Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

qrwa czemu nie zagral smolarek w irlandii??

co ja napisalem kilka dni temu? ze to dopiero polmetek? i, ze rywale moga zagrac dla nas?

poki co wszystko idzie po naszej mysli. 8-0 robi wrazenie. moze jeszcze 2?:D dobrze to wplynie na nasz zespol a i na san marino. po takiej porazce beda bardzo wqrwieni. w nastepnym meczu zamuruja wlasna bramke i moze urwa np. irlandczykom 2 punkty:)

 

a rywale poki co remisuja. dobrze by bylo gdyby sie tak te mecze pokonczyly bo wtedy wrocilibysmy chyba na 2 miejsce w grupie. sprawdzilem przy takich wynikach wystarczy, ze wygramy kolejny mecz i bedziemy liderami grupy.

 

niech sie to tak skonczy i bedziemy ponownie kowalem wlasnego losu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz tłumy będą wielbić reprezentację ... Ależ my Polacy mamy obłudną mentalność ... Parę dni temu wszystkich piłkarzy by powiesili, a dzisiaj noszą ich na rękach ...

 

Nie mówię tego, bo nie doceniam 10:0 nawet ze słabym rywalem (cholernie się cieszę, że wygraliśmy - morale skoczyło jak cholera w reprezentacji), ale dlatego że denerwują mnie strasznie ludzie, którzy Z DNIA NA DZIEŃ zmieniają opinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, całą otoczkę wokół tego meczu, za kompletnie żenującą...

"Debatowanie" nad meczem z San Marino, zespołem czysto amatorskim jest skandalem dla drużyny aspirującej do mistrzowskich imprez...

W ogóle przedmeczowe zapowiedzi w stylu "Liczymy na 3 pkty", "Wierzymy w zwycięstwo" oraz tytuły "Mecz o Wszystko", mówią same za siebie o poziomie naszej drużyny.

Takie mecze powinny być przetarciami dla juniorów w kadrze, a my wystawiliśmy bądź co bądź jeden z najsilniejszych składów, a przynajmniej oparty na jednych z silniejszych nazwisk, szczerze powiedziawszy, absurdem jest fakt, iż Smolarek, który nie gra w klubie prezentuje się podobnie/lepiej na tle pozostałych naszych reprezentantów.

 

Kończąc, dalej uważam, że jest to banda rozkapryszonych i rozbisurmanionych gwiazdek, które uważają siebie za nie wiadomo kogo.

Patrząc na ich mecze, "oczka" podczas hymnu, czuję się zażenowany i nie mam ochoty im kibicować. Miałem cichą nadzieję, że piłkarze z San Marino, strzelą chociażby jedną, przypadkową bramkę, aby przytrzeć im nosa.

Jeśli komuś się odmieniło po tym meczu, to radzę spojrzeć na chociażby Roger'a, który traci piłki z piłkarzami z San Marino, celność podań jak i przyjęć piłki, również pozostawia wiele do życzenia. Żeby nie było, nigdy nie byłem specjalnie zwolennikiem jego gry w reprezentacji, gdyż polskiej ligi nie oglądam, a to co pokazał w reprezentacji nigdy mnie nie przekonało, to chyba nawet M. Szymkowiak miał w swoim chwilowym szczycie formy lepsze mecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz tłumy będą wielbić reprezentację ... Ależ my Polacy mamy obłudną mentalność ... Parę dni temu wszystkich piłkarzy by powiesili, a dzisiaj noszą ich na rękach ...

 

Nie mówię tego, bo nie doceniam 10:0 nawet ze słabym rywalem (cholernie się cieszę, że wygraliśmy - morale skoczyło jak cholera w reprezentacji), ale dlatego że denerwują mnie strasznie ludzie, którzy Z DNIA NA DZIEŃ zmieniają opinie ...

