Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

o Koste byłbym spokojny, pierwszy raz od dawna nie ma w Warszawie aż takiego ciśnięcia na wynik tylko jest budowanie zespołu - póki co mega zawodzi Gual, bardzo kiepska jest też rotacja na wahadłach, więc myślę że Legia akurat pójdzie w dalsze budowanie bo widać że są efekty (gra w Europie zwłaszcza)- ale sezon tak jak piszecie, najlepszy od lat i o dziwo nie wynika to ze słabości ligi, ale - jakkolwiek to brzmi- że wzrostu poziomu czołowych zespołów 

W lidze to był niestety paździerz w wielu spotkaniach i porażka z AZ może przelać czarę goryczy wśród kibiców, w klubie mimo wszystko. Nie byłbym takim optymistą wtedy. 

Gual dramatyczny rzeczywiście. Za to sprowadzony do Jagi w jego miejsce Pululu, niezły dzik xd

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

W lidze to był niestety paździerz w wielu spotkaniach i porażka z AZ może przelać czarę goryczy wśród kibiców, w klubie mimo wszystko. Nie byłbym takim optymistą wtedy. 

Gual dramatyczny rzeczywiście. Za to sprowadzony do Jagi w jego miejsce Pululu, niezły dzik xd

Hiszpan irytuje okropnie xd ale to też typ napastnika, który ja osobiście lubię (jak jest w formie) chociaż ta jego chimeryczność jest strasznie męcząca.

Z Pululu dobrze trafili, Tejksiur Czinjama naszych czasów :P w lidze powinien swoje strzelić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 16:19, Pablo81 napisał(a):

Tylko Lech musi patrzeć na siebie i ogarnąć formę.

chciałbym się trochę pośmiać, niestety byłby to śmiech przez łzy

19 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Pogoń to chyba najgorzej broniący przy dośrodkowaniach zespół w lidze. Nie mam statystyk na potwierdzenie tej tezy, ale tak mi podpowiada eyetest. 

na pewno zespół, który ma największy xsGzd (straconych goli z dupy) niestety Malec albo gra jak topowy stoper albo jak stoperzy ŁKSu, dodatkowo Rumun w bramce za długo wyglądał jak przyszły bramkarz sezonu i aktualnie puszcza wszystko co leci w bramkę, nasz Grecki napastnik marnuje sete za setą i ostatecznie wygląda to jak wygląda, a było przecież bardzo blisko aby teraz mieć zapewnione trzecie miejsce przed przerwą, a tak to mamy totalną ambe i zero perspektyw na przyszły sezon, graczy, których można sprzedać za niezłe pieniądze jest w zasadzie trzech, ale nie są to kwoty, które choćby pokryją astronomiczne koszty utrzymania akademii, a trzeba zakładać brak premii za miejsce w top4 

19 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Kolejna kolejka cudów w czołówce. Wcześniej skorzystał Śląsk, tym razem Jaga. 

Śląsk może sobie pluć w brodę, powinien wygrać choć jeden z tych dwóch spotkań, jego sytuacja byłaby znacznie bardziej komfortowa

19 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Została ostatnia kolejka (+ niektórzy zagrają zaległy mecz) i przyjdzie czas decyzji. Holender już się chyba z Poznaniem pożegnał, coś mi się zdaje. Kostę chyba tylko ten mecz z AZ może uratować i awans do fazy pucharowej LK. Inaczej chyba też out. 

Bromi raczej na pewno na wylocie, Rutki nie zaryzykują kolejnej rundy w takim stylu, ciekawe czy jest szansa na Skorże, bo w Papszuna raczej nie pójdą

19 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

o Koste byłbym spokojny, pierwszy raz od dawna nie ma w Warszawie aż takiego ciśnięcia na wynik tylko jest budowanie zespołu

Ty byś się w ogóle o nic nie martwił nigdy, a prawda jest taka, że Legia od pierwszego meczu z AV wygląda jak jakieś Zagłebie albo i gorzej, bo ci przynajmniej ostatnio coś tam wygrywają, bardzo dużo w tym winy Kosty, który tak zamieszał w bigosie, że w zasadzie nikt nie mógł się czuć podstawowym zawodnikiem, bardzo długo nie dawał grać Muciemu co go kompletnie zablokowało, tak samo zniknął Perkhart, Legia nie zwolni Kosty tylko dlatego, że raczej nie znajdzie na rynku niczego pewniejszego poza tym jest on mocno wspierany przez Zielińskiego

obecnie jest to typowy Kosta z późnej Pogoni czyli pitolenie głupot o braku kryzysu i kompletnie pogubienie się w meczowej rotacji, jeśli nie uda się nie przegrać z Alkmaar, będzie to totalna katastrofa patrząc na to jaki był hype jeszcze 2 miesiące temu

nie wiem na czym Legia ma obecnie budować skoro trensfery Burcha i Guala to totalne nieporozumienie, a odejścia Ślisza, Tobiasza, Muciego i Josue wydają się przesądzone, to co wtedy Legii zostaje na ten budulec? Rosołek z Kapustką?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciekawie się układa tabela skuteczności bramkarzy w tym sezonie (według danych Ekstraklasy, minimum 50% możliwych występów). Jeden wyraźny lider, jeden wyraźnie odstaje, w obu przypadkach jednak niespodzianki.

