocze z jakims tekstem w obronie Valdesa z powodu miłości do Fergusona i zacznę pajacować, że to nie tak, że inaczej, że Valdes ok, ale ze 3 miliony taniej?

 

Śmiech i żal :) Takimi "argumentami" starać się kogokolwiek dyskredytować to trzeba mieć naprawdę coś nie tak z głową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... wez se jebnij jakis prozac kolezko ;-) czy ktos jeszcze oprocz tego nerwusa odebral mojego posta w jakis sposob zlosliwie / przemiewczo / zartobliwie czy co tam sobie jeszcze pan Maciek wymyslil?

 

ja pier...e normalnie wrzucilem news ktory zobaczylem, tyle ze w luznej formie a ten od razu z geba wyskakuje doszukujac sie Bog wie jakich podtekstow. owszem "smiech i zal" ale tylko i wylacznie z Twoich teorii spiskowych i abstrakcyjnych wymyslow bo do glowy mi nie przyszlo aby "udowadniac czyjąś ignorancję" (w ogole, WTF?!)

 

serio stary, wez troche wrzuc na luz bo sie za mocno spinasz i wszystko odbierasz jako jakies personalne ataki co jest co najmniej chore.

 

tak btw. juz teraz z podaniem zrodel:

 

http://www.futbol.pl/artykul/49049.html

 

http://sport.onet.pl/0,0,1951660,wiadomosc.html

 

http://www.people.co.uk/sport/football/ ... _page.html

 

http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... ergusona_/

 

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Valde ... caid=17d9a

 

http://pilkanozna.pl/index.php?option=c ... temid=2424

 

I tak juz calkiem powaznie: ja k**** odpowiadam za to co ktos pisze? ja sie kompromituje wrzucajac cos? niepowazny jestes. to nie jest temat skategoryzowany jako "Transfery" tylko "futbol europejski" wiec wydaje mi sie jego kontrukcja powinna byc dosc luzna. poza tym powtarzam Ci to co mowilem juz wiele razy wczesniej i to co mowili inni: NIE JESTES WYROCZNIA, tak jak nia nigdy nie byles i nie bedziesz. to ze powiesz ze cos jest bzdura nie musi od razu oznaczac prawdy. Ale tego chyba w Tobie sie zmienic nie da i rozumiem ze uznajesz sie za znawce tematu lepszego niz wszlekie zrodla, te mniej i bardziej powazne.

 

btw. Nigdzie nie napisalem - nawet nie zasugerowalem - ze Valdes bedzie pilkarzem MU, wiec sugerowanie ze juz zalozylem ze ten transfer dojdzie do skutku jest po prostu glupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretacja twojego posta jest taka, bo ty go napisałeś :) Gdyby go napisal ktokolwiek inny, to inaczej bym do niego podszedł (pewnie nikt inny by nie adresował takiej wiadomości w taki sposób wprost do mnie... szczególnie o tym "co najwyżej przeciętny - w obliczu tego, że pare stron wcześniej jest zestawienie bramkarzy, do którego można byłoby zerknąć, a nie pisać takich rzeczy) :) Ale agresywnej ignorancji nie trawię i z rozbiegu potraktowałem to tak a nie inaczej :) Kiedyś gówno wartymi linkami próbowałeś obśmiać to, że pisalem, że Ronaldinho odejdzie z Barcy, wtedy wrzucałeś cynicznie jakieś linki że niby paszport hiszpański, że niby powiedział że kocha Barceloną i chce tam grać do końca życia... wszystko podszyte tanią, żałosną szyderą więc sory, że teraz też to tak odebrałem ;) Może faktycznie TYM RAZEM miało to być "ok" z twojej strony :)

Sory ;) I jeszcze raz sory, jeśli to potrzebne, nie mam problemu z przepraszaniem :)

(Prozac? Wiesz na co jest prozac?)

 

Resztę podtrzymuje z tego co napisałem... nie może być mowy o żadnym przepłaceniu, jeśli nie doszło do żadnej transakcji, nie można też mówić o Fergusonie w tym kontekście (abstrahując od tego, że to bzdura) bo chyba logiczne, że w tym punkcie sezonu w ogóle nie interesują go transfery, a już na pewno nie transfery bramkarzy

 

Co do źródeł - źródło tej informacji było jedno, reszta to powielanie :) Jak się inne serwisy z nudów przyłączyły i też wrzuciły te bzdury na swoje strony, to nie jest mój problem ani zmartwienie :)

 

ja k**** odpowiadam za to co ktos pisze?

