Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Beka z tym pomijaniem Grabary w kadrze.

Co???

Gość odmówił przyjazdów na kadrę, kiedy mu nie pasowały, pisał, że będzie kibicował Danii a nie Polsce i ogólnie jest dość toksyczny - taki Zlatan bez skilla. Jak dla mnie może wypierdalać.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Co???

Gość odmówił przyjazdów na kadrę, kiedy mu nie pasowały, pisał, że będzie kibicował Danii a nie Polsce i ogólnie jest dość toksyczny - taki Zlatan bez skilla. Jak dla mnie może wypierdalać.

Grabara ma tyle lat co Bułka, głupio rezygnowac z kogos takiego na przyszłość przez kilka glupich wypowiedzi, a za rok dwa to on juz moze grac w duuzo lepszym klubie

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, steve napisał(a):

Grabara ma tyle lat co Bułka, głupio rezygnowac z kogos takiego na przyszłość przez kilka glupich wypowiedzi, a za rok dwa to on juz moze grac w duuzo lepszym klubie

Bułka jest teraz lepszym bramkarzem, a selekcjoner może nie chciał urazić Grabary powołując go jako rezerwowego, bo ten wcześniej odmawiał przyjazdu na kadrę w takiej roli. Pan piłkarz wybiera sobie mecze na które jeździ, bo z U21 też mu nie było po drodze. Ale czysto piłkarsko - zgoda - jest spoko.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Grając w lidze duńskiej taki koncert życzeń. Na tej zasadzie, to kadry narodowe grałyby bez 3 bramkarzy. Każdy by sobie trenował (jakby pod okiem selekcjonera i z takim Szczęsnym nie mógł na turnieju). A serio to nie kojarzę sytuacji, żeby ktoś odmówił wyjazdu na turniej, bo jest niezadowolony z miejsca w rotacji. Nie takie "tuzy" jechały jako trójki i był to dla nich powód do domy. Przecież trzeci bramkarze każdej topowej reprezentacji gra w lepszym klubie niż Kopenhaga i nikt nie wybrzydza.

Plus:

- Jestem Polakiem i zawsze będę wspierał zespół z mojego kraju, ale jest też inna ekipa o takich samych barwach biało-czerwonych, której też na pewno będę kibicował. Myślę, że jedna z tych drużyn ma delikatnie większe szanse na mistrzostwo, więc rozważam, czy w trakcie mundialu nie zamienić koszulki i nie nauczyć się nowego hymnu - powiedział Grabara.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, steve napisał(a):

Grabara ma tyle lat co Bułka, głupio rezygnowac z kogos takiego na przyszłość przez kilka glupich wypowiedzi, a za rok dwa to on juz moze grac w duuzo lepszym klubie

Albo chcesz być członkiem kadry narodowej i mieć szansę  by z dumą reprezentować jej barwy albo nie. Jak mu się nie chce być rezerwowym to niech sobie siedzi w domu albo i gra dla Danii. I osobiście w mam gdzieś jak dobry Grabara może być w przyszłości, to nie ma w tym przypadku, żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jestem Polakiem i zawsze będę wspierał zespół z mojego kraju, ale jest też inna ekipa o takich samych barwach biało-czerwonych, której też na pewno będę kibicował. Myślę, że jedna z tych drużyn ma delikatnie większe szanse na mistrzostwo, więc rozważam, czy w trakcie mundialu nie zamienić koszulki i nie nauczyć się nowego hymnu - powiedział Grabara.

Jak on tak na serio to dobrze, że grał wtedy w Danii. Obecnie miałby dodatkowy ból głowy z rozważaniem czy przypadkiem nie podpisać Volkslistę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Jak on tak na serio to dobrze, że grał wtedy w Danii. Obecnie miałby dodatkowy ból głowy z rozważaniem czy przypadkiem nie podpisać Volkslistę. 

Ooo, taki żarcik ad personam :)

Idź powrzucaj te trollowsko-foliarsko- spiskowe tweety do politycznego :)

A serio, to ciezko tu o czymkolwiek popisać. No szkoda.

