Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

I jak oceniasz sytuacje z karnym i czerwoną?

Bułgar zostawił nogę. Mógł spokojnie przeskoczyć nad nogą obrońcy. Ale nie taki karne po varze widziałem.

Jak oceniasz nieznaną bramkę na 1:0?

Np. Austriak też zostawił nogi w Szczęsnego mimo, że spokojnie mógł nad nim przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnego mógł jeszcze cofnąć, ale na pewno druga żółta w tej sytuacji to skandaliczna decyzja krzywdząca Śląsk. Bramki Musiolika nie widziałem.

Przy lepszym sędziowaniu to Śląsk mógł dzisiaj napisać historię podobną do Wisły z Realem Saragossą. Piłka jeszcze w grze, ale będzie już teraz ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Karnego mógł jeszcze cofnąć, ale na pewno druga żółta w tej sytuacji to skandaliczna decyzja krzywdząca Śląsk. Bramki Musiolika nie widziałem.

Przy lepszym sędziowaniu to Śląsk mógł dzisiaj napisać historię podobną do Wisły z Realem Saragossą. Piłka jeszcze w grze, ale będzie już teraz ciężko.

Jest teraz karny?

Przecież on stał plecami podczas zagrania i nie zagrał celowo.

Takie słyszałem interpretacje ekspertów na Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Jakieś niezrozumiałe rzeczy dzieją się we Wrocławiu. 

Ja nie rozumiem interpretacji, kiedy jest karny, a kiedy nie. Leiva był odwrócony plecami kiedy dostał w rękę. Podczas Euro była interpretacja, że musi być jakaś intencja (Cucurella czy karny dla nas vs Austria). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feio chce oddawać życie za Legię. Tak szybko pokochał Legię jak Motor. Ciekawe czy tak samo szybko się odkocha.

Fajny trener, ciekawe, nowatorskie spojrzenie na piłkę. Jego konferencji w Motorze pamiętam słuchało się z otwartymi ustami.

Niestety mentalnie gówniarz. Momentami jest dziwnie i groźnie. Klubowi pijarowcy rwą włosy z rozpaczy.

We Wrocławiu chyba było ciekawiej niż przez całe Euro2024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda to chyba specjalnie czekał z obroną jedynastki do 13.kolejki, żeby pechowcy z pierwszej serii Biedrzycki i Jaroch zrehabilitowali się. 

Dzięki temu cała jedynastka Wisły strzeliła po golu karnym. Uryga nawet dwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.