Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Nakłady na Akademie w Ekstraklasie

nom, jak to połączysz z profitem transerowym Legii za swoich wychowanków, to od czasu transferu Majeckiego, wychodzi, że przepalili już grubo ponad 80 milionów złotych psu na budę

w ogóle te koszty utrzymanie Akademii często są na tyle wysokie, że kluby nie mogę przez nie generować zysków, głównie dlatego, że dodatkowo muszą płacić gruby hajs za utrzymywanie nieswoich obiektów w tym stadionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa Jagi długimi momentami masterclass. Kopenhaga w drugiej połowie, właściwie bez setki, najlepsza akcja to ten strzał głową z 96 minuty i to też taka sytuacja raczej jakich wiele w meczach niż setka. Po straconej bramce Kopenhaga mocno przycisnęła na 10-15 minut, ale potem Jaga mądrze szanowała piłka i nawet próbowała rozgrywać na połowie Duńczyków.

Remis byłby w pełni zasłużony, ale fajnie że piłkarscy bogowie uśmiechnęli się do Nas przy tej ostatniej akcji. Trener Kopenhagi ładnie wkurwiony :D

Pululu szef, cała linia obrony też niesamowite zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłówek w onecie - Jagiellona ograła Giganta.

Wspomniany gigant - drużyna z 5 mln kraju o ludności kilka razy mniejszej od głupiej Bawarii. Największy sukces w historii - wyszła z fazy grupowej Ligi Mistrzów, by dostać w 1/8 wpierdol 2-6.

Chyba mnie nigdy nie przestanie bawić jak bardzo żałosna jest ekstraklasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RappaR napisał(a):

Nagłówek w onecie - Jagiellona ograła Giganta.

Wspomniany gigant - drużyna z 5 mln kraju o ludności kilka razy mniejszej od głupiej Bawarii. Największy sukces w historii - wyszła z fazy grupowej Ligi Mistrzów, by dostać w 1/8 wpierdol 2-6.

Chyba mnie nigdy nie przestanie bawić jak bardzo żałosna jest ekstraklasa. 

Nie mogę znaleźć pełnego budżetu Kopenhagi ale FC Kopenhaga ma grajków wycenianych na  70mln euro a Jaga 16mln euro. 
 

czepiasz się niczego. Bo z perspektywy Białegostoku FC Kopenhaga faktycznie jest gigantem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie mogę znaleźć pełnego budżetu Kopenhagi ale FC Kopenhaga ma grajków wycenianych na  70mln euro a Jaga 16mln euro. 
 

czepiasz się niczego. Bo z perspektywy Białegostoku FC Kopenhaga faktycznie jest gigantem. 

 

Ja nie czepiam się stwierdzenia, że FC Kopenhaga jest gigantem z perspektywy Jagiellonii Białystok. Ja kpię, że czwartoligowy europejski klub jest gigantem dla mistrza Polski, kraju prawie 10 razy ludniejszego od Danii. Czy jest jakikolwiek inny kraj mający ponad 20 mln ludności w Europie, którego mistrz nie byłby faworytem(nie mówiąc już o nie byciu Dawidem) w starciu z Kopenhagą? Najbliższy ludnościowo to będzie porównanie z Realem Madryt chyba? 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja nie czepiam się stwierdzenia, że FC Kopenhaga jest gigantem z perspektywy Jagiellonii Białystok. Ja kpię, że czwartoligowy europejski klub jest gigantem dla mistrza Polski, kraju prawie 10 razy ludniejszego od Danii. Czy jest jakikolwiek inny kraj mający ponad 20 mln ludności w Europie, którego mistrz nie byłby faworytem(nie mówiąc już o nie byciu Dawidem) w starciu z Kopenhagą? Najbliższy ludnościowo to będzie porównanie z Realem Madryt chyba? 😎

Hmm, Ukraina, Rosja ? Chociaż Szachtar Donieck chyba tez jest mocny z tego co kojarzę. Ale wg mnie głupio sformułowane pytanie, bo krajów z Europy z taka liczbą ludności jest osiem, akurat tak się składa że UK, Francja, Włochy, Hiszpania i Niemcy mają najlepsze ligi i nieporównywalnie wieksze pieniądze w futbolu. Z tego co mi się wydaje to Polska piłka idzie do przodu wraz z gospodarką i za 10 lat jakiś dobrze zarządzany klub też pewnie będzie mieć budżet jak FC Kopenhaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja nie czepiam się stwierdzenia, że FC Kopenhaga jest gigantem z perspektywy Jagiellonii Białystok. Ja kpię, że czwartoligowy europejski klub jest gigantem dla mistrza Polski, kraju prawie 10 razy ludniejszego od Danii. Czy jest jakikolwiek inny kraj mający ponad 20 mln ludności w Europie, którego mistrz nie byłby faworytem(nie mówiąc już o nie byciu Dawidem) w starciu z Kopenhagą? Najbliższy ludnościowo to będzie porównanie z Realem Madryt chyba? 😎

Co ma ludność narodu do wartości klubu? To jakaś piramidalna bzdura.

FC Mumbay jest najlepszym klubem na świecie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hmm, Ukraina, Rosja ? Chociaż Szachtar Donieck chyba tez jest mocny z tego co kojarzę. Ale wg mnie głupio sformułowane pytanie, bo krajów z Europy z taka liczbą ludności jest osiem, akurat tak się składa że UK, Francja, Włochy, Hiszpania i Niemcy mają najlepsze ligi i nieporównywalnie wieksze pieniądze w futbolu. Z tego co mi się wydaje to Polska piłka idzie do przodu wraz z gospodarką i za 10 lat jakiś dobrze zarządzany klub też pewnie będzie mieć budżet jak FC Kopenhaga. 

Czyli dwa kraje w wojnie :) To musi się zdarzyć, by Polska była lepsza :)

Przy czym Zenit i CKSA Moskwa były nieporównywalnie lepszymi klubami przed wojną i dalej są, gdyby nie ban.

Szachtar Donieck i Dynamo Kijów to też giganty przy FC Kopenhadze.
Więc oba przypadki nope.

Czyli za jakieś 10 lat jeśli dalej się będziemy rozwijać, będziemy mieli klub na poziomie kraju prawie 10 razy mniejszego.

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Co ma ludność narodu do wartości klubu? To jakaś piramidalna bzdura.

FC Mumbay jest najlepszym klubem na świecie czy jak?

Nic w sumie. Niezależnie od ludności, czy weźmiemy duże kraje jak Hiszpania, Francja czy Niemcy, czy małe jak Holandia, Portugalia czy Austria, i tak Ekstaklasa jest c***owa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.