Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Jak dla mnie jest różnica między dopuszczeniem znajomych, a pozwoleniem na lecenie z kimś na romantyczne wczasy 

A z kim poleciala na romantyczne wczasy i gdzie? Bo wiem, ze jest beczka z Roberta teraz ze cuckold, ze jego zona tanczy z mlodymi Hiszpanami, ale romantyczne wczasy to skad info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

A z kim poleciala na romantyczne wczasy i gdzie? Bo wiem, ze jest beczka z Roberta teraz ze cuckold, ze jego zona tanczy z mlodymi Hiszpanami, ale romantyczne wczasy to skad info?

https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/anna-lewandowska-zdradza-kulisy-wakacji-na-dominikanie-st7299057

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale gdzie tu dowody na to, ze pojechala z jakims chlopem na wakacje? Chyba, ze te romantyczne wczasy sa z przyjaciolka i o to jest problem. Ale zakladam, ze chyba kobiety moga jechac z przyjaciolkami na wakacje, tak jak faceci z przyjaciolmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ale gdzie tu dowody na to, ze pojechala z jakims chlopem na wakacje? Chyba, ze te romantyczne wczasy sa z przyjaciolka i o to jest problem. Ale zakladam, ze chyba kobiety moga jechac z przyjaciolkami na wakacje, tak jak faceci z przyjaciolmi?

Z tego co czytałem był tam też jest trener od tańca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiadomo, że z jednej strony nie ma to już znaczenia, ale skoro Albania robi dwa gole z trzech akcji, to jednak taka kluczowa sytuacja mogłaby być jakoś normalnie pokazana, a nie stopklatka w momencie gdy piłka jest już ewidentnie kopnięta, a i ta linia wyrysowana jakoś k**** koślawie do linii pola karnego, niby technologia a jednak wiarygodność wątpliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

wiadomo, że z jednej strony nie ma to już znaczenia, ale skoro Albania robi dwa gole z trzech akcji, to jednak taka kluczowa sytuacja mogłaby być jakoś normalnie pokazana, a nie stopklatka w momencie gdy piłka jest już ewidentnie kopnięta, a i ta linia wyrysowana jakoś k**** koślawie do linii pola karnego, niby technologia a jednak wiarygodność wątpliwa

Skoro linia była rysowana zza zawodników, to spalony był jeszcze większy niż wynika z tej ilustracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał(a):

Nom ,cały świat przeciwko nam., Międzynarodowy spisek , chłopaki gryźli trawę przez ponad 90 minut, grali z zaangażowaniem, a zły Var na polecenie Brukseli wypaczył wynik 

ponieważ jesteśmy w mniejszości i każdy nam źle życzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał(a):

Na szczęście fakt że fuszerka była na naszą korzyść nie wypaczył wyniku spotkania 

awans na Euro to kasa rzędu kilkudziesięciu milionów euro, ja nie analizuje czy był spalony większy, mniejszy czy w ogóle tylko stwierdzam, że taka analiza graficzna to kpina, zwłaszcza, że u podstawy moment podania jest niewłaściwie uchwycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

awans na Euro to kasa rzędu kilkudziesięciu milionów euro, ja nie analizuje czy był spalony większy, mniejszy czy w ogóle tylko stwierdzam, że taka analiza graficzna to kpina, zwłaszcza, że u podstawy moment podania jest niewłaściwie uchwycony

Spalony Rakowa z Kopenhagą chyba jeszcze bardziej minimalny, o ile w ogóle tam był.

Pecha ostatnio do tego VARu mamy, chociaż jak dla mnie to Albania nawet z tego 0-1, byłaby w stanie spokojnie wyciągnąć, przecież oni przy 0-0 już wyglądali dużo lepiej i ta bramka to nie było jakieś dzieło przypadku, mimo strzału życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.