Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwna sprawa jak dla mnie. Hart może ostatnio nie jest w dobrej formie, ale przecież jest to bardzo dobry bramkarz. Nie rozumiem dlaczego jest "wyrzucony" na zbity pysk...a próba ściągnięcia jakiegoś Bravo mnie rozbawiła. Jeszcze bardziej rozbawi post ,w którym ktoś piszę ,że Bravo jest lepszy od Harta.

 

edit.

Dobra jestem klaunem. Nie pomyślałem, że mogą po prostu się nie dogadywać :grin:

 

Na szczęście pewnie niespecjalnie interesujesz się europejską piłką dzięki czemu nie czytasz zbyt wielu opinii na ten temat. W końcu kto mógłby uznać jakiegoś Bravo za lepszego bramkarza od Harta, pewno tylko jacyś fanboje Barki albo niedzielni kibice. No i filozof Guardiola, tuman największy.

 

https://twitter.com/Squawka/status/765899510044250112

 

 

 

CqEmKcXWIAA82NO.jpg

CqFBfBqWEAAXgWR.jpg

CqGIv73XYAEXmuK.jpg

CqGIwTqXgAIO--q.jpg

 

 

 

Ale pewnie dowiem się zaraz, że bramkarz jest od bronienia a nie od kopania. Podobnie jak obrońcy. Pomocnicy od pomagania a napastnicy od napastowania, każde dziecko to wie.

 

Tak w ogóle to Harta nikt z klubu nie wykopuje z tego co mi wiadomo. Stracił jedynie miejsce między słupkami bo pasuje do tego co chce grać City jak wół do karety. Wybierając takiego trenera wiedzieli na co się piszą a Hart to nie jest jakaś legenda czy supergwiazda, aby miał być nietykalny, nie przesadzajmy. Odejdzie w poszukiwaniu regularnej gry a nie dlatego, że ktoś mu się kazał pakować, przecież Manchester City przeżyje bez tych funtów, które za niego dostaną.

 

Zanim ktoś wyciągnie niewłaściwe wnioski, nie uważam Harta za słabego bramkarza ani Bravo za dużo lepszego fachowca. Anglik powinien bez problemu znaleźć sobie klub w którym będzie czuł się komfortowo, do gierki Pepa nie pasuje nijak i to nie ze względu na jakieś fanaberie trenera a zwyczajnie ze względu na ograniczone umiejętności w wiadomych kategoriach. Ot cała 'tajemnica'. Nie po to kupujesz do obrony Stonesa za wagon hajsu żeby między słupkami zostawić Harta, którego piłka parzy w nogi. Anglik nie jest też utalentowanym juniorem żeby liczyć na to, że nagle cudownie nauczy się nowych sztuczek.

 

Legia po iście heroicznym boju obroniła awans, wszyscy oglądający żyją? Rany, wiadomo, że ostatecznie liczy się awans, ale nie da się zaprzeczyć, że mieliśmy w Polsce dużo lepsze ekipy w ostatnich latach i szkoda, że awans w czipsach znalazła akurat taka Legia.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia wreszcie w fazie grupowej po ponad 20 latach. O wiele za długo na to czekałem. Pamiętam mecze w grupie z Rosenborgiem, Spartakiem i Blackburn i wyeliminowanie mistrzów Anglii. Pamiętam męki z przygotowaniem stadionu na mecz z Panathinaikosem i klęskę na wyjeździe. Jeszcze na jesień był kapitalny rewanż z Panathinaikosem, gdy Widzew grał w LM.
Nie spodziewałem się wtedy, że na kolejne mecze będę czekał 20 lat.
Tylko, że wtedy Legia coś znaczyła w Europie. Teraz z Hasim na ławce nie widzę żadnych perspektyw. To wstyd, że z półamatorami z Irlandi po zwycięstwie 2-0 na wyjeździe musiałem drżeć o wynik do ostatniej minuty. Za Legią pół rundy prawie, a żadnego pomysłu nie widać.

Póki Hasi będzie na ławce do oglądania Legii będę się niemal zmuszał, a za poprzednich trenerów na każdy mecz Legii czekałem prawie jak na Barcelonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów lol. Co za głupkowata nazwa. Jak już tak bardzo się silą na preferowanie mocniejszych lig kosztem słabszych, to niech adekwatnie te rozgrywki zostaną nazwane - Puchar Europy, czy huj wi jak. Bo ja tam samych mistrzów nie widzę.

 

Mnie LM w obecnym kształcie trochę męczy. Miło wspominam czasy w których faktycznie w LM grali sami mistrzowie. Terminarz nie był też tak rozbuchany do granic możliwości, a piłkarze nie grali w maju na oparach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów lol. Co za głupkowata nazwa. Jak już tak bardzo się silą na preferowanie mocniejszych lig kosztem słabszych, to niech adekwatnie te rozgrywki zostaną nazwane - Puchar Europy, czy huj wi jak. Bo ja tam samych mistrzów nie widzę.

