Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie napisałeś tego jak Dunn chciał z premedytacją zakończyć sezon Kuna lub we wtorek po podwójnym złamaniu Shawa? Boli Cię zapewne fakt, że Barca ma bardzo wąską kadrę a do tego zakaz transferowy, no ale tak to już jest gdy funcjonuje się całkowicie ponad stan.

 

 

A co ma Aguero do Rafinhy? Takie dziwne, że kibic Barcy jest wkurwiony po tym jak młody talent jest wykluczony z gry do końca sezonu? I to jeszcze przez gościa, który pół roku temu połamał nogę dla jakiegoś grajka z Włoch.

 

Poza tym chyba nie jesteś na bieżąco bo istnieje taki przepis, że w razie poważnej kontuzji Barca może zarejestrować nowego gracza. Także w tym przypadku będzie wymiana Rafinhy na Arde (takie coś obowiązuje w lidze hiszpańskiej, w LM chyba nie ma czegoś takiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie napisałeś tego jak Dunn chciał z premedytacją zakończyć sezon Kuna lub we wtorek po podwójnym złamaniu Shawa? Boli Cię zapewne fakt, że Barca ma bardzo wąską kadrę a do tego zakaz transferowy, no ale tak to już jest gdy funcjonuje się całkowicie ponad stan.

???

 

Wybacz, że nie napisałem też nic na temat wszystkich inny chamskich/brutalnych/bandyckich wejść i urazów. Przyznam Ci się, że nie oglądam wszystkiego a na dodatek sytuacje 'okołobarcelońskie' interesują mnie bardziej od innych, taka prawda. Co więcej, uważam to za normalne, Ciebie pewnie kontuzje w NBA interesują bardziej od kontuzji w krykiecie albo padlu.

 

Jeżeli coś mnie boli to fakt, że więcej się mówi i narzeka na symulki niż boiskowy bandytyzym. Zawsze wolałem symulki od brutalnych fauli, nijak nie kojarzą mi się one z 'męskim sportem' jak to niektórzy próbują tłumaczyć. Naturalnie wszelkie symulanctwo jest również godne pożałowania, ale mniej groźne a obsmarowywane bardziej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jVrIdjkIS8w

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=17k-XVGaDzo

 

 

Poza tym chyba nie jesteś na bieżąco bo istnieje taki przepis, że w razie poważnej kontuzji Barca może zarejestrować nowego gracza. Także w tym przypadku będzie wymiana Rafinhy na Arde (takie coś obowiązuje w lidze hiszpańskiej, w LM chyba nie ma czegoś takiego).

 

W normalnych przypadkach tak właśnie jest, ale Barcelona nie jest obecnie dla FIFA normalnym klubem i nie będziemy mogli skorzystać z tej furtki.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, faktycznie chciałem trochę podkręcić atmosferę, ale takiej jadki się nie spodziewałem. Wszyscy chyba kochamy futbol za to samo jak i nienawidzimy pewnych w nim zjawisk. Nie ma co się spinać. Faktycznie takie wejścia powinny być karane kilkumiesięczną dyskwalifikacją i byłby porządek, a tak to niektórzy trenerzy celowo szczują tych rzeźników i w ten sposób ustawiają sobie mecz.

 

@barca

 

powtórz to jeszcze z 500 razy pewnie ktoś o tym jeszcze nie wie -_-

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WunderDirk - https://twitter.com/swish41/status/646404197332721664

 

https://twitter.com/FisolaNYDN/status/646414331505168385

 

Zdejmuję kapelusz przed Lewandowskim. Nie interesuje mnie nawet czy potrafiłby tego dokonać w zimny, deszczowy wieczór w Stoke.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.