Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Pani krysia u mnie za ladą w osiedlowym więcej werwy niż dziś krysia na boisku, Nie lubię nadużywać słowa ever, ale dziś bez cienia wątpliwości był to jeden z najgorszych ever występów zawodnika na tak wysokim szczeblu.

 

Juve zasłużenie w finale, ale Barcie raczej nie podskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve zasłużenie w finale.

Oba mecze wyrównane z lekką przewagą Realu więc nie wiem czy zasłużenie.

 

Szkoda, że sezon bez żadnego trofeum, ale z drugiej strony może wreszcie będą jakieś zmiany i Real pożegna się z Ancelottim. Co prawda były pojedyncze mecze czy nawet miesiące w których Real wyglądał kosmicznie i wydawało się, że nikt nie jest w stanie z nimi konkurować, ale zbyt dużo było okresów gdzie Real był bez formy. W dwóch ostatnich sezonach pomijając pojedyńcze wyskoki tej formy brakowało zarówno na początku jak i w końcówce sezonu. Inną sprawą jest to, że ławka Realu to jest śmiech i taką ławkę może mieć klub na poziomie takiej Sevilli, a nie Real.

 

Bale jest żenujący, sprzedać go jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba mecze wyrównane z lekką przewagą Realu więc nie wiem czy zasłużenie.

 

Tylko dlatego, że w obu meczach przez większość czasu to Juve miał korzystny wynik. Po co miał forsować tempo?

 

Ten sezon układa się zbyt pięknie dla Barcelony. W finale nie ma opcji lekceważenia Juve, bo są świetnie poukładani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, że w obu meczach przez większość czasu to Juve miał korzystny wynik. Po co miał forsować tempo?

 

Nie zmienia to faktu, że Real miał przewagę więc nie można jednoznacznie stwierdzić, że Juventus awansował zasłużenie. Oczywiście Real wyglądał słabo, ale Juve też nie zachwyciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że Real miał przewagę więc nie można jednoznacznie stwierdzić, że Juventus awansował zasłużenie. Oczywiście Real wyglądał słabo, ale Juve też nie zachwyciło.

 

A to pierwszy raz oglądałeś włoską drużynę w pucharach czy jak? Zachwycili nie zachwycili, ale stworzyli sobie więcej setek niż Real, grając na wyjeździe, a to ma swoją wymowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bale nie ma rytmu, bo boi się, że dostanie zjebe w szatni od CR, że nie pozwala mu poprawić kolejnego rekordu strzeleckiego.

 

Swoje dzisiaj zjebał, ale nie trafił też pare razy z sytuacji, które sam sobie wypracował.

 

 

Słówko odnośnie Barcy - pukałem się w głowe, jak kupowali za takie pieniądze Suareza, a dzisiaj trio MSN gra naprawdę koncertowo, co najlepsze widać między nimi chemię. Suarez rozjebał PSG, Messi do spółki z Neymarem Bayern - przy mocnym wsparciu Urugwajczyka. 

 

A Bayern... nie wiem, skąd ta krytyka Guardioli - dojebać się można do przegranego pucharu niemiec, ale w LM? 

Ciężko bez 2 z 3 najlepszych zawodników pola walczyć z Barcą w takiej formie. Robben zdrowy to dla mnie top3 obok Messiego i Ronaldo. Koleś robi ogromną różnice, przetrzymuje piłke, angażuje całą obronę. Skrzydeł zabrakło bawarczykom najbardziej.

 

Trzeba ściągnąć Reusa odmłodzić zespół i grać atakiem Reus-Lewy-Muller ze wsparciem Goetzego. Alcantara i Martinez w środku pola.


aaa właśnie - Morata jeszcze.

 

ktos tam wcześniej mowił, że jest overrated - nie oglądam Juve na codzień, ale zagrał jak na dobrą 9 przystało - bramka, dużo przetrzymywania piłki, dobra gra plecyma do bramy. elegansio. 

 

Takie sytuacje zawsze fajnie smakują.

 

Jeżeli dobrze pamietam, to Morientes też wykopał kiedyś Real z LM już jako gracz Monaco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wejdę w słowo ale po Bejlu widać nerwowość. Bardzo chce ale im bardziej desperacko dąży do zmazania plamy, tym bardziej ją pogłębia.

Widać tam napięcie - ale na jakiej linii to nie jestem w stanie teraz dokładnie tego powiedzieć.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę nerwowy, widać że chcę się zrehabilitowac. Masz 100% racji. Tyle, że wydaje mi się że to że względu na presję kibiców, mediów. Wie jaka sytuacja się wokół niego stworzyła, jak słabo ostatnio grał i chcę po prostu pokazać się z dobrej strony. To, że zapłacono za niego 100 mln raczej też mu nie pomaga

@Julius

 

To, że Ronaldo ma czasem dziwne zachowania na boisku o niczym nie świadczy.

 

Grałeś kiedyś w piłkę? Dobrze wiesz, ze czasem mogą ponieść emocję. A to, że Ronaldo ma obsesje na punkcie Messiego, strzelania goli i bycia najlepszym może często skutkować takimi zachowaniami. Ale wątpię, żeby CR w szatni robił jakieś problemy z tego, że ktoś mu nie podał, a jeśli tak jest to Ancelotti czym prędzej powinien wylecieć bo toby oznaczało, że nic nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.