Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nadal te wszystkie przeciętniaki typu Navas, Nasri, Fernando, Fernandinho, Clichy, Demichelis będą grać w pierwszym składzie albo się o niego ocierać.

Przecież to w tej chwili ich ława, bardzo solidna. A zamiast Demichelisa wstaw Otamendiego/Mangalę, bo któryś musi siedzieć. To jest jakość. Nasri i Navas do szarpania z ławki też świetnie. Fernando/Fernandinho od destrukcji, bardzo dobrzy pracusie. 

 

Nie wiem, jakie znaczenie ma wiek Yayi w kontekście tego sezonu? Za rok sobie kupią Pogbę w jego miejsce i będą happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notabene zeby nie bylo, LvG tez do wyjebania. Brzydka gra, zero pomyslu na gre, "adjustments" gdy sie przegrywa albo gdy rywal zaczyna cisnac to wprowadzenie Feleiniego na ostatnie 10 minut grania, pi****lenie ze nie potrzeba nowego napastnia bo sie ma Rooneya bez formy ktory notabene nie nadaje sie do grania jako 9, Chicherito i zajebistego upadajacego bez pilki Januzaja. Reszty mi sie nie chce pisac, bo mi serce kolacze po obejrzeniu tej degrengolady, swoja droga 3 z rzedu przeciwko Swensea City. Swensea k**** City bawi sie z toba w kotka i myszke. Jak SAF wygral to co wygral z poprzednia generacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak SAF wygral to co wygral z poprzednia generacja?

 

25 lat kupował sedziow i mecze ;]

 

tak powaznie to wiadomo byl troche lepszym trenerem niz inni :)

ostatniego misia wygral im jednak praktycznie sam RvP, nie zapomne jak im wtedy ratowal dupe dobre 10 razy w sezonie. c*** wie czemu ten głupek LvG sprzedal go jakims turkom za grosze.

to kolejna naprawde niezrozumiala sytuacja, holender holendra w ten sposob?persi chcial przeciez zostac, dawal te pare dobrych minut, nawet moglby przeciez nie raz grac w 1 z roo, ogromne doswiadczenie w PL no i gole ktorych tak im brakuje, nie ma 37 lat zeby go tak potraktowac jak to zrobili, te 2 sezony mogl spokojnie jeszcze zostac, jeszcze zatesknią na OT za takim starym wyjadaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jesteś na bieżaco z hiszpanską ligą jak myślisz, że Modric musi grzać ławe. To jest najważniejszy zawodnik Realu

Ale w zeszłym sezonie grzał. Ok, częściowo przez problemy zdrowotne, ale częściowo także dlatego, że nie bardzo miał kogo z tego składu wygryźć.

 

Zresztą mniejsza o to, kto ławę będzie najczęściej grzał w tym sezonie, bo tak czy owak skład Realu jest dziwnie skonstruowany. W pierwszej jedenastce czterech kreatywnych pomocników, dwóch napastników ze światowego top10, no i najbardziej ofensywnie grający na świecie defensor. Do tego pierwszym rezerwowym też będzie zazwyczaj kreatywny pomocnik (zapewne rotacyjnie), a i Kovacica też trzeba ogrywać.

 

Sorry ale w momencie jak Mou pozwolil odejsc Lukaku na wypozyczenie to byl mega talent, i w ataku musieli grac takie tuzy jak Schurle (vide mecz z MU gdy wyszli bez napastnika). Jak wolisz Ba czy starego wraka Drogbe od Lukaku to ja nie mam pytan.

Taki mega talent, że teraz strzela 10 goli w sezonie w ligowym przeciętniaku. W Chelsea by strzelił pewnie coś w granicach 7-8, więc niewiele więcej niż Drogba w ostatnim sezonie czy Ba 2 lata temu. 

 

Rzeczywiście, ogromny błąd ze strony Mourinho.

 

Nie wiem, jakie znaczenie ma wiek Yayi w kontekście tego sezonu? Za rok sobie kupią Pogbę w jego miejsce i będą happy.

Nie pisałem o jego wieku w kontekście tego sezonu tylko w dłuższej perspektywnie. To znaczy, że Mourinho mógł rozumować ,,mam duet Cesc-Hazard na najbliższe 5-6 lat, niepotrzebny mi DeBruyne", natomiast Pelegrini mógł mieć podejście ,,Yaya powoli będzie odchodził w cień, potrzebny mi nowy lider drugiej linii".

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o jego wieku w kontekście tego sezonu tylko w dłuższej perspektywnie. To znaczy, że Mourinho mógł rozumować ,,mam duet Cesc-Hazard na najbliższe 5-6 lat, niepotrzebny mi DeBruyne", natomiast Pelegrini mógł mieć podejście ,,Yaya powoli będzie odchodził w cień, potrzebny mi nowy lider drugiej linii".

KDB nijak się nie ma do Toure. Jeśli już czegoś bym szukał, to powiązań z Silvą. 

 

A jeśli chodzi o Hazard-Fabiś... jakości nigdy za wiele, szczególnie że na 10 teraz gra w Chelsea Willian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w zeszłym sezonie grzał. Ok, częściowo przez problemy zdrowotne, ale częściowo także dlatego, że nie bardzo miał kogo z tego składu wygryźć.

