Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

On i Matuidi byli na euro więc później dołączyli do drużyny. Matuidi wchodził już z ławki bo on w tej drużynie gra od kilku lat więc jakieś zgranie już ma. Krychowiak jest po transferze więc zanim załapie odpowiedni poziom zgrania to jeszcze kilka tygodni minie. Domyślnie podstawową trójka środkowych w PSG powinna (wg mnie) wyglądać tak: Krychowiak-Verratti-Matuidi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o to, żeby nie wydawać więcej, niż się zarabia, tak? To mogą angielskim podskoczyć. 

Real i Atletico dostały bana za nieprawidłowości przy transferach graczy poniżej 18 roku życia.

 

Dziwne, że Real kupił tylko Moratę i sprzedał Jese i to było całe ich okienko transferowe w obliczu tej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił jeszcze Asensio, który nieźle sobie pogrywa i Coentrao.

 

Mimo wszystko też sie dziwię, że Real nie zrobił jakiś poważniejszych zakupów. Z drugiej strony to wreszcie może będzie trochę stabilizacji i normalności.

Wygląda na to, że przez najbliższe półtora roku stabilizacja jest pewna. Ciekawe, czy porezerwują sobie jakichś graczy jak Barca Turana, czy Vidala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił jeszcze Asensio, który nieźle sobie pogrywa i Coentrao.

 

Mimo wszystko też sie dziwię, że Real nie zrobił jakiś poważniejszych zakupów. Z drugiej strony to wreszcie może będzie trochę stabilizacji i normalności.

 

Perez poinformował, że zbili dług netto do 0€. Czyli wiszą innym tyle samo co inni im. Może o to chodziło, chociaż wobec bana na transfery mogli to zrobić przez najbliższy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że przyklepią Realowi i Atletico tego bana, FIFA jest niesamowita. Przepisy z epoki kamienia łupanego, zupełnie nieadekwatne do dzisiejszych realiów, ale pewnie nie ma komu usiąść i to ogarnąć jak należy.

 

Wśród zbanowanych dzieciaków są między innymi synowie Zidane'a, którzy praktycznie całe życie żyją w Hiszpanii. W głowie się nie mieści.

 

Ciekawe ile klubów nie miałoby problemów gdyby sprawdzono po kolei wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jakim cudem taki Arsenal nie dostał jeszcze po dupie. Przecież oni co roku wyciągają dzieciaki chociażby ze szkółki Barcy kusząc ich hajsem. 

 

Dla Barcy ten ban mocno zaszkodził. Można mówić, że wygrali przecież tryplet ale wówczas znacząco się wzmocnili, natomiast rok później przy większej ilości kontuzji brak tych 2-3 grajków więcej był mocno odczuwalny (zwłaszcza, że odeszli Xavi i Pedro). Do tego chyba najważniejszą kwestią jest to, że również w zespołach młodzieżowych ten ban obowiązuje i to tutaj Barca dostała najbardziej co można zobaczyć na przykładzie rezerw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jakim cudem taki Arsenal nie dostał jeszcze po dupie. Przecież oni co roku wyciągają dzieciaki chociażby ze szkółki Barcy kusząc ich hajsem. 

 

Dla Barcy ten ban mocno zaszkodził. Można mówić, że wygrali przecież tryplet ale wówczas znacząco się wzmocnili, natomiast rok później przy większej ilości kontuzji brak tych 2-3 grajków więcej był mocno odczuwalny (zwłaszcza, że odeszli Xavi i Pedro). Do tego chyba najważniejszą kwestią jest to, że również w zespołach młodzieżowych ten ban obowiązuje i to tutaj Barca dostała najbardziej co można zobaczyć na przykładzie rezerw. 

Czy tak mocno zaszkodził to nie wiem. Dublet zamiast trypletu to i tak kapitalny wynik, patrząc na to, że tryplety zdobywało tylko kilka klubów, a Ligi Mistrzów nie obronił nikt.

Co do samych banów, to wg mnie nie kluby są najbardziej ukarane, a głownie dzieciaki, którym zabrania się gry i przez to mogą stracić formę lub chęci do gry.

 

A skoro ukarali już Barcelonę, Real i Atletico to teraz powinni juz konsekwentnie przefiltrować wszystkie kluby, bo myślę, że w wielu innych są podobne praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tak do konca, ten twor muła nie moze miec racji bytu i jedyne czego szkoda to ze tak brzydko pokonali ostatnio biedne hull bo juz by sie po tej kolejce zaczelo sranie tak sie zacznie troche pozniej.

fajnie widac reke trenera w city a to dopiero poczatek bo z czasem beda jeszcze lepsi.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.