Mow za siebie :P

 

Nie no ja bym ich dalej powiesil za to co zrobili w Belfascie, ale akurat tak sie sklada ze mialem najwieksze pretensje do tych pedalow Zewlakowa, Wawrzyniaka i Bandrowskiego ktorych wczoraj nie zobaczylem, a wiec... :P

 

Bramka Smolarka... San Marino czy nie San Marino... cud, miod, palce liza, stadiony swiata 8)

 

I powtorze to co zawsze powtarzalem, wciaz w nich wierze, a przede wszystkim wierze w Leo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów wyżej ma absolutną rację. Wynik 10-0 bardzo cieszy, fajnie tak komuś zlać dupsko, nawet jak to jedna z najsłabszych drużyn świata i to w dodatku bez formy :) Ale piłkarsko nie pokazaliśmy za wiele :) Jak ktoś oglądał mecz to widział, że zespołowo praktycznie w ogóle nie istnieliśmy, wszystkie akcje były po indywidualnych wyczynach... w rozegraniu piłki, od obrony przez pomoc było wręcz słabiutko :)

Bardzo mnie cieszy ten wynik, fajnie było popatrzeć na tyle bramek, ale gra sama w sobie była słaba. Rekord bardzo cieszy, ale w kontekście następnych spotkań i ewentualnego awansu, wolałbym zobaczyć więcej grania piłką, jakichś taktycznych udoskonaleń, jakiejś myśli zespołowej :) Bo wziąć piłkę i objechać dwóch z San Marino to nie jest wyczyn, a takich drużyn więcej w naszej grupie nie ma.

Co mnie najbardziej zasmuciło, mimo wielu stałych fragmentów gry, ŻADEN nie był wykonany dobrze. Żaden. Wygląda to tak, jakby nasi w ogóle nie mieli w repertuarze przećwiczonych wariantów taktycznych na takie momenty meczu. Jak wrzuce tak wrzuce, jak ktoś dojdzie do główki to fajnie, a jak nie to nie. Tak to wygląda, zupełnie bez pomysłu, bez ćwiczenia.

No ale jest 10-0 i to się będzie pamiętało :) A co do kozaków to ja jednak wole takich, którzy nimi faktycznie są, a nie tylko w gębie. Wolę takiego kozaka, który wyzywany i wygwizdywany niemal na całym świecie ucisza trybuny wielką postawą na boisku, niż takiego co to się najpierw nagada,namnoży sobie wrogów, a potem pęka i daje szydercom z trybun drużyn przeciwnych powody do radości.... po czym nawet nie ma na tyle odwagi, by cokolwiek powiedzieć, jako jedyny. Dużo większym kozakiem jest już Żewłakow, który miał odwagę wyjść, stanąć z ludźmi twarzą w twarz i powiedzieć pare zdań. Chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 92 minuty Fulham robil co do niego nalezalo, czyli powstrzymywal kolejne szarze Liverpoolu, niestety (dla MU) kolejna chwila nieuwagi i traca gole w 92 min :( Bylo blisko, ale tez trzeba podkreslic niesamowite oblezenie bramki Schwarzera, w samej pierwsze polowce ratowaly go 3 poprzeczki i jeden slupek !

Kolejny mecz ktory mialem przyjemnosc zobaczyc to debiut na lwace trenerskiej "Sziry", Collocini zepsul mu debiut idiotycznym zachowaniem pod wlasna bramka, bronili sie madrze i rozwaznie, mogli spokojnie urwa punkt Chelsea, dwa momenty zagapienia w defensywie i po zabawie. Do tego nie uznano im prawidlowo zdobytej bramki (IMO), biednemu zawsze wiatr w oczu kole.

