Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LAF napisał(a):

No właśnie , ale jednak mniej niż bezpośrednio z klubu w ramach transferu. 
 

Jak dla mnie to okienko zostało skopane koncertowo i nawet te wypowiedzi szkoleniowca , że kadrę ma spoko to było tylko dla podbudowania morałów piłkarzy a nie oceną stanu rzeczywistego 

Morale, k**** mać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał(a):

Morale, k**** mać !

kibice Lecha to osobny ekosystem, zawsze gotowi by się epicko samozaorać, jednak @LAF jak to ma zwyczaju - każdy jeden wątek winduje na zupełnie inny poziom 

największy fan CP3 na forum, a dalej nie może pojąć, że w sporcie to różnie jednak bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wracać na chate, bo specjalnie zostałem w robocie, więc nie wiem jak się skończy, ale naprawdę w c*** szkoda tego farfocla, Raków pomimo drugiego garnituru w obronie jest świetne zorganizowany, Duńczycy niewiele pokazali, nic jeszcze straconego, ale szkoda mimo wszystko, że taki Kittel dostawał tak mało minut generalnie, widać, że nie jest w rytmie meczowym, taki gościu powinien w takich meczach być naszą główną bronią. Generalnie z trzech najnowszych nabytków mamy kontuzjowanego Yeboaha i dwóch rezerwowych, no trochę pieniądze przepalone w piecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Rakowa, bardzo fajny mecz jak na tak przetrzebioną kadrę :( 

Niemniej organizacyjnie i taktycznie Raków jest chyba najlepszym polskim zespołem jaki oglądałem za życia.

Super jest poukładany, tylko talentu trochę zabrakło, Kopenhaga wyglada na gorszy zespół od Częstochowy, ten pazdzierz pechowy po maksie, potem Piasecki i Kittel z super okazjami- zabrakło trochę szczęścia i bardzo napastnika czy ogólnie kogoś kto weźmie piłkę i podrybluje, zrobi przewagę w grze 1na1, tego zdecydowanie za mało dzisiaj było.

Szkoda, na zwycięstwo w Koenhadze nie liczę, pewnie będzie jakiś mocny atak na starcie i dwie kontry i się zawijamy, ale Raków i tak zostawił po sobie dobre wrażenie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje mega niedosyt po tym meczu, Piasecki to dobry napastnik na ekstraklasę i na mecze gdzie trzeba zasuwać ale nie kiedy trzeba przycisnąć w ataku i nie mam do niego o to pretensji, po prostu szkoda że nie przycisnęli bardziej.W Kopenhadze będzie ciężko ale nadal uważam że awans nie będzie jakimś cudem i jest to jak najbardziej możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sewer napisał(a):

Czuje mega niedosyt po tym meczu, Piasecki to dobry napastnik na ekstraklasę i na mecze gdzie trzeba zasuwać ale nie kiedy trzeba przycisnąć w ataku i nie mam do niego o to pretensji, po prostu szkoda że nie przycisnęli bardziej.W Kopenhadze będzie ciężko ale nadal uważam że awans nie będzie jakimś cudem i jest to jak najbardziej możliwe.

niby tak, mimo to w rewanżu napastnika na poziomie też nie będzie i generalnie mecz będzie wyglądał zgoła inaczej i to Kopenhaga będzie prowadziła grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

niby tak, mimo to w rewanżu napastnika na poziomie też nie będzie i generalnie mecz będzie wyglądał zgoła inaczej i to Kopenhaga będzie prowadziła grę

Pytanie czy to faktycznie dla Rakowa gorzej czy może lepiej? :)  Kopenhaga w ataku stworzyła mniej niż Flora.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sewer napisał(a):

Pytanie czy to faktycznie dla Rakowa gorzej czy może lepiej? :) 

patrząc na to jakim problem od zawsze jest dla nich obsługiwanie napadziorów a przez to ich skuteczność to w sumie odpowiedź nasuwa się sama 

dlatego tak szkoda tej porażki, można było grać swoje przy wywalczonym remisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.