Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko sie to ogladalo.

ale nie przekreslalbym totalnie naszych szans na awans. ta grupa jest strasznie dziwna i mysle, ze przy odrobinie szczescia(to czesto nam dopisywalo w ostatnich 3 eliminacjach) i dobrej grze awans bedzie ja najbardziej mozliwy. warunek: trzeba wygrywac. to dopiero polmetek c'mon!!

 

temu zespolowi od dluzczego czasu brakuje ognia w ataku. brakowalo brozka, blaszczykowskiego w formie. ktos wie co sie dzieje z mlodym janczykiem, ktory swego czasu byl prawie naszym rooneyem? potrzeba szybkich gosci, ktorzy sa w stanie cos strzelic.

 

jelen i saganowski jak najbardziej ok. wlasnie tego brakuje. roger niemrawo. generalnie 1 pilkarz (blaszczu w formie) i wynik bylby inny gdyby nie nawalila defensywa.

 

raz, ze zgranie. a raczej jego brak. a dwa boruc.nie ma miejsca na sentymenty. rozumiem benhakera, ze chcial dac szanse borucowi by sie przelamal. to jest naprawde swietny pilkarz. ale skoro to przelamanie nie nastepuje to pora na zmiany. moze takie odstawienie go na troche od kadry by jemu i nam pomoglo.

 

czesto jest tak, ze gracze nieco sie wypalaja. tak jest z borucem. musi zmienic miejsce pracy. a nam potrzebny jest bramkarz, ktory chce cos osiagnac. boruc wyglada na goscia, ktoremu wydaje sie, ze juz swoje osiagnal i reszta mu wisi. czas na mlodziez. a kuszczak? qrwa kogo jak kogo ale bramkarzy to nam przeciezz nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradze wam hita ktory mamy w jutrzejszym wydaniu gazety i ktory moze zrobic niezla furore. beenhakker ma ponoc uslyszec w srode wymowienie zaraz po meczu z san marino a w czwartek ma byc to oficjalnie ogloszone.

 

nastepcy: kasperczak ktorego gornik bez problemu by puscil, engel lub majewski.

 

i jeszcze jedna prawdziwa bomba jest z cyklu teorii spiskowej ale zakazano mi o tym mowic dzisiaj wiec jutro zdradze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest tajemnica, że Beenhakker ma za pare dni już nie być selekcjonerem Polski, prawnicy PZPN pracują już od jakiegoś czasu nad hakami, które pozwoliłyby go zwolnić bez wypłacania odszkodowania.

Z trenerów, których wymieniłeś, to Heniu ma chyba w kontrakcie klauzulę, że jak zgłosi się po niego kadra to może odejść, podobną klauzulę ma Smuda, który jest faworytem do przejęcia kadry, troche dziwie się, że go pominąłeś.

 

 

ps: Co Kuszczak? Proponuje skończyć z mitem, że mamy bramkarzy pod dostatkiem, bo to gówno prawda...powtarzam to od dawna i teraz życie dostarcza kolejnych argumentów... chociaż 3/4 winy za bramkę na 3-1 ponosi Żewłakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News z czasów zamieszania z Feyenoordem, tylko wtedy nie było to wykonalne (pewnie dalej nie jest, będziemy się z Leo sądzić pare lat i w końcu wybulimy mu dwa razy tyle) bo potrzebne było uzyskanie argumentu o wpływie jego braku zaangażowania na wyniki zespołu.

Nie ma się co czarować, PZPN tylko czekał na potknięcie LEO bo już dawno się mówiło, że jak tylko jakiś mecz przegra to wylatuje. W sumie to nie jest wina Leo że przegraliśmy ten mecz, bo chyba nie kazał grać niektórym jakby byli niedorozwinięci

 

Dziwne to też jest, że po takim meczu zawodnicy wychodzą i mówią jak to są za trenerem...bo zagrali ci którzy tak mówili (vide Ż) jakby specjalnie dali dupy

 

 

Skoro jesteś pewien, to prócz Majewskiego z pozostałych będę zadowolony. Ja niedawno słuchałem Koźmińskiego, który mówił o Smudzie jakby to było niemal pewne, więc może on coś wie, może nie, nie wiem.

Jakby to ode mnie zależało, to wybierałbym spośród nazwisk jak Kasperczak, Skorża, Michniewicz, Piotr Nowak...chyba nikogo nie pominąłem...

