Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał(a):

O szybko soda poszła :) Jedna runda - fiu, fiu :)

Żadna soda, ale zrobiła się niezła przewaga, a jest jeszcze pole do poprawy, jeśli chodzi o kadrę zespołu (jak się słucha dyr. sportowego to planują wzmocnienia), więc po prostu optymistycznie do tego podchodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Żadna soda, ale zrobiła się niezła przewaga, a jest jeszcze pole do poprawy, jeśli chodzi o kadrę zespołu (jak się słucha dyr. sportowego to planują wzmocnienia), więc po prostu optymistycznie do tego podchodzę. 

Jasne. Tylko Śląsk nie jest żadnym dominatorem. Dużą ilość meczów na styku wygrywał. 

Co do Lecha , to mam wrażenie, że Rutki dają się wodzić za nos szatni. Ze Skorzom też tak było. Po meczu z Basel za bardzo zrugał podopiecznych i go powieźli (nawet w prywatnych rozmowach tego nie ukrywali). 

Nie rozumiem , jak można nie mieć planu B w tej sytuacji. Rumakowi, abstrahując od innych aspektów, może braknąć po prostu autorytetu.

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

skubany :V

Jedyne miejsce, w którym mógł odzyskać szacunek :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

asne. Tylko Śląsk nie jest żadnym dominatorem. Dużą ilość meczów na styku wygrywał. 

tak i jeszcze ma szczęście, Darek Adamczuk lubi to ;]

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie rozumiem , jak można nie mieć planu B w tej sytuacji. Rumakowi, abstrahując od innych aspektów, może braknąć po prostu autorytetu.

ale Ty serio myślisz, że trenerzy z autorytetem i impactem żeby dać puchary, to siedzą i na telefon od Rutków czekają?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

sam byś nie brał tej roboty po tylu ciepłych słowach z Waszej strony :)

Tu jest inna kwestia wydaje mi się. Trzeba by z marszu Rząsę wyjebać i Piothka wizyty w klubie ograniczyć do 2x w miesiącu.

A czy posada gorąca? Może. Ale John trochę fejmu zdobył za Ligę Konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jak na moje to w zimie idą przynajmniej dwa grube transfery out póki tacy Velde czy Marchewa trzymają value(brak pucharów, wtopa z Golizadkiem), a Rumak jest idealnym kozłem ofiarnym jak się już spierdoli to co spi*****ić się musi

Ja tam mam jeszcze nadzieję, że Rumak jest, bo ktoś musi trenować, a negocjują z kimś innym i po prostu Mariusz wróci do AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, memento1984 napisał(a):

Lewandowskiemu przyszlo grac z takimi turbo gowniakami w Barcy ze glowa boli. Zero kreatywnosci w drugiej linii.

Polecam sprawdzić jaki underperforming robi Lewy względem oczekiwanych goli i ile dużych okazji zmarnował. A to nie uwzględnia akcji gdzie np miał problemy z przyjęciem piłki 

Tworzenie okazji to najmniejszy problem Barcelony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawy to lamus niesamowity. Maluje puste obiekty na jakimś odludziu, gdzie w środku tygodnia nikt nie zagląda. Następnym razem jak go ktoś złapie to nie będzie filmiku tylko srogi wpierdol.

Lech rozgląda się w Skandynawii. Chyba, że Rutkowski podejdzie do sprawy w sposób biznesowy i jedyne co będzie robił w sprawie Lecha to zasiadał w loży a pełnię władzy w klubie przejmie Papszun lub inny trener który chwyci towarzystwo za pysk a jak ktoś będzie miał opory to pójdzie na sprzedaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.