Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Milika. Sam twierdzi, że Lewandowski lepiej gra tyłem do bramki,lepiej się zastawia, ma lepszą prawą nogę. Tyle że. Milik jest kilka lat od Lewego młodszy a Robert na chwilę obecną to światową czołówka jezeli chodzi o klasycznych napastników.

Co do Legii. Żal mi piknikowych kibiców. Kupują karnet, colę, kiełbasę, a przez flirt Leśnodupskiego z Żyletą nie obejrzą najważniejszego meczu Legii w tym wieku. To że klub w 4 lata stracił 10000000 to mi wisi, ich wybór. Ale dla 3-4000 olać 15000(na dodatek tych bardziej dochodowych) to tego nie ogarniam.

Ja na miejscu UEFA poszedłbym drogą Wisły, rok bez pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz? Przeciez Legia do kasy uefa wplaca tyle kasy, ze tylko idiota by ich wyrzucil z pucharow. Swoje zarobia, ale swoje odddadza. Rok bez pucharow to przesada bo w gruncie rzeczy do niczego nie doszlo w meczu z BVB poza wtargnieciem kibicow na inny sektor. Pirotechnika czy nutte to pikus wg mnie. A mi Januszy nie jest szkoda, widzialy galy co braly, wiedzieli jakie jest ryzyko i ze na Legii moze cos sie odjebac. Najlepiej to i tak wyszla kasa klubu bo dzieki meczowi bez kibivow sprzedalo sie x karnetow na lige i y na puchary. Moze bilans nie wyjdzie na zero ale swoje i tak zarobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaję, że Legia jednak ubłaga UEFA, ostatecznie wszyscy sobie zdają sprawę jak wielkim ciosem dla wszystkich kibiców w Polsce i nie tylko będzie mecz przy pustych trybunach, ten konkretny, bo taki Sporting wszyscy jakoś by pewnie przełknęli i mam nadzieję, że tak się stanie mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaję, że Legia jednak ubłaga UEFA, ostatecznie wszyscy sobie zdają sprawę jak wielkim ciosem dla wszystkich kibiców w Polsce i nie tylko będzie mecz przy pustych trybunach, ten konkretny, bo taki Sporting wszyscy jakoś by pewnie przełknęli i mam nadzieję, że tak się stanie mimo wszystko

nie jestem z Warszawy chociaż często przyjeżdzam ale jak to jest że warszawiacy wydają mi się bardziej wrażliwi i grzeczni niż reszta Polski a tutaj wychodzi taki syf, przecież w innym miejscu w Polsce, kibole którzy dokonaliby takiego wybryku byliby potępiani a na portalach społecznościowych widzę obronę kiboli że niby to była prowokacja :) mógłbym czegoś takiego spodziewać się w Łodzi czy w Poznaniu ale Warszawie gdzie każdy biega w apaszce i opowiada o swoich uczuciach? nie pojęte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś przerobił, ale nawet oryginalnie jest 50 kurs, nie widziałem wyższego chyba w rozgrywkach klubowych

nie przerobil tylko tak jest na stsie, sam robilem tego screena

 

sts.pl -> pilka nozna -> rozgr. klubowe -> liga mistrzow -> liga mistrzow zwyciezca

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędny był powrót na te trzy minuty, ale na adrenalinie jeszcze trochę pobiegał. 

 

Z innej beczki:

https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/595612753954194/

 

I z jeszcze innej: Hajto to jest porażka, w tym meczu przechodził samego siebie. Im bardziej stara się być profesjonalny, tym gorzej wypada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pojęcia kto dał mu mikrofon. jakieś pojęcie o lidze niemieckiej ma, ale nie przekłada się to na poziom komentarzy. nie rozumiem dlaczego Polsat tak nachalnie go promuje.

Arka żal, mam nadzieję że w następnym meczu wystąpi Teo, a Krychowiak siądzie na ławie

hajto to kumpela borka dlatego go trzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.