 

Co do Smudy to jakoś nie widzi mi się znów trener, co się wygadać nie potrafi i mówi to co mu się uda, a nie to co chciał powiedzieć, Janas wystarczy na wiele lat...Trzeba teraz selekcjonera wybrać dobrze bo on nas poprowadzi na naszym Euro, ja jestem zwolennikiem dania kadry komuś, kto będzie mógł z nią popracować z 8 lat jak chce

 

Co do Leo - myśle, że to się dłużej przeciągnie, chociaż intuicja podpowiada, że bez względu na koszty go wywalą w nadchodzącym tygodniu, zgodnie z tym co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co czarować, PZPN tylko czekał na potknięcie LEO bo już dawno się mówiło, że jak tylko jakiś mecz przegra to wylatuje. W sumie to nie jest wina Leo że przegraliśmy ten mecz, bo chyba nie kazał grać niektórym jakby byli niedorozwinięci

 

Dziwne to też jest, że po takim meczu zawodnicy wychodzą i mówią jak to są za trenerem...bo zagrali ci którzy tak mówili (vide Ż) jakby specjalnie dali dupy

Wlasnie z tym co piszesz (zwlaszcza drugi akapit) wiaze sie ta bomba p;lotkarska o ktorej mialem mowic jutro ;-)

 

A co do tych trzech gosci, troche pokrecilem na poczatku. bo jest cos takiego.

 

kasperczak to kumpel laty i z tego wzgledu jest kandydatem. no i podobno ma w gorniku zapis ze moze dla repry odejsc.

 

faworytem jest jednak engel, majacy wielkie poparcie pzpnowskiej kliki. ale nie tak szybko zostanie kołczem bo jest szefem wyszkolenia i nie moglby od razu po wyrzuceniu leo sam zostac selekcjonerem. dlatego mialby trenerem zostac na kilka miesiecy majewski, po czym eskadre przejalby jurek.

 

decyzja o zwolnieniu leo ma zostac ogloszona tuz po meczu z san marino.

 

a haki ktore na niego maja to to ze krytykuje pracodawce i psuje wizerunek pzpn ( mala ironia co? :mrgreen: ). podpada to wg naszych bandytow pod "lamanie warunkow kontraktu". ŻENUA.

 

moim zdaniem oczywiscie leo powinien byc nietykaslny, koniec, kropka. przepraszam bardzo, gdzie tu jego wina?

 

poza tym hipokryzja pzpn (tez mi nowosc); jak boniek sterowal kadra i dawal dupy po calosci to kazdy go bronil i nie zwalnial bo "nie mozna wyrzucac trenera w srodku eliminacji". w koncu dzieki Bogu po kolejnej kompromitacji sam odszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wie co sie dzieje z mlodym janczykiem, ktory swego czasu byl prawie naszym rooneyem? potrzeba szybkich gosci, ktorzy sa w stanie cos strzelic.

z tego co ja wiem to gra w CSKA MOckwa, ale został wypożoczny, nie wiem gdzie dokładnie, ale wiem, że tydzień temu strzelił gola ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore zdradzaj tego 2 newsa. sami swoi przeciez sa:)

czy chodzi o to ze zewlakow z innymi zrobili konferencje prasowa w obronie leo?

 

szczerze mowiac mam nadzieje, ze bedzie to kasperczak. owszem jest kumplem laty ale jest spoza ukladu. juz kilka lat temu zrzekl sie chyba czlonkostwa w pzpn badz minimum powiedzil, ze nie wezmie udzialu juz w zadnym zebraniu tej kliki.

ma doswiadczenie i pomysl. pamietam jak w krk budowal wielka wisle. wprowadzil europejskie standardy szkolenia. wszystkie grupy mlodziezowe wisly uczyly sie gry systemem 4-4-2 nawet trampkarze. pozniej to 1 skladu wchodzili 17-18 latkowie i grali sietnie vide blaszczykowski czy brozkowie, ktorzy sa jeszcze ze szkoly henia.

 

generalnie pozegnanie go w krk bylo najwiszym bledem jaki tam zrobiono. wiem to bo przez kilka lat bylem bardzo blisko tej druzyny.

 

szkoda mi leo ale mam wrazenie, ze wina lezy gdzies po srodku. jasne, ze chyba w zadnym kraju europejskim nie zrobiono by mu tego co tu mu sie robi od roku ale leo ostatnio przesadza. o widac chocby w wywiadach. chcieli dobrze a wyszlo jak wyszlo. leo zrobi teraz dobry czarny PR naszym pzpnowskim wladzom i za 4-5 lat jak bedziemy znowu chcieli dobrego trenera swiatowej klasy nikt nie bedzie chcial przyjsc i bedemy skazani na engelow i innych dzieciolow........

