Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Aż trudno uwierzyć, że do poziomu spotkania dostosował się sędzia, w dodatku hiszpański. Wszystkie jego decyzje były ok i chyba pierwszy raz na jakimś tam poziomie widziałem sytuację w której to sędzia za bramką coś tam zasugerował (karny dla Monaco). Aguero flopował zanim doszło do kontaktu, w sumie nie wiadomo po co, bo bramkarz i tak by go ściął 2 sekundy później. Zresztą na moje sokole oko, Subasić chyba musnął piłkę ale tego sędzia i tak nie miał prawa widzieć bez powtórki.

 

Falcao mimo tej pięknej bramki na 3-2 i w ogóle świetnego spotkania trochę położył Monaco mecz. Z 3-1 byłoby City ciężko wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax

Mało brakowało, a jednocześnie dużo brakowało. Nie udało się znaleźć zastępstwa za Nikolića i Prijovića, a siłę holenderskiej piłki klubowej pokazał właśnie Lyon, który w dwumeczu z Alkmaar wygrał 11-2.

 

Zaskakuje mnie siła belgijskiej piłki w ostatnich latach i tym większy szacunek dla Teodorczyka.

 

Anderlecht wyeliminował Zenit

Gent wyeliminował Tottenham

Genk wyeliminował Astrę Giurgiu, a w zimowym okienku dopiero co oddali Ndidiego do Leicester za 8 milionów i Baylley'a do Leverkusen za 12,5 miliona.

 

3 drużyny belgijskie w 1/8

No i do tego Apoel wyeliminował Bilbao. Villareal zresztą też odpadł, Celta widzę rzutem na taśmę robi dogrywkę z Szachtarem, bo może się okazać, że hiszpańskich drużyn w LE w tym sezonie może zaraz nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham odpadł z 8 zespołem ligi belgijskiej z Ligi Europy, a w tej chwili z 10 zespołem ligi angielskiej prowadzi do przerwy 4-0.

 

W ogóle w 1/8 finału LE będziemy mieć spotkanie dwóch drużyn z ligi belgijskiej, z których żadna na ten moment nie kwalifikuje się do europejskich pucharów, bo nie ma ich w czołowej szóstce w lidze. 

 

Co zrobili Belgowie, że tak podnieśli poziom w swojej piłce w ciągu 10 lat? Przecież jeszcze niedawno ich najlepszym graczem był Van Buyten, reprezentacji strzelał bramki Matusiak. Kraj ma 10 milionów mieszkańców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chodzą słuchy ze Wenger odejdzie po sezonie z Arsenalu Londyn- najwyzszy czas na zmiany w tym klubie

 

Tylko czy na lepsze? Sam jako że Arsenal to jeden z moich ulubionych klubów miałem dosyć AW, ale z tego co się orientuje wraz z AW może część graczy odejść. I nie chodzi mi o zawodników typu Ospina, tylko bardziej Bellerin, który wspominał że dla AW jest w stanie odrzucać oferty topowych ekip, a gdyby go nie było to on sam chętnie spróbuje się gdzie indziej (stawiam że Barca go chętnie by wzięła a i Guardiola w MC także). Ciekawi mnie, czy jeżeli okaże się to prawdą, to czy pójdą w nowych nieznanych trenerów (mało znanych i poważanych jak Howe czy Hasenhuttl), czy w przebąkiwanego Allegriego albo Manciniego (Ranieri raczej nie choć jakby dostał szansę to mogłoby z tego coś wyjść).

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj powtorka 1-5  masakra czas tego pana minął

 

Arsenal upokorzony 2-10

 

brak tytułów w Premier League i  co roczny wpierdziel  w europie od kilkunastu lat to wystarczajacy powod na zmiany w koncu  choc dla mnie moze zostac bo za tym klubem nie przepadam

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenger musi odejść. Nie ma bata, by taki klub z takimi możliwościami jak Arsenal nawet nie wąchał poważnych pucharów w ostatnich latach. To się wypaliło i trzeba to zakończyć. Gracze są jedni to będą następni, klub ma taką markę i scouting, że znajdzie fajną młodzież jak i bardziej doświadczonych grajków. Arsene nie ma już chyba pomysłu co tam zrobić by było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.