Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Braveheart22 napisał(a):

No jak to? Te same osoby które domagają się by uchodźcy zarobkowi przybywający do Europy dostosowywali się do panujących tu zwyczajów teraz najgłośniej protestują w obronie gościa, co się nie dostosował. 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał(a):

No jak to? Te same osoby które domagają się by uchodźcy zarobkowi przybywający do Europy dostosowywali się do panujących tu zwyczajów teraz najgłośniej protestują w obronie gościa, co się nie dostosował. 🤷

Ale o jakich zwyczajach Ty mówisz? Przecież Francja w przeważającej części jest katolicka. Z racji przeszłości kolonialnej w Afryce, sporo obecnych obywateli jest też muzułmańska. Promowana i narzucana na siłę ideologia jest nieakceptowalna dla tych grup, ich wartości, kultury, poglądów. 

Patologia i tyle. 

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

Czym się te działania różnią od tego co było w PRL? 

Korzenie pewnych postaw są oczywiste. Nie rozumiem tylko, dlaczego wobec mnie takie pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Francja w przeważającej części jest katolicka

Nie patrz na katolicyzm w innych krajach przez pryzmat katolicyzmu w Polsce. 

10 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Ale o jakich zwyczajach Ty mówisz?

Od maja 2013 r. w Republice Francji możliwe jest zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Małżeństwo_osób_tej_samej_płci_we_Francji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przyjąć założenie, że jak ktoś nie jest przeciw homofobii, to jest za? W mojej opinii można.

Przecież ta akcja nie promuje homoseksualizmu, jedynie potępia homofobię i akty agresji wobec par homoseksualnych.

Jak się nie podobają standardy zachodnioeuropejskie może grać na Białorusi , Rosji, Korei czy Chinach. Nie podoba się komuś akcja Ligii Francuskiej to nie niech nie ogląda. Nie podobają się komuś pary homoseksualne, to jego prawo, ale jeżeli stosuje wobec takich ludzi agresję, to już nie tylko jego sprawa.

Dziwię się userom, którzy są przeciw akcjom potępiającą agresję wobec innych. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

na czym ta homofobia i potępianie jej polega?

podaj przyklady z zycia.

Potępianie homofobii polega min. na akcjach jak ta Ligue1 :)

Na czym polega? Żartujesz sobie? Używanie obraźliwych epitetów, wykluczanie, wyrażanie niepochlebnych opinii, aż do przemocy fizycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Czy można przyjąć założenie, że jak ktoś nie jest przeciw homofobii, to jest za? W mojej opinii można.

Przecież ta akcja nie promuje homoseksualizmu, jedynie potępia homofobię i akty agresji wobec par homoseksualnych.

Jak się nie podobają standardy zachodnioeuropejskie może grać na Białorusi , Rosji, Korei czy Chinach. Nie podoba się komuś akcja Ligii Francuskiej to nie niech nie ogląda. Nie podobają się komuś pary homoseksualne, to jego prawo, ale jeżeli stosuje wobec takich ludzi agresję, to już nie tylko jego sprawa.

Dziwię się userom, którzy są przeciw akcjom potępiającą agresję wobec innych. 

Jesteś przeciwny walce z faszyszmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Potępianie homofobii polega min. na akcjach jak ta Ligue1 :)

Na czym polega? Żartujesz sobie? Używanie obraźliwych epitetów, wykluczanie, wyrażanie niepochlebnych opinii, aż do przemocy fizycznej.

skad mam widziec kto jest np. gejem czy lesbijką jak to są sprawy intymne? 

jak rozpoznajesz geja albo lesbijke na ulicy? serio pytam

 

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Jesteś przeciwny walce z faszyszmem?

Hahahah, ojp. Porównać homoseksualizm do faszyzmu :)

1 minutę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

skad mam widziec kto jest np. gejem czy lesbijką jak to są sprawy intymne? 

jak rozpoznajesz geja albo lesbijke na ulicy? serio pytam

 

Z tego co zauważyłem osoby homoseksualne mogą okazywać uczucia podobnie do heteroseksualnych. Nie musi dojść do aktu, żebyś wiedział.

Używanie określeń typu pedał może obrażać osoby homoseksualne, mimo, że możesz nie wiedzieć , że takimi są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Hahahah, ojp. Porównać homoseksualizm do faszyzmu :)

Z tego co zauważyłem osoby homoseksualne mogą okazywać uczucia podobnie do heteroseksualnych. Nie musi dojść do aktu, żebyś wiedział.

Używanie określeń typu pedał może obrażać osoby homoseksualne, mimo, że możesz nie wiedzieć , że takimi są.

pytam co do  jednostki

jest osoba plc meskiej albo żeńskiej,

wiesz czy to gej /lesbijka?

 

pytam by zadac kolejne pytanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

pytam co do  jednostki

jest osoba plc meskiej albo żeńskiej,

wiesz czy to gej /lesbijka?

 

pytam by zadac kolejne pytanie.

 

 

Mogę wiedzieć to ponieważ wyraziła to werbalnie i jest to znany mi fakt.

Mogę wiedzieć, bo okazuje uczucia tak samo jak osoba hetero.