ps-czy ktos moze mi odpowiedziec na pytanie czemu Gutierez z Newcastle caly mecz gral w koszulce J.Jonasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina dwczoraj byla niesamowita, slaby mecz w wykonaniu MU, jechali z nami jak chcieli ale szybko dostalismy dar i posredni rzut wolny z pola karnego, i gol Ronaldo. Szybko jednak dostalismy w pupe po tym jak przeslaby Gary Neville probowal krys w polu karnym wyzszego o dwie glowy Carewa ktory glowa z latwoscia wbil nam gola, potem dostalismy drugiego gola w II polwce i zaczelo byc bardzo zle. Na cale szczescie Ronaldo po raz drugi sieknal przy slupku lewa noga w 80 min i dostalismy skrzydel. Od 80 minuty to juz nieustanny napor MU, nawalnica, SAF postawil wszystko na jedna karte i wprowadzil dwoch szczyli 17 letniego Machede i 18 letniego Walbecka... no i w 93 minucie piekne przyjecie pily w polu karnym i lewa noga nie do obrony pieknym strzalem ten 17 latek, w debiucie w barwach MU ratuje nam tylki a moze tez Tytul Mistrza Anglii, co za emocje, moje serce tego nie wytrzyma :)

Teraz zrewanzowac sie FC Porto za to co stalo sie gdy prowadzil ich jeszcze Murincho, to jedna z tych porazek ktorej nigdy nie zapomina, i nad ktora nie przechodzi sie do porzadku dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwijając, Gutierrez ma na imię Jonas, i tak też ma napisane na koszulce :) Jonas Manuel "Spider-man" Gutierrez :)

 

Macheda-Welbeck to atak juniorski sprzed paru miesięcy, a obecnie rezerw...wczoraj zagrali obok siebie w pierwszej drużynie w tak ważnym meczu

 

To jest zawsze coś niesamowitego, gdy młody chłopak wchodzi i robi takie rzeczy. Zawsze ma się takie przeczucie, że jest się świadkiem narodzin wielkiego piłkarza, za każdym razem cieszy to tak samo, bez względu na to, w jakim zespole występuje ten młodzian i czy później faktycznie robi wielką karierę, czy średnią.

Wielu kibiców pierwszy raz nazwisko Macheda widziało wczoraj i raczej na zawsze już je zapamiętają. Ten chłopak jeszcze wczoraj o godzinie 18:30 nie miał strony na wikipedii :) Teraz może trzymać wypada za Davide Petrucciego :) Też Włoch, też ogromny talent z Rzymu, też nie ma strony na wikipedii :)

 

Mecz z AV skończył się jakby niedawno, a już jutro następne spotkanie rozegrają Czerwone Diabły :) Tak krótkiej przerwy między meczem ligowym a pucharowym to ja nie pamiętam szczerze mówiąc.

 

 

Arsenal w formie i zdrowy, Villarreal daleko od formy i stracil Santi Cazorle... Pellegrini to świetny taktyk ale obawiam się, że Arsenal może ich w pierwszym meczu zdominować (nie mówię że wygrać albo praktycznie zapewnić sobie awans) a co za tym idzie ich szanse znacznie spadną, bo oni muszą być w swoim rytmie szczególnie na własnym boisku, gdzie trzeba grać a nie tylko przeszkadzać.

 

Bardzo ciekawy jestem potyczki Liverpoolu z Chelsea... niby to już spowszedniało do granic możliwości ale mam wielką ochotę prześledzenia losów ich rywalizacji właśnie teraz. Dobry wynik Chelsea może być dla LFC porażający tak jak porażająca dla MU była porażka z nimi, z której otrząsnęli się wczoraj dopiero i to też nie wiadomo czy w pełni. Hiddinki i Benitez raczej wielkiego meczu nam nie zafundują ale futbol dla koneserów jak najbardziej tak. Zgodze się z Carlo Ancelottim, że LFC gra obecnie najtrudniej dla rywala pod względem skracania pola gry w Europie. Ale tak nie da się grać w każdym meczu, wymaga to dodatkowego zużycia sił i lada chwila ich im braknie, może nawet już w meczu z Chelsea, w każdym razie grając na takim "spięciu" nie da się dojechać do końca sezonu, co nie zmienia faktu, że wygląda to bardzo dobrze, dla ludzi mających nieco pojęcia o dyscyplinie jest to dobra lekcja futbolu.

