Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

wyciągnał od razu czerwoną. z reszta zadnego wymuszenia karnego tu nie widze.

https://www.livescore.com/en/football/conference-league/qualification/slask-wroclaw-vs-st-gallen/1310279/

Pierwszą żółtą dostał za protesty przy karnym.

Ale sędzia to kompletny dzban, zupełnie sobie nie radził i wypaczył wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Śląsk strzela gola na 1:0 w 10 minucie, sedzia gola nie uznaje za przeszkadzanie przez zawodnika Sląska bramkarzowi, wiele takich goli bylo uznanych, nie wiem czemu tego nie puscil, ja tam faulu nie widzialem

- Sankt Gallen strzela gola po pieknej akcji w 21 minucie, Szwajcarzy mieli okazje na 2:0

- Śląsk strzela 3 gole z rzedu i do przerwy prowadzi 3:1

- karny dla Śląska zamienia sie po VARze w niekarnego i druga zolta = czerwona dla kapitana Petkova, ktory strzelil 3.gola dla Śląska, no tu karnego nie bylo, ale druga zolta dla Petkova z dupy (mimo wszystko symulowac karne w dobie VARu majac zolta to i tak slaby pomysl)

- watpliwy karny dla St. Gallen, jak to jest karny to niech ktos mi wytlumaczy jak nie bylo karnego Cucurelli z Niemcami. Koles byl odwrocony plecami jak mial widziec pilke, wkurwia mnie juz to pi****lenie o jakims naturalnym ulozeniu rak, jak ma obronca miec naturalna pozycje jak jest odwrocony, nie widzi pilki, co oni maja ciagle trzymac rece przy ciele? to nie jest naturalna pozycja obronna. Te przepisy sa na maxa zjebane i sami sedziowie ich nie umieja interpretowac

- awantura na boisku, prawie do rekoczynow dochodzi, debil Nahuel popycha ciagle mocno zawodnika St. gallen i zasluzenie dostaje czerwoną (zajebisty manewr, nawet jak bramkarz obroni karnego to Śląsk gra cala dogrywke w 9, Magiera powinien mimo wszystko ogarnac swoich zawodnikow) choc ja juz sam nie wiem czy on dostal druga zolta za karnego czy od razu czerwona za popychanie, burdel na kolkach tam byl

- bramkarz Śląska Leszczynski broni karnego, ale sedzia co ciekawe nakazuje go powtorzyc, bo oderwal za szybko nogi, powtorka karnego i gol na 3:2

- Sląsk pomimo grania w 9 dochodzi do sytuacji w ktorej imo powinien byc karny na Ortizie, byl kontakt zawodnika St. Gallen z noga Ortiza i nawet jesli lekki i naciagany to z punktu widzenia przepisow to jest karny, a juz na pewno nie zolta, bo nie bylo symulki i byl kontakt. Przy tej akcji nie wiem jakim cudem byla druga pilka na boisku, ktora mogla troche przeszkadzac Ortizowi, bo byla w tym samym miejscu co akcja. Jak dal za ta reke karnego Szwajcarom to i tu powinien dac karnego. Ortiz zamiast karnego dostaje druga zolta kartke 2 minuty po wejsciu na boisku (pierwsza dostal bedac poza boiskiem na lawce jak się kłócił o karnego na 3:2 xD), Sląsk gra w 8 mimo to dalej atakuje i przez te pozostale 5 min doliczonego sie stara o gola, Szwajcarzy nie potrafia ich dobic nawet jak graja 10 na 7 w polu

- awantura na boisku, ktora przenosi sie do tunelu

 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał(a):

Z jednej strony szkoda chłopa, z drugiej strony sam zaprosił złodziei zamieszczając w social mediach relację z tego gdzie jest i co robi 

Lepsze są dzbany, które będąc na L4 wrzucają zdjęcia z wycieczek albo imprez. 😉

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego meczu. Niby 1:0 wystarczyło aby wywieść trzy punkty , ale brakowało kropki nad i. Jeżeli chodzi o - w tym meczu to na pewno była ta kontra po której Sousa rozkładał ręce bo nie było komu dograć oraz zmarnowana setka przez Szweda. Zagłębie też miało swoje okazje i też przez moment było gorąco pod naszą bramką. 
 

Ten Hakans to mega przypomina styl gry Velde. Czasami o jeden drybling za dużo choć tam w tej kontrze to chyba faul był ? 
 

Póki co jest w miarę solidnie , jednak pora na jakiegoś mocniejszego przeciwnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.