Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem wg Ciebie Lewy miał lepszy rok od Neymara?

 

Król strzelców eliminacji, totalna dominacja Bayernu, którego jest podstawowym trybikiem, zabrakło tylko dobrego wyniku w LM, ale można na to przymknąć oko. Neymara dałem na czwartym, bo Suarez był od niego ciut lepszy chyba, a Lewego po prostu nie można w top3 pominąć, bo co k**** trzech Błażeji z Barcelony mieli wybrać??

 

Żeby było jasne, Ty nie musisz na to ostatnie pytanie odpowiadać ;]

 

edit: pojebało mi się z tym mundialem, nie wyspany jestem ;/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie rozumiem co nie jest odzwierdziedleniem stanu faktycznego w tej nominowanej trojce i po co jakies teksty o popularnosci.

sa popularni bo sa najlepsi.

nie mozna bylo wybrac innego top3 za tamten sezon.


Król strzelców eliminacji, totalna dominacja Bayernu, którego jest podstawowym trybikiem, zabrakło tylko dobrego wyniku w LM, ale można na to przymknąć oko.

 

krolem strzelcow eliminacji mogl rownie dobrze zostac dzeko albo lafferty

totalna dominaca bayernu , fajnie szkoda ze tylko w niemczech ;]

podstawowym trybikiem oczywiscie lewy jest, ale nie najwazniejszym.

no i ostatnie najwazniejsze, niestety nie mozna przyknac oka na brak dobrego wyniku w cl ;]

 

a 3 błazeji z barcelony juz kiedys wybrali i jak tak dalej pojdzie to wybiora tez za rok, choc to rok euro i az dziwne byl bylo zeby sie tam nie znalazl zaden europejczyk

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie rozumiem co nie jest odzwierdziedleniem stanu faktycznego w tej nominowanej trojce i po co jakies teksty o popularnosci.

sa popularni bo sa najlepsi.

nie mozna bylo wybrac innego top3 za tamten sezon.

 

krolem strzelcow eliminacji mogl rownie dobrze zostac dzeko albo lafferty

totalna dominaca bayernu , fajnie szkoda ze tylko w niemczech ;]

podstawowym trybikiem oczywiscie lewy jest, ale nie najwazniejszym.

no i ostatnie najwazniejsze, niestety nie mozna przyknac oka na brak dobrego wyniku w cl ;]

 

rozumiem, że to powyższe usprawiedliwia też Ronaldo w top3?

 

#fucklogic

 

a "są najbardziej popularni to są najlepsi" to już totalny mindfuck jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a "są najbardziej popularni to są najlepsi" 

 

nic takiego nie napisalem, napisalem ze sa najlepsi to jednoczesnie staja się popularni a to ogromna roznica.

 

 

wiesz lewy strzelil 17 goli w swojej lidze, nawet nie byl jej krolem strzelcow.

ronaldo strzelil 48 goli w lidze i zostal krolem strzelcow CL, o wiele bardziej prestizowe niz zostanie ktolem strzlcow eliminacji.

poza tym broni tytulu ZP a na takich zawsze inacze sie patrzy.

 

niech Lewy strzeli 40 w lidze w tym sezonie, niech zrobi krola strzelcow imprezy a nie jej eliminacji, niech powalczy o krola strzelcow CL , to prosze bardzo top 3 nawet wygrana, za rok jak najbardziej dla niego.

 

ten sezon jest dla niego o wiele bardziej atrakcyjny z o wiele wiekszymi szansami bo zajebiscie go zaczal bo bayern gra jak gra, bo jest to rok euro. teraz ma ogromne szanse.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na ronaldo spada duza krytyka teraz bo ludzie sa przyzwyczajeni do kosmicznych liczb.

grubo ponad 50 goli na sezon 6 lat z rzedu i mysla ze jak on ma troche gorszy okres to juz jest po ronaldo.

a tym czasem ten jego teraz gorszy okres to zwykla bzdura, bo przeciez jest na szczycie strzelcow w CL ma prawie gola na mecz co pewnie sie skonczy 50 w sezonie.

wybitny to strzelec bez dwoch zdan. jeden z najwybitnieszych. nie ma tego co ma leo czyli tej magicznej cechy jaka jest ciagle robienie gry, ale '9' jest wysmienita.

