Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Że niby on ją napisał? :grin:

 

Skoro książka się nazywa ,,Moja sekretna historia" i jest pisana w pierwszej osobie (widziałem po fragmentach) to na bank jest to autobiografia, a nie biografia pisana przez inną osobę.  

Lewandowski miał 24 lata jak wyszła jego pierwsza autobiografia ;)

 

O ile wiem to na razie wyszła tylko jego biografia stworzona przez jakiegoś dziennikarza. To jednak zupełnie co innego niż napisanie książki o samym sobie w tak młodym wieku.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski miał 24 lata jak wyszła jego pierwsza autobiografia ;) Icardi to kapitan Interu,ojciec...5 dzieci(3 Lopeza :D ) wbrew pozorom bardzo poukładany chłopak.Gdyby nie 1 epizod w kadrze Argentyny pewnie już ładowałby bramki dla Squadra Azzurra. :)

Ty tak na serio z tym Icardim czy trollujesz? Higuain mimo calej niecheci do niego to we Wloszech lepsza maszynka do strzelania goli, co jest bez Messiego kazdy widzi. Dybala to top5 graczy mlodego pokolenia. W ustawieniy 4-3-3 taki Kun jest rezerwowym. Co do Icardoego to wiekszosc graczy nie chciala po tej ajcji jego powolania a nawet jesli mam do wyboru Icardiego a Messiego to nawet sam Icardi wybiera Messiego. Tu jest problem trenera, braku jakosci w srodku pola i dosc przecietna obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio z tym Icardim czy trollujesz? Higuain mimo calej niecheci do niego to we Wloszech lepsza maszynka do strzelania goli, co jest bez Messiego kazdy widzi. Dybala to top5 graczy mlodego pokolenia. W ustawieniy 4-3-3 taki Kun jest rezerwowym. Co do Icardoego to wiekszosc graczy nie chciala po tej ajcji jego powolania a nawet jesli mam do wyboru Icardiego a Messiego to nawet sam Icardi wybiera Messiego. Tu jest problem trenera, braku jakosci w srodku pola i dosc przecietna obrona.

tak trollowałem ;) 24 latek który ma już blisko 80 goli w Serie A,ex król strzelców tej ligi,wyceniany identycznie jak Dybala na 50 mln i potrafiący jak mało kto odnaleźć się w ekipie bez jakości w drugiej linii(Inter) to pomysł z kosmosu,sorry za zawracanie głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mysle, bo akurat on srodkowym napastnikiem jest 3 w kolejce. Jest takim liderem jakim Inter zespolem. Dla mnie bez szalu. Ale kazdy moze miec swoje zdanie. Zrobic kadre jak Maradona z 8 napastnikami to zaden problem, ale Icardi nie jest lekiem na cale zlo argentynskiego futbolu.

No tak mysle, bo akurat on srodkowym napastnikiem jest 3 w kolejce. Jest takim liderem jakim Inter zespolem. Dla mnie bez szalu. Ale kazdy moze miec swoje zdanie. Zrobic kadre jak Maradona z 8 napastnikami to zaden problem, ale Icardi nie jest lekiem na cale zlo argentynskiego futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widze, ze Edin Dzeko prowadzi w klasyfikacji szczelcow w Serie A z 23 bramkami? Swiadczy to o jego klasie czy przecietnosci tej ligi?

Dobrze widzisz, o 3 gole więcej od zbawcy Argentyny Icardiego :nevreness:

 

Dżeko jest też najlepszym strzelcem Ligi Europy w tym sezonie, więc tak na serio, to nie ma co wyciągać pochopnych wniosków

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.