Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie ma znaczenie ten tytuł w kontekście transferu, bo nie bardzo rozumiem?

Już ci tłumacze. Lewy jeśli zdobędzie króla strzelców i mistrzostwo niemiec po raz kolejny to może chcieć szukać nowych wyzwań indywidualnie. W Niemczech wygrał wszystko co jest do wygrania, ma uznamą markę. Ja wiem, że ligi mistrzów z Bayernem nie wygrał ale to może i w Realu czy Anglii zrobić. To oczywiście tylko moje rozmyślanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny wieczór wybrałeś :smile:

Mamy nowego faworyta Ligi Europy. A tak nawiasem mówiąc to skład kończący mecz:

DeGea - Smalling, Blind, Varela, Borthwick-Jackson - Depay, Powell, Fellaini, Carrick, Lingaard - Martial

jest rzeczywiście taki mocny?

 

Z drugiej strony Borussia, która klepnęła Bayern przegrała z City, więc nie wyciągajmy daleko idących wniosków

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowego faworyta Ligi Europy. A tak nawiasem mówiąc to skład kończący mecz:

DeGea - Smalling, Blind, Varela, Borthwick-Jackson - Depay, Powell, Fellaini, Carrick, Lingaard - Martial

jest rzeczywiście taki mocny?

 

Z drugiej strony Borussia, która klepnęła Bayern przegrała w City, więc nie wyciągajmy daleko idących wniosków

 

Nie wyciągam daleko idących wniosków, bazuję na doświadczeniach z poprzednich jakichś 5 lat, które jasno pokazują, że liga angielska jest słaba w porównaniu do hiszpańskiej i niemieckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowego faworyta Ligi Europy. A tak nawiasem mówiąc to skład kończący mecz:

DeGea - Smalling, Blind, Varela, Borthwick-Jackson - Depay, Powell, Fellaini, Carrick, Lingaard - Martial

jest rzeczywiście taki mocny?

 

Z drugiej strony Borussia, która klepnęła Bayern przegrała z City, więc nie wyciągajmy daleko idących wniosków

Mamy nowy termin - BPL odpuszca LM :grin:

 

A tak na serio. LVG chyba myśli, że stoi wyżej niż Ferguson kiedykolwiek. Zgadzam się z danpem, niech go wyjebią w końcu na żadnym froncie jego wkład dupy nie urywa... mówiąc delikatnie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wymieniac wszystkich bledow, bo kazdy srednio nawet zorientowany kibic to widzi. Od wielbladow przy doborze grajkow, gdzie mial mega budzet przez dwa lata, po nietrafiona taxe ktora oznacza tez brzydka gre, brak napastnikow i fatalna srednia zdobytych bramek, po idiotyczne decyzje w trakcie spotkan (wpuszczanie Feli jako jedynej deski ratunku-raz sie udalo z FC Brugge-sukces), zdejmowanie wyrozniajacych sie graczy w poszczegolnych spotkaniach i zastepowanie ich Fela, Powellami (wiem wiem jeden raz ale to przyklad). Nawet mi sie nie chce rozwijac tematu, niby Ancelotti cos tam gadal, ze bylby zainteresowany praca w MU.

Totalna degrengelada, a Scholes, Ferdinand i Keane maja chociaz uzywanie...

Daley Blind na srodku obrony hehe.

Ashley Young jako full back, sezon temu wing back hehe.

Dalej mi sie nie chce gadac, na bruk i tyle, 1,5 roku prawie, ani stylu, ani pomyslu.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlo nawet chyba coś wspominał, że mógłby w trakcie sezonu się tego podjąć. Byle nie dawali drużyny Giggsowi... 

 

Największy problem u LvG jest taki, że u niego najlepiej grają ci, którzy dopiero przyszli. I to przez krótki okres. Zanim nie łykną słynnej już chyba filozofii i procesu... do tego momentu jest ok. Później jednak ta filozofia ich zabija, siada każdy. W takiej sytuacji i transfery za miliard funtów nie pomogą. 

 

Nawet nie interesuję się teraz, kto może być na radarze United, bo szkoda takiego gracza żeby się dusił w jego taktyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Manchester a dzis chelsea czy Arsenal jada na ryby?

 

chociaz wydaje mi sie ze mourinho ucieknie spod topora a arsenal rozpyka grekow choc to i tak chwilowe uciekniecie z nad przepasci 

przyjdzie 1/8 i Arsenal znowu wyjazd do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż wierzę, że dadzą radę.

 

Z drugiej strony trzeba pamiętać, że to jest przewielka Premiership, tutaj każdy może wygrać z każdym to pewnie i każdy może spaść albo zrobić majstra.

 

Tymczasem w 1/8 znowu odgrzewane szlagiery, mogliby już znieść te ograniczniki i losować po prostu wszystkich z dwóch kotłów (zwycięzcy grup i drugie lokaty), bez żadnych krajowych i telewizyjnych regulacji. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.