 

 

Wczoraj obejrzałem to co Grafite zrobił z obroną Bayernu i tak sobie myślę, czy Klinsmann i spółka chcą pobić drugi rekord w tej edycji ligi mistrzów? Tyle że odwrotny? Jak Grafite tak ich objechał jak amatorów, to co zrobią jak Messi będzie próbował to robić na pewno kilka razy w meczu? Też będą tak nieporadni? Jak tak to Barca paradoksalnie może mieć łatwą drogę do półfinału... ale LM i liga to dwie różne sprawy, dwie różne formy i dyspozycje, więc poczekamy zobaczymy, ale na miejscu kibiców Bayernu nie byłbym optymistycznie nastawiony po tym co stało się w meczu z Wolfsburgiem i raczej nie zmienia tu nic fakt, że Barca z Bayernem nie wygrała (i tu nie pamiętam dokładnie) nigdy, albo w ciągu ostatnich kilkunastu(kilkudziesięciu raczej) lat, ostatnie dwie potyczki były rozstrzygnięte na korzyść Bayernu, ale w jednej jak i drugiej ekipie nie ma już nikogo, kto by tamten mecz pamiętał (tak na szybko myśląc). Bayern z drużynami z Hiszpanii grać potrafił, w środę zobaczymy jak to się przełoży na teraźniejszość. Nadzieją Bawarczyków 'skurwiała", skuteczna, niemiecka piłka i Franck Ribery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrażeniem meczu ;] Akurat oglądałem go z kuzynem, który notabene mieszka w Manchesterze i chodzi na meczu United ;p przerzywal strasznie ;p ale do rzeczy kiedy schodzil Nani, a wchodził Macheda pomyślalłem, co ten Ferguson robi? Chłopka młody może i ma talent, ale nie na taki mecz gdzie móze zdecydować o mistrzostwie. A tu taka piekna i jaze waznego gola strzela ten mlodzieniec... niesamowite, niedojsc, ze tak wazny gol to jeszcze piekcej urody;] A, że Manu się męczyło z AV to się nie zdziwiłem, niby Aston Villa sałbo gra ostatnio, ale jednak wysoko w tabelii cały czas się trzymają. NO i United bez Rooney'a i Berbatova, kto miał gole strzelać?Tevez, który mi sobiście nie zachwyca? A Cristanio walnął dwa :D Chłopak miał swój sezon rok temu teraz gra słabiej, ale strzelac nadal umie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU zagrali jak paly z Porto, cala linia defensywna chyba nie za bardzo kumala o co biega, a jak juz wszedl Gary Neville to tylko czekalem na katastrofe, no i sie doczekalem, znowu probowal kryc srodek pola karnego, i zostawil za soba zawodnika (choc to byl blad calej obrony), Evans przy pierwszym golu=junior, najpierw oddal pilke przed wlasnym polem karnym, potem cofal sie przed strzelajacym zamiast go atakowac

Barca i Chelsea pozamiatane, szczegolnie ci pierwsi wybili z glowy pilke Bayernowi.

Wczoraj mialem okazje zobaczyc swietny mecz w PUEFA, Hamburg rozpykal Man City jak sie patrzy, od 0-1 w 28 sec przez swietna gre do wyniku 3-1, z przyjemnoscia obejrzalem to "widowisko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ciekawe newsy. ponoc sir Alex szykuje oferte grubo +20mln funtow za... no wlasnie, za kogo Macku? ;-) za tego golkipera ktorego uwazasz co najwyzej za przecietnego... :) przeplacenie? mylna ocena umiejetnosci Fergusona?

