Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu w cwiercfinale lm mamy tylko 1 zespol angielski i to Leicester, tylko dlatego, że miało śmiechową grupę i najłatwiejszego rywala w 1/8.

takie Porto czy Benfica byly slabsze od Sevilli

 

Sevilla sama pokpila awans nie strzelajac 2 karnych

 

Po pierwszych meczach wiekszosc widziala w 1/4  3 druzyny hiszpanskie ,1 francuska,wloska,angielska i 2 niemieckie

 

tylko zamiast sevilli jest barcelona

zamiast psg awansowalo monaco 

a honor druzyn angielskich uratowalo Leicester

 

w 1/4 obstawiam pary

 

Atletico vs Barcelona

Real vs Leicester

Monaco vs Borussia

Juve vs Bayern

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w tym dwumeczu Sevilla zagrala słabo i odpadla ze slabym Leicester, sfrajerzyli z karnymi prawda i mieli tez glupka Nasriego ale oni powinni dominowac z takimi druzynami, Leicester w tym sezonie jest slabe, tak naprawde to mieli mega fuksa bo 2 karne w 2meczu nietrafione to rzadkosc, a Sevilla widac sie nadaje tylko do le. Benfica do dyskusji,ale miala duzo trudniejszego rywala i pierwszy mecz udalo im sie wygrac, Porto zagralo lepiej i gralo z Juventusem poza tym oba mecze ustawily czerwone kartki dla Porto w 1 polowach.

 

Ogolnie Leicester pewnie by nie wygralo z Benfica czy Porto w dwumeczu :)

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze dwa hity Bayern vs Real i Juve vs Barca odbeda sie w inne dni  bo przegapic byloby szkoda

 

choc para Borussia vs Monaco wyglada tez interesujaco obie ekipy graja fajna ofensywna pilke

 

Atletico z Leicester powinno sobie poradzic choc kto wie

 

Jednego dnia beda grac BVB z Monaco i Juventus z Barca  a drugiego Bayern z Realem i Atletico z Leicester.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z Atletico i Monaco w mojej opinii Lisy mogly/moga ugrac najwiecej. Dla nich super sprawa ze rewanz jest w Anglii.

 

Dwa mega mecze i na tym etapie odpadna dwie wielkie firmy. Zadowolony jestem po losowaniu pod katem rywala dla Barcelony. Jakos Juve az tak bardzo nie jest straszne. Obawiam sie Dybali ale ten srodek pola Wlochow, gra Mandzukiciem do mnie nie przemawiaja.

 

Super ze Bayern trafil na Real. Fajny mecz dla Carlo. Zapowiada sie interesujaca rywalizacja.

 

Na dzis bym stawial: Atletico, BVB, Barcelona i chyba Real mimo wszystko.

 

Jestem ciekaw, kiedy Mourinho rzuci wszystkie sily na LE, bo to dla MU wydaje sie byc najprostsza droga do LM w przyszlym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z Atletico i Monaco w mojej opinii Lisy mogly/moga ugrac najwiecej. Dla nich super sprawa ze rewanz jest w Anglii.

 

Dwa mega mecze i na tym etapie odpadna dwie wielkie firmy. Zadowolony jestem po losowaniu pod katem rywala dla Barcelony. Jakos Juve az tak bardzo nie jest straszne. Obawiam sie Dybali ale ten srodek pola Wlochow, gra Mandzukiciem do mnie nie przemawiaja.

.

Jak dla mnie Juventus to bedzie ciezki rywal. Ich defensywa jest bardzo mocna ,w ataku hasaja tez  swietni zawodnicy

Kluczem do awansu musi byc zdominowanie srodka pola co przy obecnej formie pomocnikow barcy moze byc trudne

 

Busquets bez formy choc on i tak nie zagra w 1 meczu ,iniesta bez szalu a o Gomesie czy D.Suarezie nie ma co mowic 

 

ale zostal prawie miesiac do spotkan wiec sie jeszcze duzo moze zmienic

 

Pierwsze mecze:

11 kwietnia, wtorek:

Borussia Dortmund v AS Monaco

Juventus v FC Barcelona

 

12 kwietnia, środa:

Atlético Madryt v Leicester City

Bayern Monachium v Real Madryt

 

Rewanże:

18 kwietnia, wtorek:

Leicester City v Atlético Madryt

Real Madryt v Bayern Monachium

 

19 kwietnia, środa:

AS Monaco v Borussia

FC Barcelona v Juventus

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Juventus to bedzie ciezki rywal. Ich defensywa jest bardzo mocna ,w ataku hasaja tez swietni zawodnicy

Kluczem do awansu musi byc zdominowanie srodka pola co przy obecnej formie pomocnikow barcy moze byc trudne

 

Busquets bez formy choc on i tak nie zagra w 1 meczu ,iniesta bez szalu a o Gomesie czy D.Suarezie nie ma co mowic

 

ale zostal prawie miesiac do spotkan wiec sie jeszcze duzo moze zmienic

Pierwsze mecze:

11 kwietnia, wtorek:

Borussia Dortmund v AS Monaco

Juventus v FC Barcelona

 

12 kwietnia, środa:

Atlético Madryt v Leicester City

Bayern Monachium v Real Madryt

Rewanże:

18 kwietnia, wtorek:

Leicester City v Atlético Madryt

Real Madryt v Bayern Monachium

 

19 kwietnia, środa:

AS Monaco v Borussia

FC Barcelona v Juventus

Nie przesadzalbym. Gracze typu Higuain czy Mandzukic to wymarzeni napastnicy pod Barce. Silni ale nie szybcy. Martwi Dybala bo moze blysnac w tych meczach. Srodek pola u jednych i drugich szalu nie robi. Obrona Juve jest dla mnie lekko przereklamowana, 2 lata temu to byly kocury a teraz potrafia przytrafic sie im proste bledy. No i Buffon w bramce to zawsze kilka nieprawdopodobnych obron.

 

Dla mnie lekkim faworttem jest Barcelona, ktora do konca sezonu juz chyba na stale powinna przejsc na ustawienie 3-4-3. Messi grajacy w srodku pola vedzie stwarzal wiecej zagrozenia a i doda jakosci do tego badz co badz w ostatnich tygodnich towarzystwa pod forma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzalbym. Gracze typu Higuain czy Mandzukic to wymarzeni napastnicy pod Barce. Silni ale nie szybcy. Martwi Dybala bo moze blysnac w tych meczach. Srodek pola u jednych i drugich szalu nie robi. Obrona Juve jest dla mnie lekko przereklamowana, 2 lata temu to byly kocury a teraz potrafia przytrafic sie im proste bledy. No i Buffon w bramce to zawsze kilka nieprawdopodobnych obron.

 

Dla mnie lekkim faworttem jest Barcelona, ktora do konca sezonu juz chyba na stale powinna przejsc na ustawienie 3-4-3. Messi grajacy w srodku pola vedzie stwarzal wiecej zagrozenia a i doda jakosci do tego badz co badz w ostatnich tygodnich towarzystwa pod forma...

dla mnie rowniez Barcelona jest lekkim faworytem  w tym dwumeczu jednak patrzac na klopsy obrony i bezbarwna pomoc moze byc ciezko

 

Messi tez musi sie ogarnac bo dwumecz z PSG i spotkanie z deportivo przeczlapal na boisku 

 

Real w ciagu 15 dni bedzie gral z Atletico,Bayernem,Bayern i Barcelona  moga sie wykrwawic w tym okresie i poplynac w La liga i Champions League

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.