Odpowiadasz za to co sam napiszesz :)

 

ja sie kompromituje wrzucajac cos?

Tak. Wrzucając i też komentując. Rozpowszechnianie bzdur jest kompromitujące, bo przy takim bombardowaniu informacjami, człowiek zmuszony jest je selekcjonować. Nie wyobrażam sobie innej reakcji na taką wiadomość niż krótkie "buahahaha" co też zresztą większość komentujących zapewne uczyniła.

NIE JESTES WYROCZNIA

Jakiś kompleks? Brakuje tylko pogrubienia, wykrzykników i twarzy zalanej łzami...

Nigdzie nie napisalem - nawet nie zasugerowalem - ze Valdes bedzie pilkarzem MU, wiec sugerowanie ze juz zalozylem ze ten transfer dojdzie do skutku jest po prostu glupie.

A ja nie napisałem, że tak powiedziałeś :)

Chociaż skusiłeś się na stwierdzenie, że ten transfer to "przepłacenie"

 

 

Co do znawstwa - wiesz, pisz co chcesz :) Uważaj jak chcesz :) Ale moja reakcja na takie idiotyzmy jest tylko jedna i jest to śmiech :) Nie trzeba być znawcą tematu, żeby wyśmiewać tego typu bzdurne newsy :) Ale rób co chcesz :) Mów co chcesz :) Jak ci to sprawia radość to ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka dygresja, tak mi sie przypomniało jak Szpakowski powiedział ze Manutd ma szanse byc pierwszym zespołem który 2x z rzedu wygra LM

 

Maciek kiedyś była taka dyskusja i uparcie twierdziłęś ze nie ma sensu stawiać zwycięzcy poprzednich rozgrywek jako faworyta następnych bo jest jakaś tam jakas prawidłowość i to nierealne, ba nawet nie faworyta co nawet nie brać go pod uwage bo szybciej wygra te rozgrywki VFB Stuttgart niż ktoś zrobi to 2x pod rząd. . Pamietasz? Dyskutowałem z Toba ja, master i ktos jeszcze czyjej ksywki juz nie pamietam a dotyczyły to Milanu. Tymczasem w tym wątku juz dawno postawiłeś Manchester jako faworyta(po fazie grupowej)- tak zeby nie było ze mowie to juz gdy United sa w połfinale czego MIlan nie osiągnał(a wtedy grupówke przeszedl wiec jest po równo). Postawiłęś ich w roli 3 głownych liczących się ekip podczas gdy ACM nie chciałeś nawet rozważyć tkaiej możliwości pośród 7-8 innych.

 

pytam się więc jak jest z tym bronieniem tytułu i traktowaniem kandydata? zmieniło się coś w twojej opinii tej kwestii?

 

a i to nie atak tylko zapytanie nic ze złośliwości czy docinki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ktos kogo xywki nie pamietasz i dotyczylo to Barcelony :P

 

Ja takiej prawidlowosci nie uznaje i wychdoze z chlopskiego zalozenia ze jak ktos dobrze gra to ma szanse wygrac i koniec ;-) i niewazne czy ma to nastapic 2, 5, czy 10 raz z rzedu.

 

Jesli Manchester bedzie gral to co chwilami widzielismy w I poł. to nie wiem czy bede taki pewien wygranej FCB :roll: czasem te ich wymiany pilek to byla czysta poezja... no a ten gol Ronaldo... ja pi****le, ktos ostatnio widzial piekniejszego gola? a jeszcze trudniejsze pyttanie: ktos ostatnio widzial piekniejszego gola w meczu live?

 

nie wiem jak to mozliwe ale ten gosciu wciaz sie rozwija i wciaz jest coraz lepszy... niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramka najwyzszej klasy, ponad 30m, nie do obrony.

Ale nie podobala mi sie gra MU, koncowka byla bardzo nerwowa, wciaz mialem wizje tej glupiej porazki z Portow w 2004 roku, dobrze ze sie nie spelnily moje czarne mysli :)

Ronaldo sie poki co zamknal w sprawie przejscia do Realu, ale czy tylka ja mysle ze to cisza przed burza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramka najwyzszej klasy, ponad 30m, nie do obrony.