 

no i do tego wszystkiego nad trio z barcy ma lekka przewage w nastepnym roku, moze wygrac euro i zostac krolem strzlecow imprezy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i do tego wszystkiego nad trio z barcy ma lekka przewage w nastepnym roku, moze wygrac euro i zostac krolem strzlecow imprezy :tongue:

messi neymar i suarez w czerwcu maja copa america 2016 wiec tez moga wygrac swoj turniej i zostac krolem strzelcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król strzelców eliminacji, totalna dominacja Bayernu, którego jest podstawowym trybikiem, zabrakło tylko dobrego wyniku w LM, ale można na to przymknąć oko. Neymara dałem na czwartym, bo Suarez był od niego ciut lepszy chyba, a Lewego po prostu nie można w top3 pominąć, bo co k**** trzech Błażeji z Barcelony mieli wybrać??

 

Żeby było jasne, Ty nie musisz na to ostatnie pytanie odpowiadać ;]

 

edit: pojebało mi się z tym mundialem, nie wyspany jestem ;/

 

Hmm...

 

Wzorując się na Twoim opisie Lewego, o Neymarze można napisać tak:

 

Król strzelców LM, strzelał bramkę lub dwie w każdym meczu od pierwszego ćwierćfinału aż do samego finału.

Prawdziwie totalna dominacja z Barceloną, przecież nie ma niczego większego i bardziej historycznego niż potrójna korona a więc na poletku sukcesów klubowych Neymar > Lewy a roli na pewno nie miał mniejszej.

 

Nie rozumiem dlaczego Neymar miałby być pominięty kosztem Lewego bo... Suarez. Moim zdaniem Urugwajczyk nie był lepszy od Brazylijczyka, ale to był podobny poziom tak czy inaczej. Rzecz w tym, że zestawiamy Lewego z Neymarem, Polak nie dostaje punktów za to, że Suarez był zajebisty.

 

Statystycznie również wypadał lepiej od Polaka.

 

Czy może fakty (starałem się do nich ograniczyć) i liczby podane przez fana Barcelony tracą na wiarygodności? ;)

 

Z ostatecznie wybranej trójki najłatwiej podważyć pozycję Ronaldo, ale ten pod względem indywidualnych osiągnięć statystycznych i tak stoi bardzo dobrze a poza tym 'broni tytułu'. Trudno się było spodziewać, aby wyleciał poza TOP3, pewnie będzie drugi ostatecznie.

 

Jeśli chodzi o sponsorów to wrzucam ciekawostkę ---> http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Neymar-va-remplacer-cristiano-ronaldo-comme-embleme-de-nike/611351

 

Szybko poszło. Dwie największe ikony Nike i Adidasa w jednym klubie, dawno chyba tak nie było o ile w ogóle była wcześniej taka sytuacja.

 

O tym Copa w USA zapomniałem, ale i tak uważam, że Lewy ma bardzo dobrą sytuację wyjściową do walki o TOP3 Złotej Piłki 2016. Musi 'tylko' utrzymać bardzo wysoką formę w klubie, ładować budę za budą, wygrać ligę + najlepiej LM z Bayernem (albo chociaż zajść bardzo wysoko) i dobrze się zaprezentować we Francji z reprezentacją. Brzmi jak wyzwanie ;) O ile Messi i Neymar na pewno znowu będą się mocno liczyć w grze o ZP, o tyle Cristiano niekoniecznie. Gra coraz gorzej i gorzej, z reprezentacją ciężko będzie mu coś ugrać a i z klubem może wyjść różnie. Nie skreślam Realu w kontekście LM, wiele się może jeszcze zmienić, ale Benitez mu nie pomoże a jest w takim miejscu, że potrzebuje pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król strzelców eliminacji, totalna dominacja Bayernu, którego jest podstawowym trybikiem, zabrakło tylko dobrego wyniku w LM, ale można na to przymknąć oko. Neymara dałem na czwartym, bo Suarez był od niego ciut lepszy chyba, a Lewego po prostu nie można w top3 pominąć, bo co k**** trzech Błażeji z Barcelony mieli wybrać??

 

Żeby było jasne, Ty nie musisz na to ostatnie pytanie odpowiadać ;]

 

edit: pojebało mi się z tym mundialem, nie wyspany jestem ;/

 

krol strzelców eliminacji, niezwykłe osiągniecie w którym pomogło mu stukanie goli przeciwko jakiemuś k**** gibraltarowi(gdzie to jest w ogole)totalna dominacja Bayernu, wow no niesłychane, taka prawda, że Lewy miał jeden wybitny miesiąc, a reszte zwyczajnie dobra

 

I co wy tu pierdolicie o Copa America 2016 jak Copa America była w tym roku

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Suarez był od niego ciut lepszy chyba, a Lewego po prostu nie można w top3 pominąć, bo co k**** trzech Błażeji z Barcelony mieli wybrać??

 

Wolę przy porównaniach graczy porównywać ich 1 vs. 1, czyli w tym przypadku Neymar vs. Lewandowski. Gdy to robię, otrzymuję jasną odpowiedź na pytanie: "kto bardziej zasłużył na top3 ZP?"