Mogę ją obrazić, nie wiedząc nawet, że jest osobą homoseksualną, poprzez używanie pejoratywnych zwrotów określających homoseksualistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Hahahah, ojp. Porównać homoseksualizm do faszyzmu :)

Nie porównałem homoseksualizmu do faszyzmu. Wyjaśnij mi tok rozumowania w jaki sposób doszedłeś do takiego wniosku, ponieważ w żaden sposób nie wynika z mojej wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Mogę wiedzieć to ponieważ wyraziła to werbalnie i jest to znany mi fakt.

Mogę wiedzieć, bo okazuje uczucia tak samo jak osoba hetero.

Mogę ją obrazić, nie wiedząc nawet, że jest osobą homoseksualną, poprzez używanie pejoratywnych zwrotów określających homoseksualistów.

dla mnie ktoa ktos kto gada o swojej seksualnosci jest zdrowo jebniety. poznaje osobe xyz i nie przedstawiam sie jako hetero/ homo.

to jest pojebane.

czesc jestem Tomek i jestem gejem. 

czesc jestem Tomek i jestem heteroseksualistą.

ktos kto tak by mi sie przedstwil pomyslalbym ze ma pobite gary.

takich sytuacji chyba nie ma? mi sie tak nikt nie przedstawia . a wiec kiedy dowiadujemy sie ze ktos jest homo/hetero? na ogol w blizszej/ prywatnej relacji racja?

wiec ja nie mam nic przeciwko temu ze ktos ma odmienna orientacje. i mam gejow znajomych. ba! moj byly szef jest gejem. gdzie po 10 latach znajomosci sie o tym dowiedzialem, i w zaden sposob mi to nie przeszkadza, co wiecej wiekszosc osob o tym wiedziala. po prostu normalni ludzie swoje intymne sprawy zachowują dla siebie.

Dla mnie osoby gadajace o swojej seksualnosci sa jebniete. czy to homo czy hetero. calujacy sie namietnie facet z kobieta czy mezczyzna z mezczyzna w miejscu publicznym tak samo mnie odpycha. 

wiec wpierdalanie seksualnosci  poza sfery prywatne mnipo prostu brzydzi. czy to masz homo czy heteroseksualistow.

wiec ktos moze nie chciec mieć jak ja ochoty brania w tym cyrku udzialu jak ten pilkarz, moze on rownie swm byc gejem i nie chciec miec z tymi plublicznymi inicjatywaniami, popierania/ niepopierania nic wspolnego.

nie mozna pietnowac kogos za cos ze czegos nie chce robić, w czymś uczestniczyć.

 

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie.

Czyli podobają Ci się działania Rosji jakie władze podejmują wobec osób, które są przeciwne w walce z faszyzmem?

Wszak z faszyzmem trzeba walczyć, tak jak z homofobią.

Nie mam żadnego problemu związanego z homoseksualizmem, nie podoba mi się postępujący totalitaryzm i ograniczanie swobody wypowiedzi.

PRL też na sztandarach jedynie walczył z faszystami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

dla mnie ktoa ktos kto gada o swojej seksualnosci jest zdrowo jebniety. poznaje osobe xyz i nie przedstawiam sie jako hetero/ homo.

to jest pojebane.

czesc jestem Tomek i jestem gejem. 

czesc jestem Tomek i jestem heteroseksualistą.

ktos kto tak by mi sie przedstwil pomyslalbym ze ma pobite gary.

takich sytuacji chyba nie ma? mi sie tak nikt nie przedstawia . a wiec kiedy dowiadujemy sie ze ktos jest homo/hetero? na ogol w blizszej/ prywatnej relacji racja?

wiec ja nie mam nic przeciwko temu ze ktos ma odmienna orientacje. i mam gejow znajomych. ba! moj byly szef jest gejem. gdzie po 10 latach znajomosci sie o tym dowiedzialem, i w zaden sposob mi to nie przeszkadza, co wiecej wiekszosc osob o tym wiedziala. po prostu normalni ludzie swoje intymne sprawy zachowują dla siebie.

Dla mnie osoby gadajace o swojej seksualnosci sa jebniete. czy to homo czy hetero. calujacy sie namietnie facet z kobieta czy mezczyzna z mezczyzna w miejscu publicznym tak samo mnie odpycha. 

wiec wpierdalanie seksualnosci  poza sfery prywatne mnipo prostu brzydzi. czy to masz homo czy heteroseksualistow.

I nie miałeś kolegów w pracy, którzy mówili tak często spotykane "ty pedale" czy inne pejoratywne określenia? Mogło to być dla niego obraźliwe.

Poza tym nie słyszałeś nigdy jak koledzy opowiadali z kim są jaka kobietę poznali czy jakaś kobieta im się podoba? Mogłeś po tym wywnioskować, że są hetero?

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli podobają Ci się działania Rosji jakie władze podejmują wobec osób, które są przeciwne w walce z faszyzmem?

Wszak z faszyzmem trzeba walczyć, tak jak z homofobią.

Nie mam żadnego problemu związanego z homoseksualizmem, nie podoba mi się postępujący totalitaryzm i ograniczanie swobody wypowiedzi.

PRL też na sztandarach jedynie walczył z faszystami 

Oni chcą ograniczyć sposób wypowiedzi obrażającej innych. Jakoś fakt, że ktoś potępia używanie wobec innych inwektyw mnie mnie ogranicza.

Ktoś nazwie cię stulejarzem , to płacz na dwie strony. Dlaczego odbierasz innym ich swobody?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.