Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

chętnie Ci oddam Mroczka, nawet dorzucę Kurzawe

Lech ma najdroższą kadrę w historii tak btw

No, ale to nie jest kadra co widzieliśmy, że przyjeżdzają Słowacy i dostają 3:0 w plecak na Bułgarskiej i w rewanżu jeszcze gonga na początek i jest wszystko pod kontrolą. 
 

Tak na szybko bo idę się alkoholizować zaraz to Bendarek, Marchewa to nie jest jakoś nawet na ECL do tego Velde czy Sousa są mocno podejrzani. A z Ba to jedyny plus, że umie szybko biegać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał(a):

No, ale to nie jest kadra co widzieliśmy, że przyjeżdzają Słowacy i dostają 3:0

idąc tym tokiem rozumowania Belgia jest na poziome Kataru

w tamtym sezonie mniej więcej po wylosowaniu Villareal też chcieliście Rutków na taczkach wywozić, a potem nastąpiły miesiące prężenia muskułów jacy to zajebiści jesteście na kanwie wyników w LKE, piłkarze Lecha chyba też za bardzo uwierzyli, że wszystko im się należy z klucza w końcu mają rozstawienie 

9 minut temu, LAF napisał(a):

Tak na szybko bo idę się alkoholizować zaraz to Bendarek, Marchewa to nie jest jakoś nawet na ECL do tego Velde czy Sousa są mocno podejrzani.

nie no fajnie, nie licząc Bednarka pewnie ta trójka pójdzie kiedyś łącznie za grubo ponad 10 baniek, chciałbym mieć takie problemy, kadra pogoni jest obecnie wyceniana na jakieś 11.5 bańki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a tam taki se, średni we wszystkim w niczym wybitny, cena dobra, szkoda, ze k**** sprzedajemy wszystko jak leci a w plotkach pojawia się niezwykle perspektywiczny Jaca Góralski

W obydwu meczach z Lechem zagrał ok, zważywszy, ze ma 21, to może być spoko grajek. Odpadli z pucharów - okno wystawowe się zamknęło, to są transfery.

Ciekawe, co Lech zrobi z tak liczną kadrą teraz? Może Marchwinskiego już teraz sprzedadzą?

Wychodzi, że przełożenie meczu z Jaga było błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W obydwu meczach z Lechem zagrał ok, zważywszy, ze ma 21, to może być spoko grajek.

Pogoń oddała cała flotę takich młodych grajków na Zachód, nasz największy Wonderkid zamiast podbijać Zachód próbuje się obudować w średniaku w Holandii, a jego cena spadła już o 3M względem kwoty transferu, Walukiewicz niby trochę lepiej, ale i tak na ich tle to Łęgi niczym się nie wyróżniał, na pewno nie jest to materiał na granie w Kadrze czy coś, najgorzej, że na ten moment poza Wendrychowskim nie widać żadnego światełka w tunelu, choć na utrzymanie Akademi klub wydaje ponoć 7 mln złotych rocznie

17 minut temu, Pablo81 napisał(a):

ciekawe, co Lech zrobi z tak liczną kadrą teraz? Może Marchwinskiego już teraz sprzedadzą?

Ne no, Sousa jest niepewny, a teraz to już tylko mistrzostwo może ten sezon uratować, jak już to Krzychu Velde zimą się pożegna myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Pogoń oddała cała flotę takich młodych grajków na Zachód, nasz największy Wonderkid zamiast podbijać Zachód próbuje się obudować w średniaku w Holandii, a jego cena spadła już o 3M względem kwoty transferu, Walukiewicz niby trochę lepiej, ale i tak na ich tle to Łęgi niczym się nie wyróżniał, na pewno nie jest to materiał na granie w Kadrze czy coś, najgorzej, że na ten moment poza Wendrychowskim nie widać żadnego światełka w tunelu, choć na utrzymanie Akademi klub wydaje ponoć 7 mln złotych rocznie

Ne no, Sousa jest niepewny, a teraz to już tylko mistrzostwo może ten sezon uratować, jak już to Krzychu Velde zimą się pożegna myślę

Parę lat temu jak oglądałem dużo Eklapy na żywo, to podobał mi się ten mały Kowalczyk. Zapowiadał się imo na mega talent. A teraz patrzę, że do USA poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Parę lat temu jak oglądałem dużo Eklapy na żywo, to podobał mi się ten mały Kowalczyk. Zapowiadał się imo na mega talent. A teraz patrzę, że do USA poszedł.

to akurat spoko kierunek dla niego, Kowal ma trochę taką duszę Jankesa, a jego styl gry może im przypaść do gustu, zresztą to już nie jest kurwidołek, można się tam ładnie wypromować co pokazał choćby Buksa, o którym zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka a skąd te wyliczenia bo chyba nie z transfermarkt ?

