Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

@Julius

 

Bramka z Niemcami nic wielkiego nam nie dała, a przy okazji Grosik spartolił parę innych dobrych sytuacji w tym meczu, (np. jak idiotycznie próbował lobować Neuera z ostrego kąta albo gdy strzelał z dalekiego dystansu zamiast dogrywać do wbiegającego Lewandowskiego) podobnie jak w remisowym ze Szkocją gdy do pustej bramki trafił w słupek. Ja bardzo bym chciał aby Grosik się w końcu odnalazł, chłopak jest z mojego rejonu i w ogóle, ale mam takie nieodparte wrażenie, że on najlepiej gra w meczach z kelnerami pokroju Gibraltaru czy innej Gruzji, a w najważniejszych spotkaniach gra bardzo bezmyślnie i jedyne co potrafi zaprezentować to piąty bieg, klapki na oczach i hejaa. Podajcie mi jeden mecz z w miarę silnym rywalem w którym Grosicki zagrał na miarę oczekiwań i tego talentu, który to niby posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosicki to klasyczny jeździec bez głowy któremu na każdy impuls w głowie przypada 10 km przebiegniętych, ale tacy zawodnicy czasem się przydają. Byłaby inna rozmowa gdybyśmy mieli w czym wybierać, ale za bardzo nie mamy.

W niedzielę mam draft podczas meczu, Lewy pójdzie za 200$.
 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chapeau bas Polacy!

 

Lewandowski jest word class. True leader, strzelił bramkę, wracał do obrony, próbował kreaowac, aktorzył, dyskutował, jak trzeba było utrzymał sie na nogach i ciągnął akcje.

 

Piszczek pokazał mi i wszystkim, którzy w niego zwątpili, że pamięta, kim był 2 lata temu. Bezbłędny w obronie - pewny , agresywny, wygrywał główki, jak trzeba szedł do przodu, walczył o auty. Najlepszy mecz Łukasza od bardzo długiego czasu. 

 

Krychowiak podobnie jak Lewy - klasa swiatowa  - miał okazję - strzelił bramkę, duzo akcji przerwanych, dużo walki, wiele km przebiegł, przytrzymywał piłkę, próbował kreaować. 

 

Glik również bardzo dobrze. Fabian nie miał za bardzo pola do popisu, ale poza jedną interwencją "na raty" niezwykle pewny w interwencjach. Mączyński kolejny solidny mecz - płuc nie oszczędzał, zaasystował, Pazdan poza tą nieszczęśliwą sytuacją solidny, k****, nawet Wawrzyniak był dobry.

 

Na Grosika można ponarzekać, ale to co wymęczył obrońców swoimi sprintami to jego. 

 

Polacy zagrali wreszcie jak zespół - Nawałka dobre zmiany, zostawili na boisku serce, płuca - w kwestii zaangażowania nie ustępowali słynącym z tego Irlandczykom. 

 

Można być wreszcie dumnym z Polaków. Brawo, brawo, brawo.

 

Narodził się zespół - wreszcie grający pełne 90 min, z kapitanem z prawdziwego zdarzenia, z gwiazdami. 

 

Lewy jest piłkarskim bogiem - jest liderem, jest snajperem, aktorem, jest wszystkim, czego repra pokazuje. 

 

 

NARESZCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W pełni zasłużone zwycięstwo i awans na Euro. Tylko nie przesadzałbym z hurraoptymizmem, bo na tych mistrzostwach zagrają 24 ekipy czyli prawie pół Europy, w tym takie "potęgi" jak Albania, Walia, czy Islandia, które nigdy lub dawno temu grały na takich turniejach. Nawet Polacy mają szansę na trafienie do 2 koszyka w losowaniu bo będzie naprawdę wiele ekip o podobnym potencjale.

Należy pogratulować awansu, ale nie osiąść na laurach tylko dalej pracować i widzę szanse nie tylko na wyjście z grupy, ale nawet ćwierćfinał. Tylko, żeby nie skończyło się tak jak w 2012 czyli łatwa grupa turniej u siebie i fiasko.

Ta ekipa ma naprawdę spory potencjał i jeśli nadal będzie tak prowadzona ma szansę na sukces na turnieju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej połówki nie mogłem na trzeźwo oglądac, bo autentycznie trzęsły mi się ręce.

 

Zrobiłem więc w pierwszej połowie połówke połówki łiskacza, w drugiej połowce meczu dorzuciłem pół litra browara i jeszcze pół połówki łiskacza, która mi została. 

 

Teraz wypadałoby ten awans jeszcze opić...

 

a miałem dzisiaj nie pić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ficko nie rozumiem tekstu o walii i islandii, moze niech sobie autor najpierw spojrzy jakich te kraje maja obecnie pilkarzy hmmm.

 

nie wchodzi holandia, chuuj wie co z szwecja, ukraina czy chorwacja. 

 

a jak sie skonczy tak jak na euro 12 to co mamy sie znowu glosno smiac w internecie?

