Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

wyczuwam bol dupy :nevreness:

 

cos ty w ogole, po prostu nie jara mnie kompletnie to co robi w united ibra. wrecz bym powidzial ze gra slabo a te 4 gole ktore do tej pory strzelil to bardziej wynik przypadku, naprawde nie ma sie czym jarac, sam jego gra pozostawia wiele do zyczenia, no chocby dzis chyba z 5 strat i ratuje sie jakims przypadkowym strzalem.

 

o united mam proste zdanie z ta obrona i srodkiem pomocy nie maja szans na mistrza, jedyny gracz ktory ich moze ciagnac to mikhitarian jak dojdzie do formy. mysle ze w nastenych 5 kolejkach gdzie maja mecz z lesta wyjazdy na chelsea i liverpool zostana wyjasnieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ty w ogole, po prostu nie jara mnie kompletnie to co robi w united ibra. wrecz bym powidzial ze gra slabo a te 4 gole ktore do tej pory strzelil to bardziej wynik przypadku, naprawde nie ma sie czym jarac, sam jego gra pozostawia wiele do zyczenia, no chocby dzis chyba z 5 strat i ratuje sie jakims przypadkowym strzalem.

 

o united mam proste zdanie z ta obrona i srodkiem pomocy nie maja szans na mistrza, jedyny gracz ktory ich moze ciagnac to mikhitarian jak dojdzie do formy. mysle ze w nastenych 5 kolejkach gdzie maja mecz z lesta wyjazdy na chelsea i liverpool zostana wyjasnienakutar

akurat united potrzebuje takiego napastnika jak tlenu ktory z  byle czego strzeli gola 

 

z obrona sie zgodze mocno przecietna ale akurat dla mnie mchitaryan to bedzie pomylka w united choc chcialbym sie mylic

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ty w ogole, po prostu nie jara mnie kompletnie to co robi w united ibra. wrecz bym powidzial ze gra slabo a te 4 gole ktore do tej pory strzelil to bardziej wynik przypadku, naprawde nie ma sie czym jarac, sam jego gra pozostawia wiele do zyczenia, no chocby dzis chyba z 5 strat i ratuje sie jakims przypadkowym strzalem.

 

 

Przypomniała mi się taka historia. W 2004 roku dziennikarze Kickera postanowili stworzyć formułę, która określi jakość zawodników, stworzyli formułę, która oceniała zawodników na podstawie strzelonych goli, asyst, celnych i niecelnych podań, strat, przegranych pojedynków itd. Wstawili statystyki zawodników z 3 najwyższych klas rozgrywkowych w Niemczech i okazało się, że najgorszym zawodnikiem w tych 3 ligach był według takiego wskaźnika Roy Maakay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz generalnie nie zawiódł. Manchester United w pierwszej połowie bardzo słaby, City zdecydowanie lepsze. W drugiej odsłonie Mourinho poprawił kilka własnych błędów, Pep również odpowiednio reagował i mecz się wyrównał a żadna strona nie miała oczekiwanej kontroli. Wygrał zespół lepszy, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, nawet jeżeli wynik mógł być inny.

 

Bravo porażający debiut, tyle dobrego (dla City), że gorzej być nie może :onthego: W Barcelonie przez dwa lata nie zrobił tylu błędów co w dziś przez 90 minut, ale ostatecznie mu się upiekło bo trzy punkty jadą do Obywateli. Kilka grubych błędów, ale przy straconym golu część odpowiedzialności wędruje także na konto Stonesa. W tym przypadku Pep nie ułatwił sprawy, Chilijczyk po dwóch treningach, brak komunikacji wyszedł bardzo szybko.

 

Z drugiej strony bardzo słaby występ innego, nowego nabytku. Nie o takiego Pogbę zabiegał Mourinho, ale tutaj znowu trener ma swoje za uszami bo Francuz błyszczał do tej pory w zupełni innej roli niż ta jaką pełni póki co w MU. Może potrzeba tylko czasu, ale prędzej także korekt taktycznych.

 

Sporo jeszcze do poprawy w City, Guardiola ma nad czym i nad kim pracować. Obawiam się tylko, że bardzo potrzebuje zdrowego Gundogana, który w dobrej formie powinien pełnić kluczową rolę w zespole Pepa, ale ja już przestał wierzyć w zdrowego (na dłuższą metę) Ilkaya.

 

Dziś zawiódł także Sterling, który w poprzednich meczach był bardzo dobry. Najlepsi KDB i Silva, dobry Otamendi, gorszy Stones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester srodek tabeli max, dojdzie im jeszcze uzeranie sie z LM, pozamiatane.

Co Lindegard czy jak sie zwie dzisiaj robil na boisku EPL? Wygladal jak czlowiek z League 2...

Blind sie obudzil w II pol, glownie gra do przodu, ogolnie slabizna.

Na razie City wyglada najmocniej z czolowki, tuz za nimi Czelsi, zobaczymy czy zmiota Swansea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzec gdzie te lesta? ;] i kogo oni moga wyjasnic

 

spokojnie wyjasnia jeszcze nie jednego ;]

dlugi sezon przed nimi, na razie to kompletnie nic nie gra mahrez i slabiutko obrona a to przeciez byla podstawa w tamtym sezonie. wiadomo ze misia nie obronia ale w tej pierwszej 10 powinni byc, zobaczymy jak ten silimani sie przyjmie bo granie tym okazakim musi sie szybko skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.