Na bramce Bednarek gdzie każda sytuacja bramkowa przyprawia mnie o niepokój czy coś się zaraz nie odjebie.

W obronie bardzo dobry Joel , Blazic ze spadkowicza Ligue 1 , Milic z poprzedniego sezonu oraz Andersson co w moim przypadku lepszy był Rebocho, którego Lecha nie było stać zatrzymać.

W środku pola to Murawski oraz Karlstrom to nic więcej jak po prostu solidność.

Na skrzydle Hotic o, którym widać, że za wysokie progi oraz Velde , który genialne mecze przeplata słabymi. Człowiek zagadka.

Marchewa jeszcze nie dorósł do poważnego grania oraz Ishak no jedyny pewny punkt Lecha.

Na ławce mamy fajnego Szymczaka, ale musi zbierać szlify oraz Souse , który jest w młodzieżowej kadrze Portugalii a w Lechu nie łapie się do podstawowej XI ze względu, że nie dojeżdża psychicznie na niektóre mecze.

Jest jeszcze Dagerstal i to tyle jeżeli by chodziło o jakiś wartościowych zmienników.

Oczywiście na ekstraklasę to mega paczka , ale jednak chodzi tutaj aby coś ugrać w Europie.

70 % posiadania piłki i tylko jedna bramka. Słowacy 3 strzały , 3 bramki to tak patrząc na suche statystyki.

W moim odczuciu oglądając oba spotkania zabrakło po prostu skuteczności , ale też takiego błysku geniuszu bo było waleniem głową w mur.

Szkoda, że te punkty z poprzedniej fantastycznej przygody poszły się jebać i znowu trzeba będzie się pi*****ić od pierwszych rund i drżeć aby nie trafić na giganta z Anglii czy Niemiec.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Oczywiście w piłkę grano tu już wcześniej. Istnieją spory co do tego, kiedy pojawiła się tu ona po raz pierwszy i w jakim mieście miało to miejsce. Z pewnością w 1889 r. z Niemiec do Krakowa przywiózł futbolówkę Henryk Jordan. Polski lekarz i społecznik widział w niej ciekawy sposób dla zwiększania aktywności fizycznej. Na organizację środowisk futbolowych trzeba było poczekać jeszcze kilkanaście lat. Warunki do tego pojawiły się we Lwowie”

Jordan GOAT 

W ATF nie poszedł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ptak napisał(a):

Zazdrościsz obu rzeczy?

Formalnie Resovia powstała w 1909. Podobno w 1905 ktoś w Rzeszowie grał w piłkę.

Podobno w Krakowie ktoś grał w piłke w XIX wieku i co z tego.

Z Rzeszowem mam mocne powiązania rodzinne, dziadkowie miszkali na Hetmańskiej wcześniej Obrońców Stalingradu xD - stąd tylko Stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z tą najstarszą Wisła to był tylko troll Pottera... tzn Królewskiego 

@LAF 

już Tobie pisano, że gracze pozyskani bezgotówkowo też swoje kosztują, a już na pewno wyceny na TM nie odzwierciedlają ich zarobków 

o tym największym budżecie w historii mówił m. in. Smyk, a on chyba ma jednak lepsze dojścia i wiedzę niż ja czy Ty

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

już Tobie pisano, że gracze pozyskani bezgotówkowo też swoje kosztują, a już na pewno wyceny na TM nie odzwierciedlają ich zarobków 

 

No właśnie , ale jednak mniej niż bezpośrednio z klubu w ramach transferu. 
 

Jak dla mnie to okienko zostało skopane koncertowo i nawet te wypowiedzi szkoleniowca , że kadrę ma spoko to było tylko dla podbudowania morałów piłkarzy a nie oceną stanu rzeczywistego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.