Ale nie podobala mi sie gra MU, koncowka byla bardzo nerwowa, wciaz mialem wizje tej glupiej porazki z Portow w 2004 roku, dobrze ze sie nie spelnily moje czarne mysli :)

Ronaldo sie poki co zamknal w sprawie przejscia do Realu, ale czy tylka ja mysle ze to cisza przed burza?

Ja myslalem ze to juz przesadzone zostalo w sierpniu zeszlego roku :roll: Na boisku to on moze i jest gneiuszem ale poza nim jest juz z tym gorzej i mysle ze niestety w przyszlym roku wyladuje w tym niszowym klubie ktory United do piet nie dorasta ;-) Zdaje sie Cantona powiedzial pare miesiecy temu ze Ronaldo robi zyciowy błąd wybierajac sReal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ktos kogo xywki nie pamietasz i dotyczylo to Barcelony :P

może kiedyś tam, ale pamiętam ze moja i mastera była o Milanie bo przecież tak zaciekle wtedy bym nie bronił Barcy( to raz ;) ) a jak pamiętam po zwycięstwie FCB w następnej edycji Stuttgartu to w LM nie było a w ankiecie pamiętam jak dziś że był ;) (na 100%) Ale to w sumie nieważne i nie zmuszaj mnie nawet żebym szukał Ci dowodów (jeśli gdzieś jeszcze są a jak są to w tym temacie ) na potwierdzenie mojej tezy bo.. zwyczajnie nie mam czasu tego zrobić ;/ Stuttgart powinien być wystarczający :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ktos kogo xywki nie pamietasz i dotyczylo to Barcelony :P

może kiedyś tam, ale pamiętam ze moja i mastera była o Milanie bo przecież tak zaciekle wtedy bym nie bronił Barcy( to raz ;) ) a jak pamiętam po zwycięstwie FCB w następnej edycji Stuttgartu to w LM nie było a w ankiecie pamiętam jak dziś że był ;) (na 100%) Ale to w sumie nieważne i nie zmuszaj mnie nawet żebym szukał Ci dowodów (jeśli gdzieś jeszcze są a jak są to w tym temacie ) na potwierdzenie mojej tezy bo.. zwyczajnie nie mam czasu tego zrobić ;/ Stuttgart powinien być wystarczający :P

yyy... hmmm... albo mam otępiałe myslenie po przebudzeniu sie albo Ty zamotales posta ;-)

 

tak czy siak chodzilo mi o to ze z Maćkiem tez sie klocilem upierajac sie ze swego czasu FCB jest w stanie zrobic back-2-back w Champions League :) a jak Ty odebrales mojego posta nie mam bladego pojecia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek kiedyś była taka dyskusja i uparcie twierdziłęś ze nie ma sensu stawiać zwycięzcy poprzednich rozgrywek jako faworyta następnych bo jest jakaś tam jakas prawidłowość i to nierealne, ba nawet nie faworyta co nawet nie brać go pod uwage bo szybciej wygra te rozgrywki VFB Stuttgart niż ktoś zrobi to 2x pod rząd

To nie było tak, ale jak tak bardzo chcesz to możesz na potrzebę chwili tak uprościć całą sprawę :)

Pamietasz? Dyskutowałem z Toba ja, master i ktos jeszcze czyjej ksywki juz nie pamietam a dotyczyły to Milanu

Pamiętam, oczywiście.

Pamiętam też, że powiedziałem, że Milan dojdzie najwyżej do 1/4 i odpadnie, a doszedł do 1/8.

 

Tymczasem w tym wątku juz dawno postawiłeś Manchester jako faworyta(po fazie grupowej)- tak zeby nie było ze mowie to juz gdy United sa w połfinale czego MIlan nie osiągnał(a wtedy grupówke przeszedl wiec jest po równo). Postawiłęś ich w roli 3 głownych liczących się ekip podczas gdy ACM nie chciałeś nawet rozważyć tkaiej możliwości pośród 7-8 innych.

Możesz przypomnieć co pisałem, bo szczerze mówiąc, nie pamiętam. Dopiero wtedy się odniosę jak zapodasz dokładny obszerny cytat :)

pytam się więc jak jest z tym bronieniem tytułu i traktowaniem kandydata? zmieniło się coś w twojej opinii tej kwestii?