 

smuda to tez dobry wybor.

 

generalnie wyszllo jak zwykle:) a ja sdze, ze i tak awansujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o. faktycznie zapomnialem o Was :P

 

chodzi o zewlakowa ale nie o ta sprawe. a mianowicie po meczu poszla fama w polskim obozie ze czesc kadrowiczow-przeciwnikow leo celowo puscila mecz a cala sprawe mial nakrecic engel.

 

dziennikarze Polski The Times mieli to zbadac ale nie wyniklo z tego poki co wiele faktow. aczkolwiek na rzeczy cos z pewnoscia jest.

 

zewlakow wiadomo przez kogo zostal odkryty, no a cala kwestia bronienia leo to moze byc jedynie zaslona dymna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze poki co, ani Smuda, ani Kasperczak jakos do kadry sie nie kwapia.

 

a kto moglby zostac selekcjonerem? osobisie bylbym za Piotrem Nowakiem, ale to zbyt inteligenty facet, zeby pchac sie do polskiego bagienka. Opcja zagraniczna rowniez odpada.

 

dlatego tez, zobaczycie ze nowym(starym) trenerem kadry zostanie wąsaty Jurek...albo jakis inny Apostel, o ktorym sie po cichutku mowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO chyba niestety jednak Leo odejdzie ;( a szkoda bardzo dobry trener. W sumie to zrobił dużo dla naszej piłki przez te dwa lata odkrył trochę piłkarzy m.in. z polskiej ligii. To czego się bali robić poprzedni trenerzy stwiał na nowych powoływał młodych z polskiej ligi. Jeżeli już by miał odejść to najlepszy wybór byłby Smuda, ale on nie opuści Lecha. Drugi najlepszy wybór to Kasperczak, on ma nawet w kontrakcie z Górnikem, że może odejsć z repry więc nie ma problemu. Zmienił trochę Górnik to ręka trenera. Górnik gra lepiej niż przed przyjściem Henryka ;] Ale szczerze powiem najbardziej to bym chiał, żeby Leo został :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego Leo, to z jego wszystkimi plusami i minusami, zwalnianie go teraz, w srodku eliminacji, nie ma kompletnie najmniejszego sensu. Nowy menago i tak nic nie zmieni, pozatym pokazcie mi jakakolwiek szanujaca sie reprezentacje, kraj, w ktorym dochodzi do zmian na stolku w trakcie jakis rozgrywek? zreszta, czysto teoretycznie, szanse na awans nadal sa. Umowmy sie, Holender z pustego nie naleje, a niestety tak nasza pilke trzeba w tej chwili traktowac. Tez mam mu za zle wszystkich Pazdanow, Zachorskich i Malinowskich, ale powolania i kontrowersje z nimi zwiazane beda przy kazdym selekcjonerze.

 

Zostawic go do konca eliminacji, jak sie nie uda, powiedziec bye bye, zwalnianie w tej chwili bedzie bezproduktywne. Tyle, ze oczywistym jest, ze PZPN(Prokurator Zakazal Podawania Nazwisk) tylko na to czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/2213903,28378,0,1,1,nie-tylko-skrucha,wideo.html

Można robić owację na stojąco dla Króla Artura

Te, czep sie pan swojego idola tuska i jego irlandzkich cudow, czemu tego nie pokomentujesz troche? ;-) boruca zostaw w spokoju ;-) ma dluzszy kryzys i tyle. wielu wielkich bramkarzy go mialo, popelniajac podobne a nawet wieksze gafy (jak zubizaretta czy kahn).

 

wszystko wroci do normy w przyszlym sezonie i artek znowu bedzie przez wszystkie polskie media wielbiony. ja tam go dalej zajebiscie lubie i uwazam ze to tylko jego gorszy okres a nie zaden tam poczatek konca kariery. takze od... mi sie od boruca ;-) (i czepic sie dla odmiany czarodzieja-iluzjonisty z gdanska :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak osiągnie 10% tego co Kahn, to niech wtedy prócz odpychania i chamskich, prostackich pyskówek w stosunku do dziennikarzy (w tym do kobiety), nawet na nich pluje i nie powiem złego słowa o nim

 

Twoich tekstów komentował też nie będę. Takie uwagi zachowaj dla siebie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak osiągnie 10% tego co Kahn, to niech wtedy prócz odpychania i chamskich, prostackich pyskówek w stosunku do dziennikarzy (w tym do kobiety), nawet na nich pluje i nie powiem złego słowa o nim

 

Twoich tekstów komentował też nie będę. Takie uwagi zachowaj dla siebie na przyszłość.