 

mamy druzyne, fakt niepodwazalny, jak dla mnie pod wieloma aspektami najlepsza od 86 roku, moga nie wyjsc z grupy na tym euro trudno to tylko pilka, jednak zdania że w wielu elementach, szczegolnie takich ścisle boiskowych sa najlepsi od dawien dawna, nie zmienie.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ficko nie rozumiem tekstu o walii i islandii, moze niech sobie autor najpierw spojrzy jakich te kraje maja obecnie pilkarzy hmmm.

 

nie wchodzi holandia, chuuj wie co z szwecja, ukraina czy chorwacja. 

 

a jak sie skonczy tak jak na euro 12 to co? mamy sie znowu glosno smiac w internecie?

 

mamy druzyne, fakt niepodwazalny, jak dla mnie pod wieloma aspektami najlepsza od 86 roku, moga nie wyjsc z grupy na tym euro trudno to tylko pilka, jednak zdania że w wielu elementach, szczegolnie takich ścisle boiskowych sa najlepsi od dawien dawna, nie zmienie.

 

Wiem jakich piłkarzy mają, tylko kiedy byli ostatnio na mistrzostwach? Przecież to nigdy nie były nawet europejskie średniaki. A co do Holandii to się po prostu skompromitowała. A reszta z wymienionych ekip zagra przynajmniej w barażach.

 

I jak się skończy jak w 2012 to ja nie będę się śmiał, tylko będę mocno rozczarowany bo mamy naprawdę niezła drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakich piłkarzy mają, tylko kiedy byli ostatnio na mistrzostwach? 

 

 

no ale jakie to ma znaczenie w obecnej sytuacji ile razy byli na ME? ile razy my bylismy , ile razy holandia szwecja? liczy sie tylko i wylacznie to jaka maja druzyne tu i teraz i jak pracuja z mlodzieza.

 

bo jak np taka belgia bedzie miala dalej taka mlodziez jak ma to moga rzadzic w pilce i być w topie przez 20 najblizszych lat. a kto pamieta o belgii z przed 6 czy 8 sezonow? no nikt bo nie mieli żadnej druzyny i nagle przyszlo pokolenie ktore rozpierdala wszystkich.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jakie to ma znaczenie w obecnej sytuacji ile razy byli na ME? ile razy my bylismy , ile razy holandia szwecja? liczy sie tylko i wylacznie to jaka maja druzyne tu i teraz i jak pracuja z mlodzieza.

 

bo jak np taka belgia bedzie miala dalej taka mlodziez jak ma to moga rzadzic w pilce i być w topie przez 30-40 najblizszych lat. a kto pamieta o belgii z przed 6 czy 8 sezonow? no nikt bo nie mieli żadnej druzyny i nagle przyszlo pokolenie ktore rozpierdala wszystkich.

 

Naprawdę potrafisz wymienić nazwiska piłkarzy Albańskich czy Islandzkich? Bo ja nie znam praktycznie żadnego. Jedynie Gudjohnsen ale ona już dość wiekowy jest. Co do Walii nawet z Balem i Giggsem nic nie osiągnęli. A teraz ja znam 2 piłkarzy Bale i Ramsey reszta to dla mnie piłkarze anonimowi.

Co do Belgii to od kilku lat ich piłkarze są gwiazdami w niezłych klubach, ale póki co nic jeszcze nie osiągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę potrafisz wymienić nazwiska piłkarzy Albańskich czy Islandzkich?

 

wiesz, dzisiaj nie znasz żadnego jutro mozesz znać wszystkich :smile:

 

paru znam, szczegolnie z wysp.

 

giggs to w kadrze nie gra z 9 lat, bale jeszcze wtedy byl pewnie w souton, za duzo to oni tam ze soba raczej nie pokopali ;]

 

ps. kapitana walii warto poznac, sa tacy co mowia że to najlepszy DC w premier , fabian pewnie by potwierdzil :P

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, dzisiaj nie znasz żadnego jutro mozesz znać wszystkich :smile:

 

paru znam, szczegolnie z wysp.

 

giggs to w kadrze nie gra z 9 lat, bale jeszcze wtedy byl pewnie w souton, za duzo to oni tam ze soba raczej nie pokopali ;]

 

ps. kapitana walii warto poznac, sa tacy co mowia że to najlepszy DC w premier , fabian pewnie by potwierdzil :tongue:

 

Właśnie o to chodzi, że na dziś nie znam żadnego, a trochę się piłką interesuje. I właśnie o to mi chodzi, że to nie są żadne potęgi tylko europejscy średniacy i przeciętniacy, bo jakby nie patrzeć to prawie pół Europy się na ten turniej zakwalifikuje i sam awans wg mnie nie jest powodem do euforii.

Naprawdę cieszę się z awansu, ale widzę w tej ekipie spory potencjał, który powinien nas doprowadzić dalej.

 

Inaczej mówiąc nie cieszę się z awansu jako głownego celu tylko jako osiągnięcia etapu w dążeniu do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.