Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

@joseph

To sobie obejrzyj mecze z el do Euro. To co wczoraj zaprezentował nie wiele się różni od jego dyspozycji w tamtych eliminacjach. Teraz po prostu oczekiwania zostały wywindowane w górę i więcej ludzi mu się przygląda. Ja jako, że grałem na tej samej pozycji bardzo często obserwowałem tylko jego, a nie jak większość, którym łeb lata tylko tam gdzie piłka i nic więcej nie widzą. Najlepszy na boisku może był w którymś z ostatnich meczów. Ale tak jak napisałem 7/8 z 10 meczów to był cień tego zawodnika, którego oglądaliśmy w koszulce Sevilli.

 

Dzięki, ze potwierdziles moj domysl, ze szukales jego bledow z wypiekami na twarzy. Ta historyjka o tym jak to koszula DM jest blizsza Twojemu cialu byla niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ze potwierdziles moj domysl, ze szukales jego bledow z wypiekami na twarzy. Ta historyjka o tym jak to koszula DM jest blizsza Twojemu cialu byla niepotrzebna.

Ważne, że je znajdywałem. Przynajmniej mam lepszy pogląd na jego grę od wielu z was, którym media wpoiły, że Krycha był tak super ważną postacią repry już w eliminacjach.

Eliminacje miał cienkie/przeciętne, później zrobił skok jakościowy na turnieju i nagle wszystkim się coś uroiło.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem skad sie wzial ten hejt u Ciebie na tego goscia. Cos mysle, ze kiedys Wasze drogi sie zeszly i teraz on jest tam, a Ty na forum e-nba. Z reszta skoro masz taki dobry poglad, to akurat na forum e-nba, powinienes wiedziec, ze szkoda go zmarnowac i mozesz sprobowac swoja wiedze i umiejetnosci sprobowac wykorzystac jak Juc, tylko, ze w pilce noznej. A noz przy okazji zarobisz zielone i spelnisz swoje marzenia.

 

A co do Twojej analizy, bywalem swego czasu na III lidze i z calym szacunkiem dla hiperboli, ktorej uzyles, to Krychowiak by mogl tam grac na 11 pozycjach i wszedzie bylby najlepszy. I tak btw. ja nie mowie, ze Krychowiak jest swietny, bo sie urodzil z klejem w nodze i zdaje sobie sprawe, ze w reprze gra gorzej, bo musi tez spelniac inne zadania, ale to nie jest wina Krychowiaka. I nie zmieni to faktu, ze Krychowiak jest pilkarzem co najmniej bardzo dobrym w skali swiatowej na pozycji, na ktorej gra.

 

a Twoj hejt na niego trzeba gasic. Tylko tyle i az tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem skad sie wzial ten hejt u Ciebie na tego goscia. Cos mysle, ze kiedys Wasze drogi sie zeszly i teraz on jest tam, a Ty na forum e-nba. Z reszta skoro masz taki dobry poglad, to akurat na forum e-nba, powinienes wiedziec, ze szkoda go zmarnowac i mozesz sprobowac swoja wiedze i umiejetnosci sprobowac wykorzystac jak Juc, tylko, ze w pilce noznej. A noz przy okazji zarobisz zielone i spelnisz swoje marzenia.

 

A co do Twojej analizy, bywalem swego czasu na III lidze i z calym szacunkiem dla hiperboli, ktorej uzyles, to Krychowiak by mogl tam grac na 11 pozycjach i wszedzie bylby najlepszy. I tak btw. ja nie mowie, ze Krychowiak jest swietny, bo sie urodzil z klejem w nodze i zdaje sobie sprawe, ze w reprze gra gorzej, bo musi tez spelniac inne zadania, ale to nie jest wina Krychowiaka. I nie zmieni to faktu, ze Krychowiak jest pilkarzem co najmniej bardzo dobrym w skali swiatowej na pozycji, na ktorej gra.

Zazwyczaj hejtuję tych, których ktoś niezasłużenie gloryfikuje.

Do Krychy jako osoby nic nie mam, uważam też, że jest top5 na swojej pozycji w Europie, ale to nie znaczy, że nie mogę mieć takiej a nie innej opinii na temat jego występów w reprezentacji.

Co do tej 3 ligi...to odnosiłem się tylko i wyłącznie do jego niepotrzebnego spowalniania gry, jego ruchy, sam zamach nogi wyglądają jakbyś włączył slowmotion na dekoderze. Chora maniera, której musi się wyzbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj hejtuję tych, których ktoś niezasłużenie gloryfikuje.

Do Krychy jako osoby nic nie mam, uważam też, że jest top5 na swojej pozycji w Europie, ale to nie znaczy, że nie mogę mieć takiej a nie innej opinii na temat jego występów w reprezentacji.