 

Mnie LM w obecnym kształcie trochę męczy. Miło wspominam czasy w których faktycznie w LM grali sami mistrzowie. Terminarz nie był też tak rozbuchany do granic możliwości, a piłkarze nie grali w maju na oparach.

Faktycznie. Nie ma to jak oglądać Zrnijski Mostar z Alaszkert Erewań miast Real z Manchesterem United. To jest dopiero poziom, jak dwóch mistrzów gra ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Nie ma to jak oglądać Zrnijski Mostar z Alaszkert Erewań miast Real z Manchesterem United. To jest dopiero poziom, jak dwóch mistrzów gra ze sobą.

dlatego też kolega napisał że nazwa jest nieadekwatna do tego jakie kluby tam grają

Poza tym zgadzam się również z opinią że rozbuchanie wszystkich pucharów sprawiło, że zawodnicy są wyeksploatowani już w maju, a grać muszą do lipca czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była w tych eliminacjach ładniejsza bramka niż wczoraj?

od 0:46

https://www.youtube.com/watch?v=8lcOIJJnjGI

 

Wczoraj Keseru z ludogorca też ładnie uderzył, aczkolwiek skala trudności strzału Irlandczyka zdecydowanie wyższa.

 

 

W Rzymie chyba jakieś pranie mózgów było, Marciniak pokazał 2 zasłużone czerwone kartki, a Spaletti i prezydent Romy pierdolą jakieś farmazony, że sędzia powinien się wstydzić, że zepsuł mecz.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście pewnie niespecjalnie interesujesz się europejską piłką dzięki czemu nie czytasz zbyt wielu opinii na ten temat. W końcu kto mógłby uznać jakiegoś Bravo za lepszego bramkarza od Harta, pewno tylko jacyś fanboje Barki albo niedzielni kibice. No i filozof Guardiola, tuman największy.

 

Co masz na myśli z tym na szczęście ?

 

Przyznaje ,że ostatnimi czasy nie śledzę piłki nożnej jak kiedyś ,ale moim zdaniem jeśli chodzi o ogół umiejętności to Hart jest lepszym bramkarzem od Bravo i zdania nie zmienię. Mentor skoro jesteś taki oczytany w europejskiej piłce to dobrze wiesz,że kiedy Hart był w formie (chyba dwa sezony temu,ale moge sie mylic bo nie czytam przeciez o europejskim futbolu) to mało kto potrafił mu strzelić i wszyscy go chcieli w bramce. Patrząc teraz na moją poprzednią wypowiedź to opisałem Bravo jak jakiegoś randoma, który jest pseudo bramkarzem za co przepraszam bo nie o to mi chodziło (wiem dziwne). Aktualnie Bravo jest pewniejszy,ale moim zdaniem gorszy od Harta. Widząc statystyki ,których przyznaję nie znałem to nie sądziłem ,że Hart jest w tak nędznej formie.

 

ps 

Mentor poco te ofensywne zdania o jakichś fanbojach Bracy i tumanach. Wiem , moja wypowiedź może się nie podobać i jak patrzę na nią to mi też się nie podoba,a zdanie o śmiesznych komentarzach gdzie ktoś pisze ,że Bravo jest lepszy od Hart była głupia, ale wybacz mam 21 lat więc jeszcze zdarzają mi się dziwne komentarze.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Nie ma to jak oglądać Zrnijski Mostar z Alaszkert Erewań miast Real z Manchesterem United. To jest dopiero poziom, jak dwóch mistrzów gra ze sobą.

Jak ostatni raz mieliśmy drużynę w LM, to zespołów było 16, więc miejsca dla mistrzów że słabych lig wtedy też nie było.

 

Przekładając to na teraz miałbyś LM złożoną z Leicester, Barcelona, Benfica, PSG, Bayern, Juventus, PSV, Olympiakos, CSKA, Dynamo Kijow, Dynamo Zagrzeb, Basel, Besiktas, Ludogorec, Celtic, Legia.

 

3/4 ww. zespołów z automatu ma miejsce w grupie w tegorocznej LM.

 

PS. Podaj mi namiary na tv, która będzie pokazywała mecz w ramach LM Realu z Manchesterem Utd. ;)

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 0:46

https://www.youtube.com/watch?v=8lcOIJJnjGI

 

Wczoraj Keseru z ludogorca też ładnie uderzył, aczkolwiek skala trudności strzału Irlandczyka zdecydowanie wyższa.

 

 

W Rzymie chyba jakieś pranie mózgów było, Marciniak pokazał 2 zasłużone czerwone kartki, a Spaletti i prezydent Romy pierdolą jakieś farmazony, że sędzia powinien się wstydzić, że zepsuł mecz.

tu raczej akcja jako całośc była przednia, sam strzał sredniawka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzymie chyba jakieś pranie mózgów było, Marciniak pokazał 2 zasłużone czerwone kartki, a Spaletti i prezydent Romy pierdolą jakieś farmazony, że sędzia powinien się wstydzić, że zepsuł mecz.

Perreira po faulu De Rossiego odpocznie od piłki przez trzy miesiące, a Spalettiego i prezydenta Romy nie ma co słuchać, świetny mecz Marciniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.