 

 

Bulszit. Modric jest kluczowym graczem Realu. Gdyby nie to, że się połamał na wiosnę to Real pewnie dowiózłby ligę do końca i ją wygrał.

 

Zaryzykuję stwierdzenie, że za Ancelottiego to był najważniejszy gracz Realu (ewentualnie drugi po Ronaldo).

 

Nie pisałem o jego wieku w kontekście tego sezonu tylko w dłuższej perspektywnie. To znaczy, że Mourinho mógł rozumować ,,mam duet Cesc-Hazard na najbliższe 5-6 lat, niepotrzebny mi DeBruyne", natomiast Pelegrini mógł mieć podejście ,,Yaya powoli będzie odchodził w cień, potrzebny mi nowy lider drugiej linii".

 

 

De Bruyne gra wyżej niż Fabs. Hazard to skrzydłowy. Nie widzę żadnego problemu w graniu tą trójką w jednym meczu. Tym bardziej, że muł jakoś wystawia Oscara jak tylko ten jest zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w zeszłym sezonie grzał. Ok, częściowo przez problemy zdrowotne, ale częściowo także dlatego, że nie bardzo miał kogo z tego składu wygryźć.

 

Oglądałeś czasem trochę Real w tamtym sezonie czy nie bardzo? Modric opuścił w tamtym sezonie sporo meczów z powodu kontuzji, ale gdy był zdrowy praktycznie zawsze grał od pierwszej minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 17 goli w slabiutkim WBA jako 20 latek, i 15 goli w Evertonie, no w Chelsea pewnie by strzelil 2 gole, a moze nawet 3...

Hehehehe. A Bojan Krkic w wieku 18 lat strzelił 10 goli i to w Barcelonie.

Lukaku byłby wtedy lepszy niż Ba czy Drogba, ale co z tego? To taki wielki błąd, że Mou pozwolił odejść graczowi, który strzeliłby może ze 4 gole więcej niż oni?

 

Bulszit. Modric jest kluczowym graczem Realu. Gdyby nie to, że się połamał na wiosnę to Real pewnie dowiózłby ligę do końca i ją wygrał.

 

Zaryzykuję stwierdzenie, że za Ancelottiego to był najważniejszy gracz Realu (ewentualnie drugi po Ronaldo).

 

 

 

De Bruyne gra wyżej niż Fabs. Hazard to skrzydłowy. Nie widzę żadnego problemu w graniu tą trójką w jednym meczu. Tym bardziej, że muł jakoś wystawia Oscara jak tylko ten jest zdrowy.

To kto nie jest kluczowym?

 

Bale kupiony za 100 euro? James za niewiele mniej? Isco, który bardzo szybko się rozwija? Kroos? Mi ciężko ustalić jakąs hierarchię w linii pomocy Realu, a tobie tak łatwo to przychodzi.

 

Co z tego, że DeBrune gra na nieco innej pozycji? Przecież tu chodzi o to, że byłoby tam zbyt wielu graczy lubiących mieć piłkę przy nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto nie jest kluczowym?

 

Bale kupiony za 100 euro? James za niewiele mniej? Isco, który bardzo szybko się rozwija? Kroos? Mi ciężko ustalić jakąs hierarchię w linii pomocy Realu, a tobie tak łatwo to przychodzi.

 

 

Może dlatego, że oglądam ich mecze ;) (może nie wszystkie ale większość).

 

Co z tego, że Bale kosztował 100mln skoro ostatni sezon grał jak gówno? Radzę sprawdzić wyniki Realu z zeszłego sezonu gdy Modric grał i wtedy gdy był kontuzjowany. Zrozumiesz o co mi chodzi pisząc o nim jako o kluczowym grajku Realu.

 

Ps. Na to jak dobrym pomocnikiem jest niech świadczy fakt, że broni go kibic Barcy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Lukaku by strzelił w tamtym sezonie więcej niż Messi i Henry?

 

Z tym Krkicem to po prostu chciałem pokazać, że strzelanie stosunkowo dużej ilości bramek w jednym sezonie w młodym wieku nic nie znaczy. Ważne jak dany gracz się rozwija. A Lukaku od 3 lat w zasadzie stoi w miejscu. Szewczenko w jego wieku strzelił hattricka na Camp Nou, Balotelli wymiótł na Euro, Messi i Ronaldo mieli złote piłki, inni też już coś konkretnego pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci pokazuje, bo Mou przez swoja upartosc zjebal sobie mozliwosc posiadania bardzo przyzowitego napastnika, nie mial ludzi do grania w ataku i gral tam momentami nawet Schurle, a mogl miec Lukaku ktory w Chelsea grajac w podstawie sieknalby 15 goli, jak nie 20. I nie, nie uwazam zeby Lukaku byl lepszy od Costy i mogl grac teraz przed nim, ale ze Costa do lamliwych nalezy (i troche jebnietych-juz mogl i powinienen byc zawieszony za uderzenie z banki tydzien temu) to spokojnie by sie nagral w Chelsea w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.