Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Jakim cudem mniej pieniędzy dlugoterminowo jest lepiej?

No jeżeli więcej nabija punktów w LE niż w LM to później będą np rozstawieni i zamiast teraz LM a później odpadać będąc nierozstawionymi lepiej teraz LE i zbierać profity bywając częściej w pucharach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LAF napisał(a):

Poza tym w LE zagrają takie zespoły jak Liverpool czy Real Betis więc to nie są ogóry jak pisze @Reikai

No więc jak sam sobie piszesz. Przy niekorzystnych wiatrach można dostać w LE bardzo mocną grupę (nawet mocniejszą niż niektóre grupy LM) i też zostać oklepanym, a mieć zdecydowanie mniejszy hajs. 

Długoterminowo zdecydowanie lepiej LM zrobić, tu nie wiem, o czym w ogóle mowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laf możesz zacząć przepraszać zamiast te swoje pi****lenie uskuteczniać.

Podtrzymuje to co pisałem w marcu, Raków na ten moment to najlepszy polski klub i to mimo, ze wypadł Ivi

W dniu 17.03.2023 o 10:06, Qcin_69 napisał(a):

Raków jest lepszy od Legii i Lecha pilkarsko na ten moment, jeśli utrzymają kadrę to przy fartowny losowaniu mogą awansować do LM.

Wiem, ze Cię już ponosi bo Lech awansował do 1/4 Konferencji, ale oni po drodze poza Villarealem nie spotkali żadnego mocnego zespołu i ten wynik to w sporej mierze zasługa farta w losowaniach a i tak dużo szczęścia ze przeszli jakiś Islandczyków (poza tym drużyny z Gruzji i Luksemburga w eliminacjach, a w grupie z Izraela i Austrii) - i tak, takie mecze tez trzeba umieć wygrywac, ale jest to z grubsza poziom który dla Legii/Lecha/Rakowa nie jest nie do przeskoczenia bo to drużyny z tej samej polki i zwykle decyduje dyspozycja dnia w takich starciach.

Slavia, która fartownie przeszła Raków to z kolei poziom Karabachu, który przejechał się po Lechu i generalnie zespół o wiele lepszy od Poznaniakow, wiec lepiej trochę sie zastanowić wcześniej niż pisac ze Raków obsral zbroje, bo gdyby psiaki ich nie przekręcili w Częstochowie to Raków w grupie grałby na 100%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale czego nie rozumiesz? :D

chyba na pewno wszystko

7 godzin temu, LAF napisał(a):

gracz, który będzie miał do wyboru granie we wczesnych fazach eliminacyjnych niż spokojna faza grupowa LE i wybierze tę pierwszą

no dawaj cytaty z graczy mówiących że wolą odpuścić LM teraz żeby za dwa lata ich następcy nie biegali po stepach bo sobie to przekalkulowali na chłodno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LAF napisał(a):

Ja jednak upieram się , że lepiej będzie powalczyć w LE niż iść na pożarcie do LM

LOL, przecież Anwil chciałeś dać na pożarcie do Eurocupu a tutaj wolisz LE?

A co do rankingu to do czystego nabijania najlepsza jest LKE i mam nadzieję, że Lech z Legią dadzą radę tam awansować, do tego Raków w LM/LE i będzie dobrze.

W ogóle nie wiem czy pamiętacie ale za czasów Wisły Kraków była szansa mieć dwie drużyny w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał(a):

No się zgadza. Eurocup = LE

Technicznie jak porównywać 1 do 1 hierarchę ważności pucharów to tak EuroCup jest wtedy jak LE, ale rzeczywistość jest taka, że dla Polskich koszykarzy EuroCup to są dużo wyższe progi niż dla piłkarzy LM, więc śmieszne iż 0-18 w EuroCupie nie jest wg Ciebie pożarciem i chętnie byś na takie posłał Anwil a 0-6 Rakowa w LM już jest i wolałbyś LE dla nich.

3 godziny temu, LAF napisał(a):

I Ja uważam, że obecny skład Anwilu jest dużo lepszy niż np WKS

To nie wiele zmienia, bo rok temu Śląsk miał lepszy skład niż Anwil a i tak wygrał ledwie raz w EuroCupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem rankingu świetnie to wychodzi póki co. Ogólnie mając nasz potencjał to takie wyniki w Europejskich pucharach to minimum, ale widać, że liga idzie do przodu (w końcu musiało to odpalić, stosunkowo duży kraj gdzie piłka jest #1, ładne nowoczesne stadiony, duza część klubów z topu ma solidne zaplecze treningowe, stosunkowo duża kasa z tv itd.). Docelowo powinniśmy mieć co 5-6 lat team w LM, co 1-2 lata kogoś w grupie LE, co roku dwa teamy w grupie LK (chyba, że ktoś da radę wejść do LM/LE). I oczywiście raz na jakiś czas wyjście z grupy LK. Nasz potencjał spokojnie na to pozwala, a mam wrażenie, że wreszcie w większości klubów w eks normalni ludzie tym zarządzają, chociaż dalej zdarzają się patologie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.