1. Leszczyński 79,6%

2. Bielica 70,4%

3. Ravas 68,9%

4. Dziekoński 68,8%

5. Posiadała 68,6%

6. Kochalski 67,5%

7. Kovacević 66,7%

8. Plach 66,7%

9. Grobelny 66,7%

10. Madejski 66,2%

11. Cojocaru 65,9%

12. Zych 65,3%

13. Alomerović 63,1%

14. Mrozek 62,5%

15. Bobek 61,5%

16. Dioudis 60,4%

17. Tobiasz 47,4%

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 21:00, Braveheart22 napisał(a):

Kolejna kolejka cudów w czołówce.

bliżej niż do kolejki cudów to jest chyba do stwierdzenia że nie ma żadnego top6 i wszystko jest wynikiem przypadku i chwilowej lepszej formy albo większego chcenia mi się paru zawodników. ewentualnie można też stwierdzić że nie ma słabych drużyn i poziom jest wyrównany hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papszun nie pójdzie do Lecha bo nie zgodzi się na tak dużą rolę młodego Rutka i Rząsy. Lech to jest banda frajerów, mają prawie wszystko by wygrać ligę poza trenerem (co mnie zaskoczyło)i brakiem jak (co jest normą)

Jako, że Warta i Cracovia szans na mistrza nie mają to życzę wygrania ligi Jagiellonii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ptak napisał(a):

Papszun nie pójdzie do Lecha bo nie zgodzi się na tak dużą rolę młodego Rutka i Rząsy. Lech to jest banda frajerów, mają prawie wszystko by wygrać ligę poza trenerem (co mnie zaskoczyło)i brakiem jak (co jest normą)

Jako, że Warta i Cracovia szans na mistrza nie mają to życzę wygrania ligi Jagiellonii 

Skorza w Lechu podczas drugiej kadencji miał bardzo szeroki wachlarz kompetencji. Rząsa był wtedy gdzieś z boku i wydaje mi się, że jego rola nie była tak istotna, jak podczas kadencji JvdB.

Czas Holendra chyba się skończył - Lech gra jak za późnego Urbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Legia ukarana 5meczowym zakazem wyjazdowym w pucharah za zadymy podczas meczu z AV

no, dobra, jednak ten Mioduski to c***a może xd

spodziewajmy się stosownej oprawy już w czwartunio

A co miał zrobić? Powiedzieć, że to nie kibice Legii tylko ktoś się pod nich podszywał? Tego nawet PSG by nie odkręciło. Recydywa jeżeli chodzi o dymy w Europie, jazda po UEFA. To im z radością dowalą.

p.s. w Birmingham też były antypolskie obostrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dlaczego inne polskie ekipy nie mają takich problemów?

Nie wiem, bo nie byłem nigdy z Legią na wyjeździe i nie będę :)

Grają też trzeba przyznać najwięcej w Europie z polskich drużyn i jeździ ich bardzo dużo zawsze (oo, LBS o tym napisał teraz). 

Oczywiście nie bronię stadionowego chuligaństwa, ale kilka wycieczek europejskich na puchary udało mi się zaliczyć i zazwyczaj wina leży po obu stronach w takich sytuacjach, a często wręcz miejscowe służby rzeczywiście są bardzo negatywnie nastawione do kibiców. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bo na Rakowa jeździ garstka, a reszta kopie się po czole w ESA

Pogoń miała dość dobre liczby na wyjazdach europejskich. Ograniczali Wam bilety? Lechowi ograniczali? W tym lub poprzednich sezonach.

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Nie wiem, bo nie byłem nigdy z Legią na wyjeździe i nie będę :)

Grają też trzeba przyznać najwięcej w Europie z polskich drużyn i jeździ ich bardzo dużo zawsze (oo, LBS o tym napisał teraz). 

Oczywiście nie bronię stadionowego chuligaństwa, ale kilka wycieczek europejskich na puchary udało mi się zaliczyć i zazwyczaj wina leży po obu stronach w takich sytuacjach, a często wręcz miejscowe służby rzeczywiście są bardzo negatywnie nastawione do kibiców. 

Niech legia założy koszulkę jak Balotelli "Why always me?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Pogoń miała dość dobre liczby na wyjazdach europejskich. Ograniczali Wam bilety? 

No przecież w Irlandii nas nie było bo dostaliśmy bana za to że Duńczycy sobie sezon wcześniej swoje krzesełka wyrywali a potem palili 

Wy w tym Poznaniu, to zawsze tacy zdziwieni jesteście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.