Gdybym ja był zalożycielem tematu i zrobiłbym sondę na ten temat, to Manchester United nie byłby wyszczególniony, byłaby (tak jak wtedy) opcja INNA DRUŻYNA + komentarz w poście o którą chodzi i tyle :) Usatysfakcjonowany?

 

i jeszcze ktos kogo xywki nie pamietasz i dotyczylo to Barcelony

Tego szczerze mówiąc nie pamiętam... tj. dyskusji o obronie tego trofeum przez Barcelonę przed rozgrywkami, także sory

 

a jak pamiętam po zwycięstwie FCB w następnej edycji Stuttgartu to w LM nie było a w ankiecie pamiętam jak dziś że był

Był. Jak wszyscy mistrzowie lig z Europy zachodniej :) Co wcale nie oznaczało tego co teraz w uproszczeniu tamtej dyskusji czytam... ale, jak kto chce, jak kogoś to bawi to ok :)

 

 

 

 

Ps: Wczoraj mialem okazję rozmawiać z wieloma osobami, z każdą z osobna, i żadna z nich, co mnie strasznie zdziwiło, nie typuje Barcelony do finału... Nie wiem z czego to wynika, czy z pobożnego życzenia, czy z jakiegoś daru widzenia przyszlości, ale wszyscy typowali "awans Chelsea po farcie" :)

Osobiście, nie mam w tej kwestii jeszcze zdania :) Więc wypowiem się później (chociaż i tak w maju pewnie przeczytam, że JA typowałem awans Chelsea po farcie w dzień po wyłonieniu się par półfinałowych) w tej kwestii :)

 

Angielska piłka rządzi w Europie, trójka Chelsea-Manchester-Barcelona to obecnie elita elit na Starym Kontynencie, drugi półfinał z rzędu tych trzech drużyn

 

Danp

Ja w ogóle o tym nie myślę, sezon w Europie jest zbyt pasjonujący, żeby myśleć o transferach, ale sprawa Ronaldo w Madrycie to zamknięte koło.

Ronaldo nie pójdzie do Madrytu, jeśli Real nie zrobi takiego składu, żeby mógł zdominować Europę (gdyby mógł, to by już tam był), bo Ronaldo chce grać w najlepszym (najlepszych) obecnie klubie, a tym w jego rozumieniu jest Manchester United (i patrząc na ten sezon, na możliwe do zdobycia trofea, trudno się z tym nie zgodzić, a już nie mówiąc o porównaniach do Realu) i wybór pomiędzy zdobywaniem trofeów zespołowych, na których mu BARDZO ZALEŻY, a także zdobywaniem nagród indywidualnych, których bez sukcesów zespołu się nie dostanie, jest dla niego prosty.

Jeśli on wychodzi z założenia, a wychodzi, że zostając w United jeszcze na 2-3, może 4 lata, może zdobyć co najmniej kilka trofeów, to zostanie i nie wybierze spędzenia tych lat w budującym się dopiero, nieustabilizowanym Realu Madryt.

No i nie bagatelizowałbym takiej kwestii jak Sir Alex Ferguson - daty ich odejścia z United mogą być tożsame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak chodzilo mi o to ze z Maćkiem tez sie klocilem upierajac sie ze swego czasu FCB jest w stanie zrobic back-2-back w Champions League :) a jak Ty odebrales mojego posta nie mam bladego pojecia ;-)

bo mi chodzi o zupełnie inna dyskusję, którą Maciek zresztą skojarzył, a tej o FCB kompletnie nie pamiętam/nie znam/nie kojarzę/nigdy nic o niej nie wiedziałem. Być może w podobnym tonie były 2, nie mi to oceniać ;) nieważne zresztą to, w tym względzie EOT.

 

Możesz przypomnieć co pisałem, bo szczerze mówiąc, nie pamiętam. Dopiero wtedy się odniosę jak zapodasz dokładny obszerny cytat :)

proszę : 11 grudnia godzina 12:37. ;)

Faza grupowa za nami. Nie ma co dużo o niej mówić. Kto miał z grupy awansować ten awansował, chyba nie ma żadnej mega sensacji. Oczywiście można sie zastanawiać czy Werder czy Panathinaikos powinien wyjść i z którego miejsca, ale to jest kwestia mało istotna.

