Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz szybki internet to polecam futbolhd.pl

 

Od czasu do czasu wykupuję tam hd i śmiga ładnie. Jak było el clasico to u kumpla (który ma szybki net) chodziło bez żadnego zacięcia cały mecz.

 

Podpisuję się pod tym. Kinoman.tv, FutbolHD.pl do tego opcjonalnie LP i masz wszystko w o wiele mniejszej cenie niż za roczny abonament NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie ogladac skroty na meczykach ? bo mam tylko ciemny obraz i sie nie laduje... glownie te skroty z playwire czyli praktycznie wszystkie zagraniczne ligi, angielska niemiecka itp bo polska moge ogladac ale to jest jakby na osobnej stronce

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz szybki internet to polecam futbolhd.pl

 

Od czasu do czasu wykupuję tam hd i śmiga ładnie. Jak było el clasico to u kumpla (który ma szybki net) chodziło bez żadnego zacięcia cały mecz.

Dzięki, muszę obczaić.

 

 Ostatnie Euro i Mundial oglądałem na TVP Sport i zacinało sporadycznie. Ligę Mistrzów na OnetVod i też dobrze śmigało. Za to streamy z soccer-live zacinają często, więc raczej stawiam, że to wina tych streamów niż mojego neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym. Kinoman.tv, FutbolHD.pl do tego opcjonalnie LP i masz wszystko w o wiele mniejszej cenie niż za roczny abonament NC+.

 

 

Gdzie na kinomanie można oglądać mecze na żywo?

 

 

a te kinoman.tv i podobne na dużym telewizorze też będą ,,hd"?

 

Jak podłączyłem lapka do TV przez kabel HDMI to obraz był spoko. Wiadomo, że to nie będzie taka żyleta jakbyś miał wykupione NC+ (czy coś innego) ale za te 15zł miesięcznie to myślę, że opłaca się.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie znam sie na piłce nożnej ani trochę stąd moje pytanie.

 

Te medialne doniesienia że Lewy miałby przejść do Realu mają chociaż cień szansy zrealizowania?

zalezy czy Guardiola zostanie w Bayernie(bo Lewy nie jest do konca zadowolony z pracy z nim) czy Real sprzeda Ronaldo

Jesli real nie wygra znowu w tym sezonie nic to pewnie Perez bedzie musial rozbic bank(zeby udobruchac fanow) i kupic kilku grajkow klasy swiatowej . Lewy,Aguero czy Hazard wchodza w gre

 

Chociaz Bayern stac na niego i wcale nie musza go chciec sprzedawac

 

Lewandowski jesli ma zamiar budowac dalej swoja marke to zapewne po skonczeniu kontraktu przenisie sie wlasnie do realu albo na wyspy

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mógłby bardzo poważnie rozważyć zmianę otoczenia po ewentualnym zdobyciu LM z Bayernem. Niczego więcej by już w Niemczech nie zdobył, nie licząc indywidualnych rekordów bo pewnie ma jakieś w zasięgu albo już je śrubuje. Oczywiście nie oznacza to, że powinien odchodzić albo, że w ogóle będzie chciał. Nie obstawiałbym jednak, że zamierza grać w Bundeslidze do końca kariery a jeżeli chce jeszcze trafić do innego topowego klubu to nie powinien zbyt długo zwlekać.

 

Gdyby do takiego transferu (Lewy do Realu) miało dojść w niedalekiej przyszłości to moglibyśmy liczyć na rekordową kwotę z udziałem Polaka.

 

Z drugiej strony trzeba jasno powiedzieć, że Real aktualnie jest klubem słabszym od Bayernu, zarówno sportowo jak i instytucjonalnie. W zasadzie to chyba nie ma lepszego klubu od Bayernu, tylko lidze brakuje wciąż nieco prestiżu.

 

 

zalezy czy Guardiola zostanie w Bayernie(bo Lewy nie jest do konca zadowolony z pracy z nim)

 

Jakieś konkrety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy ma po co grac w bundeslidze, 4-5 lat i powinien wskoczyc do top 3 strzelcow all time, jedyny ktorego na pewno nie dogoni to Muller. to wielka sprawa w sumie, warta poswiecenia i pozostania tam gdzie sie jest.

 

2 sprawa to kiedy go maja sprzedac jak ma tak potezny kontrakt na lata , nie teraz nie za rok, potem juz bedzie mial 30tke i 10 sezonow w nogach jego wartosc spadnie a prime time minie.

 

postanowi odejsc to skonczy gdzies walczac o miejsce w skladzie z jakimis angielskimi 20 latkami, a nie daj boze zlapie jakis sezon endingw grudniu, to po nim.

 zostanie to bedzie jak ribery lahm czy robben stary, ale ciagle potrzebny, szanowany, uczestniczacy w rotacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czy Real jest aktualnie słabszy od Bayernu sie nie dowiemy dopoki nie zagraja ze soba :)

Bo poki co ostatni dwumecz to 5-0. A nie wiem czy kogoś ruszają az tak bardzo wyniki w Bundeslidze.

Real z Bayernem ma szanse zagrać dopiero w marcu, a do tego jeszcze daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mógłby bardzo poważnie rozważyć zmianę otoczenia po ewentualnym zdobyciu LM z Bayernem. Niczego więcej by już w Niemczech nie zdobył, nie licząc indywidualnych rekordów bo pewnie ma jakieś w zasięgu albo już je śrubuje. Oczywiście nie oznacza to, że powinien odchodzić albo, że w ogóle będzie chciał. Nie obstawiałbym jednak, że zamierza grać w Bundeslidze do końca kariery a jeżeli chce jeszcze trafić do innego topowego klubu to nie powinien zbyt długo zwlekać.

 

Gdyby do takiego transferu (Lewy do Realu) miało dojść w niedalekiej przyszłości to moglibyśmy liczyć na rekordową kwotę z udziałem Polaka.

 

Z drugiej strony trzeba jasno powiedzieć, że Real aktualnie jest klubem słabszym od Bayernu, zarówno sportowo jak i instytucjonalnie. W zasadzie to chyba nie ma lepszego klubu od Bayernu, tylko lidze brakuje wciąż nieco prestiżu.

 

 

 

Jakieś konkrety?

ten watek glownie sie przejawial sie w zeszlym sezonie gdy Guardiola strasznie kombinowal i wystawial go na skrzydle i na innych pozycjach i dokonywal czestych rotacji skladu 

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.