Co do tej 3 ligi...to odnosiłem się tylko i wyłącznie do jego niepotrzebnego spowalniania gry, jego ruchy, sam zamach nogi wyglądają jakbyś włączył slowmotion na dekoderze. Chora maniera, której musi się wyzbyć.

Tak z ciekawości kogo masz w tym TOP 5? Styl gry defensywnego pomocnika nie jest specjalnie widowiskowy. Jak oglądam Busqetsa to mam takie samo wrażenie, spowalnianie gry + slowmotion. Ciężko porównywać takich graczy z zawodnikami na innych pozycjach. Choćby swego czasu Claude Makelele, genialny defensywny pomocnik, ale czy świetny piłkarz? 

 

Z klasycznych defensywnych pomocników to od Krychowiaka jest lepszy tylko Busquets, jak dla mnie na ten moment, mimo że Krychowiak ma okres słabszej formy spowodowanej brakiem rytmu meczowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Krycha gra teraz gorzej bo mało ma minut w klubie

Sam trener mówił, że wprowadza go powoli ale sukcesywnie ma mieć zwoekszany udział w grze

Z brakiem minut, choćby nie wiem jak wybitny był przychodzi obdnizka, brak czucia i to Maćku wiesz dobrze

Krycha był w eliminacjach czołowa postacią, owszem w turnieju wszedł na wyższy poziom i to zauważalnie "dla mnie któremu morda lata tylko za,piłką"

Temu nikt nie przeczy

Ale pisanie że obecny Krychowiak to gracz grajacy na podobnym poziomie jak w tamtych el.me jest grubym nadużyciem

Choćby dlatego że wówczas był w rytmie meczowym, miał pewność każdego przyjęcia, ru hu jskiej mu teraz brak, opanowanie, kontrola piłki. To wszystko było wtedy na poziomie nieporównywalnie wyższym niż wczoraj. Nie odskakiwala mu piłka przy przyjęciu, nie gubil jej w dryblingu, nie miotal się jak slepiec.

A że ma spowolnienie

Ok tski ma styl i tym spowolmieniem robił dotychczas welilu rywali na szaro, robił to z taką pewnością siebie i z takim kunsztem, że to po prostu było skuteczne, działało, więc po co ma to nagle zmieniać? Bo Ty preferujesz szybszy sposób pozbywania się piłki? No cóż. Jego sposób działa, Twój widać mniej ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tski ma styl i tym spowolmieniem robił dotychczas welilu rywali na szaro, robił to z taką pewnością siebie i z takim kunsztem, że to po prostu było skuteczne, działało, więc po co ma to nagle zmieniać? Bo Ty preferujesz szybszy sposób pozbywania się piłki? No cóż. Jego sposób działa, Twój widać mniej ;)

Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby jakikolwiek trener we współczesnym futbolu byłby zadowolony z tego, że jego defensywnemu pomocnikowi przegranie piłki od jednego do drugiego stopera zajmuje 2 razy tyle czasu ile powinno. Nie ma z tego żadnych korzyści, ułatwia to tylko przesuwanie się drużynie przeciwnej.

 

 

@fluber

Z takich typowych "szóstek"

Kante, Busquets Matic, Krychowiak, Naingollan, William Carvalho, Khedira?

Tak jak Busquetsa nie lubię, to jednak nie uważam, żeby grał slowmotion i spowalniał grę, a jak już to wtedy gdy trzeba to zrobić, a nie przy rozdzielaniu piłek między stoperami jak Grzesiek.

 

Trudna pozycja do rankingowania, bo mało jest takich jednowymiarowych def. pom, którzy po odbiorze raczej grają w większości przypadków do najbliższego.

Kupę jest gości coś pomiędzy 6-8 jak Verratti(Krycha powiedział, że chłop jest z kosmosu i lepszego chyba nie ma na tej pozycji), De Rossi, Rakitic, Witsel, Kroos i wielu innych.

Także jeśli uznamy, że to jest jedna i ta sama pozycja to Krycha byłby dużo niżej.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwę się jako fan Bayernu:

 

 

 


Pierwszy mecz Bayernu który oglądałem w tym sezonie (więc siłą rzeczy pierwszy po zmianie trenera) i znowu przełączyłem na coś innego po I połowie. Nadal ich się nie da oglądać. Wymiana miliarda podań z których nic nie wynika i próby wejścia z piłką do bramki przestały mnie bawić w '45.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanwia co sie odpier.... w Porto  w latwej grupie wtopa z leicester i remis z kopenhaga a dzis  po godzinie dostaja z club brugge

Już zacząłem na nich słać, że mi kupon zjebali, ale uratowali to :grin:

 

 

PS. Co Buffon dzisiaj wyczyniał, wow.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.