Na koniec fazy grupowej trójka faworytów się skompromitowała. Mówię o Juventusie, Manchesterze United i FC Barcelonie. Wszystkie trzy ekipy miały już wcześniej awans, wszystkie trzy ekipy grały u siebie i żadnej z tych trzech ekip nie udało się wygrać ze słabymi drużynami na własnym stadionie, a ta ostatnia nawet przegrała, tracąc aż 3 bramki. Kibice nastawiali się na dość spore zwycięstwa, szczególnie kibice "Starej Damy", która miała chyba coś do udowodnienia w spotkaniach z BATE, jednak nie udało się.

Wszystkie trzy ekipy wyszły z pierwszych miejsc w swoich grupach, także nie wpadną na siebie jeszcze.

 

Gdybym ja był zalożycielem tematu i zrobiłbym sondę na ten temat, to Manchester United nie byłby wyszczególniony, byłaby (tak jak wtedy) opcja INNA DRUŻYNA + komentarz w poście o khttp://www.e-nba.pl/forum/posting.php? ... 90ac4c7d9tórą chodzi i tyle :) Usatysfakcjonowany?

Chwila, bo trochę powiem ci zgubiłem się w twoim toku rozumowania. czyli Manchester był wtedy twoim zdaniem jednym z 3 głównych faworytów ale jakbyś robił ankietę o potencjalnych zwycięzcach to byś go nie umieścił? :roll: rozumiem ze to pisałes po fazie grupowej ale chyba mi nie powiesz ze przed rozpoczęciem rozgrywek nie brałeś nawet United pod uwagę ? czy moze po fazie grupowej bys go wpisał a przed nie?

BO umieszczenie jako inna drużyna raczej średnio działa bo można równie dobrze głosować na jakiś inny niewymieniony klub.

 

Co wcale nie oznaczało tego co teraz w uproszczeniu tamtej dyskusji czytam... ale, jak kto chce, jak kogoś to bawi to ok :)

no w uproszczeniu ale jak to inaczej traktowac skoro masz faworytów w ankiecie która tworzysz jest w niej zespół x a nie ma zespołu y. Konsekwencja rozumowania jest taka ze uwazasz ze zespół x ma wieksze szanse niz zespół y, nieprawdaż ? :roll: bo skoro bys uwazal ze zespół y jest w lepszej pozycji to byś chyba go wymienił a nie wrzucił do worka z 25 innymi do głosowania ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Manchester był wtedy twoim zdaniem jednym z 3 głównych faworytów ale jakbyś robił ankietę o potencjalnych zwycięzcach to byś go nie umieścił?

Gdzie ty tam widzisz słowo GŁÓWNYCH?

Dlaczego wkładasz tam słowo w.w. a nie na przykład "jedni z"?

Gdzie tam widzisz że chodzi o faworytów rozgrywek, a nie swoich grup?

Gdzie ja napisałem, że to są moi faworyci? :) To byli faworyci ogólnie, u buków, kibiców, znawców etc. Ja tam swojego zdania w tej kwestii nie wyrażałem...

Wiesz dlaczego wypisałem te trzy kluby? Nie trzeba być szczególnie błyskotliwym, żeby to wyłapać hehe - bo się SKOMPROMITOWALI W OSTATNIEJ KOLEJCE GRUPOWEJ :) Pozostali faworyci, typu Chelsea, Liverpool, dla niektórych może Bayern czy Real - WYGRALI SWOJE MECZE :) Więc wymieniłem tylko tę trójkę, która się skompromitowała, siłą rzeczy nie mogłem tam nikogo dodać bo wywód byłby nielogiczny :)

 

 

Tymczasem w tym wątku juz dawno postawiłeś Manchester jako faworyta

No i znów manipulacja, bo z tego zdania wynika, że postawiłem MU jako faworyta, czyli w rozumieniu najpoważniejszego kandydata do triumfu. Już pomijając twoją wcześniejszą nadinterpretacje i pominięcie tego, że nie wypisywałem swojej trójki faworytów, tylko trzy zespoły liczące się, teraz zmanipulowałeś to tak, jakbym nawet o tamtej trójce nie wspomniał :)

Tak się nie robi ;)

 

rozumiem ze to pisałes po fazie grupowej ale chyba mi nie powiesz ze przed rozpoczęciem rozgrywek nie brałeś nawet United pod uwagę ? czy moze po fazie grupowej bys go wpisał a przed nie?

