Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fluber napisał(a):

A stanowski podpierdala pracowników kanałowi sportowemu w najlepsze!

https://x.com/Sportowy_Kanal/status/1730148911833117106?s=20 

Dziewczyna jest wg mnie mocno słaba. Za każdym razem gdy mi mignęła w tych ich programach, które oglądałem dość wyrywkowo, to dziewczyna sprawiała wrażenie dość sztywnej. Nie wiem co ona tam niby robiła skoro nie nadrabiała nawet jakoś przesadnie urodą czy tym bardziej swoimi stylówkami. Może się mylę i to kwestia małej próbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2023 o 21:55, vero1897 napisał(a):

Dziewczyna jest wg mnie mocno słaba. Za każdym razem gdy mi mignęła w tych ich programach, które oglądałem dość wyrywkowo, to dziewczyna sprawiała wrażenie dość sztywnej. Nie wiem co ona tam niby robiła skoro nie nadrabiała nawet jakoś przesadnie urodą czy tym bardziej swoimi stylówkami. Może się mylę i to kwestia małej próbki.

“Serce mi bije!” XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

jak tam @Pablo81 losowanko PP? my się cieszymy z wyjazdu, bo nasz prezes oszczędzi na herbacie

Spoko. 

Tylko Lech musi patrzeć na siebie i ogarnąć formę. Śląsk imo spuchnie i skończą się 3pkt w meczach na styk. Tylko Raków i legia mogą, odpukac, zacząć grać swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Pogoń to chyba najgorzej broniący przy dośrodkowaniach zespół w lidze. Nie mam statystyk na potwierdzenie tej tezy, ale tak mi podpowiada eyetest. 

Kolejna kolejka cudów w czołówce. Wcześniej skorzystał Śląsk, tym razem Jaga. 

Lekko podsumowując, Jaga gra najlepszą piłkę w ekstraklasie, dzisiaj rozjechali Raków wręcz. Śląsk najlepiej broni i ma najlepszego zawodnika jesieni. Tabela to potwierdza, nie ma przypadku. Reszta już ma jakieś swoje problemy, nie jest tak regularna. Ale ogólnie 100% racji to co pisałeś niedawno, najlepszy sezon od lat. 

Została ostatnia kolejka (+ niektórzy zagrają zaległy mecz) i przyjdzie czas decyzji. Holender już się chyba z Poznaniem pożegnał, coś mi się zdaje. Kostę chyba tylko ten mecz z AZ może uratować i awans do fazy pucharowej LK. Inaczej chyba też out. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

@LeweBiodroSmoka

Pogoń to chyba najgorzej broniący przy dośrodkowaniach zespół w lidze. Nie mam statystyk na potwierdzenie tej tezy, ale tak mi podpowiada eyetest. 

Kolejna kolejka cudów w czołówce. Wcześniej skorzystał Śląsk, tym razem Jaga. 

Lekko podsumowując, Jaga gra najlepszą piłkę w ekstraklasie, dzisiaj rozjechali Raków wręcz. Śląsk najlepiej broni i ma najlepszego zawodnika jesieni. Tabela to potwierdza, nie ma przypadku. Reszta już ma jakieś swoje problemy, nie jest tak regularna. Ale ogólnie 100% racji to co pisałeś niedawno, najlepszy sezon od lat. 

Została ostatnia kolejka (+ niektórzy zagrają zaległy mecz) i przyjdzie czas decyzji. Holender już się chyba z Poznaniem pożegnał, coś mi się zdaje. Kostę chyba tylko ten mecz z AZ może uratować i awans do fazy pucharowej LK. Inaczej chyba też out. 

o Koste byłbym spokojny, pierwszy raz od dawna nie ma w Warszawie aż takiego ciśnięcia na wynik tylko jest budowanie zespołu - póki co mega zawodzi Gual, bardzo kiepska jest też rotacja na wahadłach, więc myślę że Legia akurat pójdzie w dalsze budowanie bo widać że są efekty (gra w Europie zwłaszcza)- ale sezon tak jak piszecie, najlepszy od lat i o dziwo nie wynika to ze słabości ligi, ale - jakkolwiek to brzmi- że wzrostu poziomu czołowych zespołów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.