 

Co do drugiej części tego zdania – trójka z Barcelony była niepodważalnie najlepsza i tak właśnie powinni głosujący wybrać. Nie zrobili tego, ale to nie jest powód, by swoje wybory na forum argumentować w podobny sposób. Tutaj próbujemy racjonalnie ocenić rok każdego z głównych kandydatów i gdy ja to robię, wychodzi mi bezsprzecznie podium ZP w składzie Messi, Neymar, Suarez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta złota piłka ma jakieś dziwne zasady.

 

Po pierwsze bez sensu jest przyznawanie nagrody za rok kalendarzowy a nie za sezon, skoro rozgrywki toczą się systemem jesień-wiosna. W dodatku pierwsza lista nominowanych jest podawana już na początku października tak jakby 1/3 roku w ogóle nie brali pod uwagę albo ją marginalizowali.

 

Po drugie zbyt duże wagę przypisuje się do Mundialów. Np. Ronaldo w 2002 roku wymiótł na mistrzostwach, ale w klubie mało strzelał, bo męczył się z kontuzjami (w Interze 7 goli w Realu 6).  Cannavaro w 2006 też dostał głównie za Mundial, bo przecież mistrzostwo Juve w Serie A zostało anulowane.

 

 

copa w usa to nie copa :tongue:

 

nie no oczywiscie zart z ta portugalia , no ale tez z drugiej strony moze im wyjsc turniej bo to roznie bywa w pilce :smile:

Copa w US będzie mieć sporo silniejszą obsadę niż ostatnia Copa w Chile. Dojdą przecież USA, Meksyk i Kostaryka w najsilniejszych składach + do tego w Urugwaju zagra Suarez. Poziom może być wyższy niż na Euro.

 

Portugalia ma niewiele silniejszy skład od Polski i to tylko dlatego, że do repry wrócili Danny i Tiago. Gdyby nie oni to ich roster by wyglądał gorzej niż nasz.  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to bardziej "pudelkowe" niż sportowe ale ostatnio na kilku forach związanych z realem madryt przeczytałem, że CR7 lata ostatnio często do Maroka bo... ma tam chłopaka, tamtejszego kickboksera. Oczywiście CR7 nic nie potwierdza. Abstrac***ąc od tego czy to prawda, jak myślicie jaka byłaby reakcja środowiska piłkarskiego, gdyby okazało się, że piłkarz pokroju Ronaldo jest gejem?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłbym wiarę we wszystko, gdyby mój ulubiony napierdalacz okazał się ciepły. 

 

Badr Hari

 

To bardzo dobry ziomek Benzemy, od dawna. Głównie ze względu na niego nie dziwiły mnie ciemne interesy Karima, bo Badr też obraca się w półświatku. Ale żeby lubił chłopców? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo pudelkowe jak dla mnie.

 

Jak bardzo nie lubię Cristiano i Realu Madryt, tak na pewno nie wsiądę na takie tematy, są pewne granice.

 

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju piłkarskie dyskusje, z miłą chęcią obalę mity o Ronaldo, ale piszmy o piłce a nie o medialnych, gejowskich wątkach.

 

Dziś (wczoraj) zimny prysznic w klasycznym wydaniu na rozgrzane, barcelońskie głowy. Szkoda cholernie dwóch straconych punktów bo jednak byliśmy lepsi i mieliśmy swoje okazje (szczególnie w pierwszej połowie), ale ostatecznie bramka Suareza raczej (jutro będę wiedział na pewno) ze spalonego i nie udało nam się zamienić przewagi na bramki a Mestalla to nigdy nie był bazar.

 

Tak w ogóle temat to 'futbol europejski' a więc zachęcam do aktywności nie tylko obozy barcelońskie i madryckie ;) Przypuszczam, że jest na forum całkiem spore grono osób obserwujących piłkarskie zmagania.

 

Humor mam średni, ale przyśpiewka z Kadyksu mi się wkręciła...

 

Beeeeeenitez na Twitter paaaaaaaaaaaaaaatrzzzz

Czeryszew nie mooooooże graaaaaaaaaaćććć

 

Szybciej od Realu z CDR poleciał w tym roku tylko Kevin w TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można oglądać Ligę Mistrzów? Poza NC+ oczywiście. W poprzednich sezonach oglądałem na TVP Sport, a jak zacinało to na OnetVod za niewielką opłatą (jakość całkiem niezła). W tym roku te 2 źródła mi odpadły. Na darmowych streamach wszystkie mecze są ,,zacięte", więc odpada (chyba, że ktoś zna jakieś dobre).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.