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane

Tak naprawdę nie odniosłeś się do meritum sprawy, tylko wyciągnąłeś klamliwo-zartobliwe wnioski, co zapewne miało być formą, wycelowanego we mnie żartu, który wpisuje się w twoja demaskującą spisek niemiecko-koalicyjny działalność na forum. Ogólnie anonimowość zaniża poziom dyskusji w sieci, ale może wymagaj od siebie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ooo, taki żarcik ad personam :)

 

Dobrze, że dorzucileś emotki, bo inaczej można nabrać wątpliwości czy to nie syndrom oblężonej twierdzy :)

Klnę się,( żebym miał kibicowanie Pistons porzucić) że to nie było skierowane do Twojej osoby. 

A nigdy nie kłamię. I prawie nie oszukuję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

 

Dobrze, że dorzucileś emotki, bo inaczej można nabrać wątpliwości czy to nie syndrom oblężonej twierdzy :)

Klnę się,( żebym miał kibicowanie Pistons porzucić) że to nie było skierowane do Twojej osoby. 

A nigdy nie kłamię. I prawie nie oszukuję 🙂

 

Jasne :)

Co ten post miał wnieść do dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jasne :)

Co ten post miał wnieść do dyskusji?

Jeśli wypowiedź Grabary, którą zacytowałeś była wypowiedziana na poważnie (zmiana koszulki, nauka hymnu) to może znaczyć, że jest mu obojętne jaki kraj chce reprezentować. A skoro jest takim skoczkiem, to może i do kolejnego  kraju w którym obecnie zarabia nabrać sympatii. Nie chcę mu się grać dla Polski? Droga wolna. 

Ale podkreślam. Taka jest moja opinia jeśli on to mówił serio. Bo może jednak żartował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

Jeśli wypowiedź Grabary, którą zacytowałeś była wypowiedziana na poważnie (zmiana koszulki, nauka hymnu) to może znaczyć, że jest mu obojętne jaki kraj chce reprezentować. A skoro jest takim skoczkiem, to może i do kolejnego  kraju w którym obecnie zarabia nabrać sympatii. Nie chcę mu się grać dla Polski? Droga wolna. 

Ale podkreślam. Taka jest moja opinia jeśli on to mówił serio. Bo może jednak żartował. 

 

Godzinę temu, DRK napisał(a):

Jak on tak na serio to dobrze, że grał wtedy w Danii. Obecnie miałby dodatkowy ból głowy z rozważaniem czy przypadkiem nie podpisać Volkslistę. 

Nie wydaje mi się, żeby pierwszy cytat był parafrazą drugiego. Wyraźnie napisałeś, że to w Niemczech zmieniłby obywatelstwo, co obraźliwie nazwałeś podpisaniem Volkslisty.

Szkoda, że brakło odwagi cywilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Szkoda, że brakło odwagi cywilnej

Szkoda to to, że pierwszy post do którego się odniosłem był akurat Twojego autorstwa.  A to z tego względu, że dałbym taką samą odpowiedź też obojętnie jakiemu innemu userow. 

I wtedy (mam nadzieję) nie wziąłbyś tego do siebie. Bo szczerze nie było. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRK napisał(a):

Szkoda to to, że pierwszy post do którego się odniosłem był akurat Twojego autorstwa.  A to z tego względu, że dałbym taką samą odpowiedź też obojętnie jakiemu innemu userow. 

I wtedy (mam nadzieję) nie wziąłbyś tego do siebie. Bo szczerze nie było. 

 

Nie idź drogą flubera :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kubbas napisał(a):

Zdjęcie

Kubbas, zacznij dodawać do tych grafik jakiś komentarz czasem.

A to, że ten osioł kosztował kilkanaście milionów nie ma żadnego znaczenia. Moim zdaniem powinien mieć zamkniętą drogę do kadry na zawsze. Myśli, że ogon będzie machał psem. Takich typów się nie powołuje dla dobra szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.