 

ja mysle ze przeplacenie, i to grube. jegomosc ktorego imienia celowo nie zdradzam wart jest max. 6-8mln. (tzn wart jest mniej ale patrzac na ceny golkiperow to tyle za niego mozna by dac, imo jest slabszy od takiego Boruca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc sir Alex szykuje oferte grubo +20mln funtow za... no wlasnie, za kogo Macku?

1. +20mln Funtów? Prócz ewentualnie Teveza (o czym mógłbym dyskutować), takiego transferu latem prawdopodobnie nie będzie

2. Nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz :) Nic nie wiem, nawet nie słyszałem o takiej ofercie :) Nie było mnie pare dni co prawda, ale totalnie nie wiem o czym mówisz i o kim :) Lepiej byłoby jakbyś jednak napisał o kogo chodzi, a nie CELOWO nie pisał, bo jak mam się do tego odnieść?

 

za tego golkipera ktorego uwazasz co najwyzej za przecietnego

Czyli za kogo?

 

przeplacenie? mylna ocena umiejetnosci Fergusona?

Napisałeś ponoć, a teraz zadajesz takie pytania... to weź się zdecyduj... Ferguson na pewno teraz nie myśli o żadnym innym bramkarzu spoza trójki Foster-Kuszczak-van der Sar, więc troszeczke znajomości tematu by się przydało :) Ferguson ma od tego konkretnego człowieka, który w jego imieniu i w interesie klubu, rekomenduje tego czy tamtego zawodnika na tę pozycję...

Przepłacenie może mieć miejsce tylko wówczas, gdy dojdzie do transakcji - teraz to o czym mamy rozmawiać? :) Ja nie mam mentalności z SE żebym komentował w takim kontekście coś, o czym nie wiem, co nie miało jeszcze miejsca :) Jeszcze nigdy tak nie wiedziałem o czym mówisz jak teraz, serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie cieakwi kto ma przyjsc do Manchesteru?? ;]

 

Ale za to słyszałem, że Villa jest bardzo bliski Chelsea ;]

 

No a sprawa bramkarza w Manchesterze, nie wiem kto by mial przyjsc, ale podbno Kuszczaka nie chca kibice United. Zresztą gra osoatnio bardzo mało, bardziej dostaje szanse Foster zresztą sie nie dziwie młdo Anglik więc woleli go niż Polaka. Foster ma szanse na kariere, z kolei Van der Sar zaraz bedzie szedl na emeryture pewnie. A Tomek szkoda go trcohe ze tak malo i sie mowi ze chce Saint Petersburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Foster, ani Kuszczak - Ferguson chce Valdesa

 

Gianluigi Buffon był pierwszy. Teraz pojawiło się nazwisko Victora Valdesa. Sir Alex Ferguson szuka bramkarza, który niedługo zastąpi Edwina van der Sara.

 

Podobno szkocki menedżer Manchesteru United zamierza kupić jakiegoś bramkarza, bo nie do końca ufa w to, że Tomasz Kuszczak lub Ben Foster będą w stanie zastąpić Van der Sara. W ocenie Fergusona ani Polak ani Anglik nie są wystarczająco dobrymi golkiperami, by zapewnić bezpieczeństwo bramkę MU. Dlatego na giełdzie transferowej w kontekście wzmocnień Czerwonych Diabłów pojawiają się nazwiska bramkarzy. Podobno już teraz klub z Old Trafford ma gotową ofertę dla Barcelony - 24 miliony euro za Victora Valdesa, którego kontrakt z Dumą Katalonii wygaśnie w połowie 2010 roku.

I tak jeszcze dyskusja kibicow:)

 

http://community.manutd.com/forums/t/39016.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw EngelGate, teraz to...Nie kompromituj się więcej

 

Mam nadzieję, że sobie sam zdajesz sprawę z tego jakie to idiotyczne co wrzuciłeś, dlatego nie będę ci tego wyjaśniał. Mi byłoby glupio jakbym takie coś wrzucił i to jeszcze w formie zaczepki...samobój niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.