Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie było przypadkiem tak, że Legia została wykluczona?

Tak przynajmniej ja to pamiętam, że tam nie było walkowera tylko wyrzucenie z rozgrywek. Zresztą Real powinna spotkać taka sama kara jak Osasune, która naruszyła zasady w ten sam sposób.

 

 

CVSj54JWoAA_J3N.jpg

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu wykluczony? Walkower 3-0 i rewanż na Bernabeu.

 

Wykluczony bo takie są reguły, to nie pierwsza tego typu sytuacja. Oczywiście ostatecznego werdyktu jeszcze nie znamy, ale Osasuna w podobnej sytuacji została wyrzucona z rozgrywek. To w sumie niezrozumiałe bo kara nieadekwatna do przewinienia, ale dopóki przepisy są takie a nie inne to nie ma za bardzo pola do interpretacji.

 

Z tego co się do tej pory dało wyczytać to nie ma takiej opcji jak walkower i rozegranie rewanżu. Real się wykręci na jakiejś wydumanej podstawie albo zostanie wyrzucony, w lewo albo w prawo.

 

https://twitter.com/rafa_lebiedz24/status/672393246585278465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia dostała walkowera. Gdyby w pierwszym meczu Legia wygrała np. 5:0 to by awansowała.

 

Zawsze się zastanawiałem jak byłem młody i się grywało non stop w FIFE 2000 – czy po wygranym meczu 5-0, można specjalnie zrobić coś, żeby dostać walkowera i ma się pewny awans? :) Bo to by było bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem jak byłem młody i się grywało non stop w FIFE 2000 – czy po wygranym meczu 5-0, można specjalnie zrobić coś, żeby dostać walkowera i ma się pewny awans? :smile: Bo to by było bez sensu.

Jeszcze lepiej by było jakby się wygrało 3-0, a później oddało walkower, bo wtedy co? Karne z automatu? Wykluczenie to jedyna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie od dzis wiadomo, że Suarez ma pod górke za to podgryzanie, co sie głupio dziwisz

 

rzeczywiście, ma to niezaprzeczalne znaczenie w głosowaniu za okres obejmujący rok 2015

 

tutaj chodzi o marketing o nic więcej

 

jeden Messi z adidasa wystarczy, Neymar z Pedaldo znaleźć się musieli, już ktoś o to zadbał, dlatego też Lewy nie miał szans, bo to wciąż globalny noname w porównaniu z powyższymi 

 

to jest konkurs popularności i tego kto nabije na tym więcej kabzy, a nie żadne odzwierciedlenia stanu faktycznego

 

imo to powinno wyglądać tak

 

1 Messi

 

2 Suarez/Lewy

 

4 Neymar

 

5 Krystna (choć i tak nad wyrost, nie wiem czy Neuer lub Muller nie byli overal lepsi) 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.