Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, steve napisał(a):

To jest najsłabszy Ajax od wielu lat. 

Jagiellonia tylko wstyd w tej Europie przynosi.

Obrona na poziomie 2 ligi.

To samo chciałem pisać. W weekend w plecy w Bredzie, a teraz Jaga nie ma nic do powiedzenia.

Po c*** w ESA biegają ci Hiszpanie z Segunda B, czy jakieś odpady z Europy wschodniej? Mam wrażenie, że znowu poziom ligii krok w tył. Kiedyś Legia z Piszem pogrywala w LM, dalej Wisła Kasperczaka, potem Lech z Rudnevsem, Murawskim czy Peszką. Czy nawet Legia przed Sportingiem w grupie LM.

A teraz mistrz Polski nie zrobi sztycha ze słabym Ajaxem czy tam Bodo. A to 1:6 zdobywcy pucharu z tą słabszą Brugia to też WTF.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisla to nie mam pretensji, cud, że awansowali tutaj. Wynik bardzo słaby, ale to roznica poziomów jak z Rapidem. Zespół z drugiej ligi to chyba żadnego kraju nigdy nie gral w fazie grupowej europejskich pucharow.

A ta Jagiellonia najgorzej, że nas będzie meczyc jesienią, na Chelsea trafią to będzie żal to oglądać.

 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, steve napisał(a):

To jest najsłabszy Ajax od wielu lat. 

Jagiellonia tylko wstyd w tej Europie przynosi.

Obrona na poziomie 2 ligi.

 

W dniu 21.05.2024 o 13:23, Qcin_69 napisał(a):

niestety +1, bardzo chciałbym się mylić, ale Śląsk i Jaga to niemal pewniaki do agrowpierdolu, a szkoda, bo akurat nam schodzi mega słaby pod względem punktów sezon... A tak tylko Legia jako tako ma szanse coś tam powalczyć i może awansować do grupy, Śląsk i Wisła to pewnie maks 1 rundę przejdą ( no Kraków to pewnie nawet tam będzie miał trudności), Jaga się pewnie rozsprzeda i podobnie skończy.

 

Marzy mi się by tak przez 2-3 lata trójka - Legia, Lech, Raków nas reprezentowały, bo jest szansa na mały skok w rankingu chociaż- btw, jakbym miał dzisiaj obstawiać mistrza za rok to właśnie Raków jest imo faworytem. Super, że wrócił Papszun, hajs na transfery jest, jest imo szansa na rodzimą wersję Sparty, albo Basel - Legię chyba czeka mocna przebudowa, Lech chimeryczny, Pogoni się okienko zamknęło, Jaga się rozsprzeda i no elo, koło ekstraklasy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Graty za przyznanie sie do bledu odnosnie szacowania wystepu Wisly :)

 

no brawo Wisła mogę tylko napisac, Śląsk klasycznie wpierdol, a Jaga w sumie ok - kogo miała pokonać pokonała, z kim miała wyłapać oklep wyłapała - dobrze że mamy te hejtowane Legię, bo może już za 2 lata będziemy mieć 2 zespoły wystawiane do oklepu w eliminacjach LM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dobrze napisane, tylko nie wiem czy on jest świadomy, że też takich matołów przepłaca i utrzymuje

Btw. pan piłkarz dostał w ostatni weekend wpierdol od NAC Breda, które dzięki strojom mogło trochę uświadomić kopacza, ale chyba zbyt dużo nie przyswoił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Dzis dwa mecze polskiej ekstraklasy. Na 44 zawodników w składach wyjściowych może z 10-ciu Polaków. Probierzowi to chyba bardziej się opłaca obserwować polskich graczy w lidze włoskiej czy nawet MLS 😄

W Gdańsku to chyba pomylili sobie klub z punktem werbunkowym

Fun fact: Inter wygrał Ligę Mistrzów bez żadnego Włocha w składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Fun fact: Inter wygrał Ligę Mistrzów bez żadnego Włocha w składzie. 

Tak wiem. Liga angielska, włoska, francuska to granie 1,2 a czasami żadnym miejscowym. Mogą sobie pozwolić kluby z czołówki - budżet kosmos. W Anglii ostatnio chyba w Volves jeden Anglik zagrał kilka minut, Brasford nie wiele lepiej. MC, Liverpoolu, Chelsea to normalka. Takim sredniakom się nie opłaca.Ale spojrzysz na Hiszpanię a tam poza Realem gra w c*** Hiszpanów. Nawet w Barcie, W Bilbao jak zawsze i w Osasunie w składzie tylko jeden spoza Hiszpanii . 

 

W naszej części Europy polska liga to patologia. Chyba tylko w Bułgarii prowadzą podobną politykę. W Chorwacji, Serbii, Czechach, Słowacji obcokrajowcy grają o połowę mniej minut niz w Polsce. Ich kluby mają o wiele więcej sukcesów w eur pucharach. Jeszcze przed wojną na Ukrainie też wybrali inną drogę. 

Nie wiem jak można się zachwycać drużynami w którym nie gra ani jeden miejscowy chłopak. Przecież Radomiak i Cracovia i Raków to patologia. Wpadnie taka Wieczysta do ekstraklasy i ich pozamiata transferami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.