A co ma sonda wspólnego z braniem pod uwagę? Nie umieściłbym, powtarzam, United wyszczególnionego w sondzie, ale jakbym miał ochotę, to bym kliknął w INNE i napisał, że chodziło mi o United, jeśli by już taką sytuację hipotetyczną zakładać :) Ja z tym nie miałbym żadnego problemu i na pewno innemu autorowi sondy, nie robiłbym głupich wyrzutów z tego powodu :) Jasne? :P

 

BO umieszczenie jako inna drużyna raczej średnio działa bo można równie dobrze głosować na jakiś inny niewymieniony klub.

Jakbyś czytał uważniej i tamtą dyskusję, i to co teraz piszę, to byś nie pisał tego typu zdań ;)

 

o w uproszczeniu ale jak to inaczej traktowac skoro masz faworytów w ankiecie która tworzysz jest w niej zespół x a nie ma zespołu y. Konsekwencja rozumowania jest taka ze uwazasz ze zespół x ma wieksze szanse niz zespół y, nieprawdaż ?

Nieprawdaż, bo jakbym robił sondę na ten sezon, to jak mówie nie byłoby MU wyszczególnione (co najwyżej w poście opisującym oddany głos), a np. Inter na którego od początku mówiłem, że złamanego grosza bym nie postawił, znalazłby się :) Łapiesz? Sonda nie jest odzwierciedleniem tego, co myślę, bo to co myślę przedstawiam w postach, a nie kliknięciu dwa razy myszką :)

Poza tym to ma być powtórka z rozrywki? Na pewno nie będę się powtarzał, co to to nie :) Jak chcesz to dalej możesz wyszukiwać braku konsekwencji w tym co piszę, powodzenia życzę :) I tak mi się "udało" że Milan odpadł tak mniej więcej jak pisalem, bo dopiero byście mieli ubaw i dopiero byście jeździli i kąsali sobie jakby wtedy Milan LM wygrał hehe :twisted:

 

W takim razie polecam przejść się do tematu w dziale NBA, gdzie jest pytanie kto zostanie mistrzem i tylko 4 kluby wymienione, nawet bez opcji "inny klub" i tam pytać co, jak, dlaczego, płakać i zdzierać szaty, jak się komuś chce wykłócać o pierdoły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ze Fergsun nie daje sie temu idiocie Benitezowi i odpowiada na jego kretynskie zaczepki. Ten baran ktory jeszcze niczego w angielskiej pilce nie wygral pozwala sobie na zbyt duzo arogancje (jak to ladnie okreslil SAF), nazywac Everton malym klubem? Ja pi****le ale sie we lbach niektorym przewraca. O zachowaniu RB po drugim golu Torresa przeciwko Blackburn nie ma co gadac, widac ze czuje sie panem angielkich boisk, ciekawe czy tez byl taki madry po odpadnieciu z Chelsea z LM (swietny mecz).

Naprawde bardziej niz wygranie LM chce by mu SAF i MU utarli noska, znowu bedzie gadanie o faworyzowaniu przez sedziow, latwiejszym grafiku spotkan, lepszym stanie murowy i lepiej napompowanych oponach autokaru wiazacego pilkarzy na mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ten osobnik, którego szkoda komentować, zupełnie nie ma pojęcia ile razy Everton triumfował w Anglii czy w jej głównym pucharze :)

Everton to jeden z 5,może 6 największych klubów angielskiej piłki

 

Nie ma co się dziwić Benitezowi :) Jak tylko przyszedł, to pamiętam, że na konferencji/prezentacji, powiedział, że na wygranie Premiership, potrzebne mu będą trzy lata/sezony :) Pracuje w LFC od 2004 roku, mamy 2009 :) Musi coś gadać, żeby się wytłumaczyć, a to zarzuci coś komuś, a to powie, że ktoś wydaje na transfery więcej od niego (może jego angielski jest tak słaby, że za każdym razem chce powiedzieć, że ktoś wydaje LEPIEJ niż on) mimo, że jakkolwiek by tego nie liczyć, i ktokolwiek by tego nie robił, to wychodzi, że wydał on najwięcej

 

Najlepiej niech o nim świadczy fakt, że ma, dość średnie, szanse na jedno trofeum w tym sezonie, a ten, którego on atakuje - dwa już wygrał, a w trzech się nadal liczy

 

Hiddink nie jest moim faworytem ani ulubieńcem, ale przyszedł i robi swoje, a nie opowiada na prawo i lewo dlaczego ktoś ma lepiej niż on :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co Fabianski wyprawial w weekend to bardzo sie balem ze dostanie multum goli... no i dostal ale na szczescie dla MU Arsenal a konkretnie Arshavin sam odpowiedzial 4 bramkami i mamy remis. MU ma tyle samo punktow i 2 mecze mniej, jest dobrze, nie rewelacyjnie, ale dobrze, teraz "my" rozdajemy karty.

