Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Dramatyczny ten szlagierowy mecz Legia-Lech. Od takich zespołów trzeba wymagać, a tu poszła fatalna reklama naszej piłki (gdzie naprawdę fajny sezon mamy ogólnie). 

Wszystko w normie, taka jest nasza piłka. Żeby nie było obejrzałem dzisiaj 3 mecze, 1 z 1 ligi i 2 z ekstraklasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Dramatyczny ten szlagierowy mecz Legia-Lech. Od takich zespołów trzeba wymagać, a tu poszła fatalna reklama naszej piłki (gdzie naprawdę fajny sezon mamy ogólnie). 

Szkoda tego remisu Portowców, na oko z trybun to był topowy mecz w sezonie, Raków totalnie bez ikry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptak napisał(a):

Widziałem mecz, Pogoń na maksa nieskuteczna, Raków przetrzymał pierwszą połowę a w drugiej grał bardzo mądrze. No i świetny mecz bramkarza

a ok, nie skumałem kontekstu

najlepszy był jednak z Lechem, choć mocno fartowny skoro wpadało wszystko

mecz z Legią był dobry tylko do momentu aż Szwedzik uznał, że zasadne będzie bronienie wyniku w przewadze jednego gracza i wpuścił grajków bez rytmu meczowego a zdjął wszystkie żądła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ile jeszcze czasu Raków da radę zatrzymać u siebie Vladana. Bo nie wierzę, iż nie ma w głowie, żeby pograć na trochę wyższym poziomie, a przy okazji otworzyć sobie furtkę do reprezentacji Serbii. 

A jak pokazują przypadki innych zespołów w naszej lidze, to nawet, jeśli masz hajs, wcale nie tak łatwo znaleźć odpowiedniego bramkarza. A tym bardziej takiego pewniaka jak Vladan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Braveheart22 napisał(a):

A jak pokazują przypadki innych zespołów w naszej lidze, to nawet, jeśli masz hajs, wcale nie tak łatwo znaleźć odpowiedniego bramkarza. A tym bardziej takiego pewniaka jak Vladan. 

mogą próbować przechwycić Cojocaru, Mroczek na bank nie wyłoży tyle siana, ale Raków to co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

mogą próbować przechwycić Cojocaru, Mroczek na bank nie wyłoży tyle siana, ale Raków to co innego

Wiadomo, jaka klauzula wykupu jest w umowie między klubami? 

Przy transferze gotówkowym to myślę jednak, że Raków kogoś młodszego poszuka. Chyba, że ten Grek, co siedzi teraz na ławie, ma być potencjalnie następcą Vladana, a jeszcze tego nie wiemy (teraz patrzę, że też wypożyczenie z opcją wykupu, więc może być coś na rzeczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu jest rewanz Legia Alkmaar ? Ciekawe co sie wydarzy 😛 w radio holenderskim właśnie poszło info w stylu, że AZ Alkmaar nie gwarantuje swoim fanom bezpieczenstwa i odradza im wyjazd xD 


 

edit: a, chyba zle usłyszałem. w przyszłym miesiącu ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To fakt, ale teraz przeszli siebie samych.

Nie do końca, nie było mnie tam (co oczywiste, do Lecha mi daleko;)) ale z opisów wynika, że robili dokładnie to samo co wtedy gdy przyjeżdżał Widzew (X2) czy Ruch w tym roku. 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SlaKB napisał(a):

Nie do końca, nie było mnie tam (co oczywiste, do Lecha mi daleko;)) ale z opisów wynika, że robili dokładnie to samo co wtedy gdy przyjeżdżał Widzew (X2) czy Ruch w tym roku. 

Zabieranie barw, denne kontrole, przetrzymywanie, pyskówki to norma. Plus zawsze ten sam, zawsze za mały transport z dworca na łazienkowską. Ale macanki po genitaliach to nowy standard.

Plus firma ochroniarska ma swoje za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.