Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Juventus to wczoraj nic wielkiego nie pokazał. ja wiem, że nie da się wygrać wszystkiego, ale akurat ostatnio Inter grał jak Legia. a wczoraj zdominował Juventus aż miło było patrzeć. zresztą mecz tylko dla kogoś kto lubi taktyczną, defensywną piłkę. a Milik jak zagra 2 sezony na takim poziomie jaki ma teraz to nie  ma szans na grę w Napoli. ale na pewno nauczy się ładnie upadać, wrednie faulować kiedy sędzia nie widzi i być najdalej wysuniętym obrońcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakis bol dupy z Milikiem w Napoli?

nie, tyle, ze patrząc na poprzedników (Cavani, Higuain) to jak zagra dwa dobre sezony to pójdzie za dobrą kasę. a jak nauczy się włoskiej taktyki i ichniego cwaniactwa to w wieku 25 lat będzie naprawdę sporo wart.

joseph odwrotnie dałeś duże litery.

a po za tym, szacunek dla Arka za wspieranie młodzieży z Rozwoju. biedny przykopalniany klub w mieście gdzie cała kasa idzie na GKS

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś Ty. uwielbiam włoski futbol, wredne faule, szachy na boisku, taktykę na poziomie nieosiągalnym dla innych. Napoli jest najlepszym przykładem. mają koszulki uszyte z tego samego materiału co te od rugby, bardzo ściśle przylegające do ciała (piłkarze skarżą się na to)  lekko szarpniesz i już pad i wolny albo karny ewentualnie trudno taką chwycić.Włosi jako pierwsi zastosowali takie obcisłe koszulki. ktoś kiedyś wspominał, że oni na treningach uczą się odpowiednio upadać i jestem skłonny w to uwierzyć. w meczu Inter- Juve jak koleś co miał żółtą lekko kogoś zahaczył to cała drużyna przeciwna biegła do sędziego domagając się drugiej kartki.

w przereklamowanej, przepłaconej lidze angielskiej cieszy mnie postawa Evertonu, bo trenuje ich mój idol z lat młodości. po tym co pokazał w Hiszpanii to myślałem, że nic z niego nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by może, j tak głęboko w nożnej nie siedzę jak w koszu, ale chyba rozumiem co masz na mysli

nie kazdego bawily szachy w stylu Spurs a ja sie jarałem

 

 

Ale jedno co mnie niezmiennie wkurwia we włoskiej to teatrzyk, który zabija widowisko, biega banda rosłych silnych fizycznie kolesi a płaczą o podmuch wiatru

tego nie da sie po prostu oglądac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Arsenal klepie Czelsi w I pol.

Podania Pogby dzisiaj magia.

Pierwszy naprawdę dobry mecz Pogby po transferze. Leicester w wyraźnym dołku,dobrze że,chociaż na ich tle się zaczął grać na miarę kasy którą za niego zapłacili. Chłopak ma wyraźne problemy z psychiką, presja go sparaliżowała, potrafi znikać na całe mecze.

Co do Arsenalu- świetny mecz, fatalny błąd Cahilla i szybka bramka dodała skrzydeł chłopakom. 1 połowa to był po prostu koncert gry Kanonierów,bramki na 2:0 i 3:0 to po prostu rozklepanie obrony Chelsea. Conte w następnym meczu zapewne odważy się zagrać w końcu na 3 obrońców.moim zdaniem powinien szczególnie że ma takich środkowych defensywnych pomocników jak Kante i Matic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conte w następnym meczu zapewne odważy się zagrać w końcu na 3 obrońców.moim zdaniem powinien szczególnie że ma takich środkowych defensywnych pomocników jak Kante i Matic.

Na upartego to juz gra, bo Ivanovic juz nie ma takiego ciagu na bramke rywala. Gorzej ze przy ustawieniu 3-5-2 w Chelsea nie masz lub musisz zrezygnowac z:

1. Odpowiednich wahadlowych biegajacych od pola karnego do pola karnego. Hiszpanie na tych pozycjach to chyba sredni pomysl.

2. Rezygnujesz z jednego z dwojki Hazard/William? No bo obaj nie wyrobia na poycjach wahadlowych.

3. Cahill, Luiz czy Ivanovic to nie jest trio, ktore zgraniem chocby troche przypomina to z Juve.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego to juz gra, bo Ivanovic juz nie ma takiego ciagu na bramke rywala. Gorzej ze przy ustawieniu 3-5-2 w Chelsea nie masz lub musisz zrezygnowac z:

1. Odpowiednich wahadlowych biegajacych od pola karnego do pola karnego. Hiszpanie na tych pozycjach to chyba sredni pomysl.

2. Rezygnujesz z jednego z dwojki Hazard/William? No bo obaj nie wyrobia na poycjach wahadlowych.

3. Cahill, Luiz czy Ivanovic to nie jest trio, ktore zgraniem chocby troche przypomina to z Juve.

2)Stawiał bym bardziej na Williana. Sprawia wrażenie bardziej skłonnego do pracy w obronie.

3) Z Hull Conte może spróbować zagrać tą trójką. Jak inaczej mają się zgrać niż grając w takim ustawieniu ? Nie zapominajmy też że Zouma kiedyś wróci z chorobowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz Arsenalu :grin: Obrona Belerina majstersztyk. Kościelny także przylepiony do Costy. Przyjaciel fan Chelsea, ja Arsenalu podarowałem mu spóźniony prezent urodzinowy zrobiony przeze mnie - ale wynik już nie był tak miły :grin:

 

14483633_1259845454050241_581185136_n.jp

 

14454446_1259845284050258_1045635257_n.j

3:0!

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.