Mysle ze tak gdzies 10% juz osiagnal tak patrzac stricte matematycznie ;-)

 

A teksty zachowalbym dla siebie gdybys publicznie nie obiecywal ze "uwaznie bedziesz obserwowal obecne wladze i wytykal jej wszystkie bledy". No ale w sumie tez bym nie mial czasu zeby ślęczeć nad kompem po kilka godzin dziennie zeby pisac referaty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruc osiągnął 10% tego co Kahn? Bardzo zabawne... chciałbym, żeby tak było, ale nie jest i prawdopodobnie nie będzie

Poza tym, ciekaw jestem, skąd ci przyszedł do głowy pomysł, że ja w poprzednim poście miałem na myśli boiskową formę Boruca? Naprawdę mnie to interesuje

 

Nie ma z kim dyskutować, tematu tamtego nawet nie ma, to i nie dyskutuje na te tematy, które mnie nudzą już. Po co mam na siłę pisać? Żebyś się zadowalał przy tym czy jak? Nie martw się, komentuję w miarę na bieżąco wydarzenia z kraju i to bardzo często krytyczna analiza, nie taka jak twoja w latach 2005-2007, kiedy wszystko było dobre albo jeszcze lepsze, mnie stać na krytykę i obiektywną ocenę, za nikogo nie umieram i nikogo innego plam i hańb na siebie nie biorę, nie firmuję ich sobą. Ja w roku 2005, w przeciwieństwie do ciebie w 2007, nie byłem fanatycznie zaślepiony i uprzedzony, więc nawet nie chcę rozważać dyskusji z tobą na ten temat, bo nic ona nikomu nie da najprawdopodobniej. Poza tym, piszę szybko więc żadne godziny mi przed kompem na takie rzeczy nie schodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni OT w tym temacie. widze nie marnowales czasu i nauczyles sie od swoich idoli zrzucac ciezar dyskusji i jej meritum na zupelnie przeciwny biegun :] jedna, wielka wyliczanka jaki to ja nie bylem :] whatever. nic sie nie zmieniles i nie mam zamiaru wchodzic w jałową dyskusje "to nie bylo tak" "a wlasnie ze bylo" bo o to tylko ci chodzi.

 

a po co mialbys to robic? (czyli z grubsza biorac: przyznac sie do bledu ze slepo wierzyles klamcom i zlodziejom) - sam na nie odpowiedziales 8) choc chodzilo ci w tej odpowiedzi zapewne o rzeczy bardziej zboczone niz ja mam obecnie na mysli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ty tak nie odwracasz dyskusji na przeciwny biegun, to dlaczego odpowiedziałeś tylko na specjalnie pomniejszoną część mojego posta, a na pytanie z części właściwej już nie? Gdzie ja pisałem o formie boiskowej Boruca?

Nie wiem czy się zmieniłem, myślę, że głównym powodem mojego braku chęci do dyskutowania z tobą na tematy jest brak zmiany po twojej stronie, gdzie cały czas jest ten ferment, żółć i te same teksty co zawsze, więc jaka ma być moja motywacja do dyskusji, jak mam znów czytać to samo (o Borucu też czytam cały czas to samo, więc jak zapewne zauważyłeś, nie komentuję jego wyczynów na murawie, bo kolejne teksty o tym jaki to Buffonom i Casillasom równy bramkarz i jak to za niedługo wróci do formy (od ostatniej dyskusji jakoś wbrew zapowiedziom nie wrócił) mi się już przejadły i bogatszy o doświadczenie, nie wchodzę w dyskusje tego typu... pewnie dałbym się nabrać na jakąś dyskusję z tobą, gdybyś od razu nie pokazał o co ci chodzi wypisując te rzeczy w zupełnie nieodpowiednim miejscu, z zupełnie irracjonalnych przyczyn, w odpowiedzi na film z zachowaniem Boruca względem dziennikarzy. Tak cię korciło żeby to napisać i nie wytrzymałeś? Ja już "lolów" z twojej strony mam naprawdę sporo na koncie, a jakiegokolwiek przyznania racji po czasie ani jednego... więc po co dyskusje, skoro sie potem nie potrafisz zachowac? Najpierw malo roztropnie wyśmiewasz, a potem ani be ani me... jak się nie zmieniłeś, to nie mamy o czym gadać, bo to ma taki sam sens jak pisanie z tobą o Realu Madryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.