Arsenal wygladal fatalnie w defensywie (widzialem tylko skroty), ale patrzac na przewage w statach to Liverpool miazdzyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arshavin show, mecz sezonu dotychczas jak dla mnie

Moim zdaniem lepszy od niedawnego meczu LFC zakończonego identycznym wynikiem sprzed kilku dni

 

Przykro mi, że nie mogę Fabiańskiego za ten mecz pochwalić... przez całą pierwszą połowę (gdzie popełnił jeden, dość poważny błąd, ale bez konsekwencji) i fragment drugiej myślałem, że po meczu wejdę na forum i napiszę jakieś ciepłe słowo o polskim bramkarzu po długim czasie... niestety życie było brutalne, Łukasz zaliczył w ostatecznym rozrachunku średni występ, popełnił sporo błędów i na pochwałę polscy bramkarze jeszcze będą musieli zapracować

 

Dzisiaj, miał interwencje, dobre i bardzo dobre (ta z pierwszej połowy, gdzie dwukrotnie rzucał się czyściutko pod nogi zawodników Liverpoolu była jedną z lepszych, jakie widziałem od dawna), ale miał też takie, w których był niezdecydowany, zbyt naładowany lub po prostu nawalała mu komunikacja z obrońcami (którzy też mu życia nie ułatwiali)... Do tego nie wytrzymuje presji, ani dziś nie wytrzymał, ani nie wytrzymał presji w weekend w meczu z Chelsea...

 

Szkoda, że Arsenal nie dał rady tego meczu wygrać. Zupelnie nie wiem co zrobił Howard Webb w doliczonym czasie... nie widziałem, by doliczał 6 minut... tak czy siak, strzelając bramkę na 3-4 Arsenal nie miał prawa dać sobie wydrzeć tego zwycięstwa z rąk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek widzisz krytyka i glupie zarty w Anglii skupiaja sie teraz na Fabianskim (po co on wybiegal "do polowy" parokrotnie w meczu z Chelsea to ja nie wiem), ale przeciez Cech tez wpuszcza ostatnio takie farfocle ze glowa mala.

Nie bronie Fabianskiego, ale widac ze opinia publiczna lubi sobie obrac latwy cel (mlody, nieopierzony, nieznany gk) i sobie pouzywac.

Obrona Arsenalu nie nalezy obecnie do monolitu, daja sie objezdzac momentami jak dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się z tobą danp jeśli pozwolisz :)

Wenger dość skutecznie od Fabiańskiego krytykę odsuwa, chwali go i mówi o tym o czym ty mówisz... nie jest obiektem kpin i nikt nie mówi, że jest tak słaby, że na pewno nie będzie nigdy nr 1 w Arsenalu (z tym numerem 1 to ja mówie tylko chyba :P ) ale dużo, dużo bardziej dostaje się Cechowi ;)

O Cechu pisze się różne rzeczy, że się skończył, w najlepszym wypadku, że wypalił się w Chelsea... szuka mu się następców, spekuluje kogo to Chelsea chce sprowadzić na jego miejsce itd. także Fabian nie ma tak źle :) Pech chciał, że Fabiański akurat w tych wszystkich meczach na które najwięcej zwracano uwagę, ani razu nie zagrał porywająco i nie buduje sobie dobrej opinii, niestety ;) Jakby dziś albo z Chelsea zagrał świetne zawody, to ten drugi mecz puszczono by w niepamięć, a tak...

 

 

 

 

 

 

 

S-Z-O-K

http://www.d1g.com/video/show/2800892

Wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne co mowisz Maciek bo ogladalem Sky Sports po weekendowej kolejce i tam jakies hasla o clownach i nieudacznikach w angielskich brukowcach moglem zobaczyc.

Na Fox Soccer Channel-wiem amerykanski kanal pilkarski ale jest dwugodzinny program ktory prowadzi z Anglii dwoch angielskich kibicow pilkarskich tez krytykowali Fabianskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.