Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Raków wystawił tylko 4 graczy, którzy wystąpili z Arisem.

#supertransfery

#2wyrównane11stki

#gwiazda2bundesligi

xDDD

P.s. Moze ja tak napradę nie chce żeby eklapa osiagnęła naprawde dobry poziom z czego by się nabijał xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy też w drugą stronę, dali ciała z Piastem ale takie przegrane zdarzają się lepszym zespołom w silniejszych ligach niż nasza - stało się i trzeba jechać dalej z tematem (Aris) Nie wyciągał bym po prostu z tego meczu pochopnych wniosków :) Bardziej martwię się o Legię która dała oklep beniaminkom a w eliminacjach LKE zawodzi.

W ogóle nie pamiętam drużyny która by mnie tak irytowała jak Legia w ostatnich spotkaniach z Ordabasy i Austrią.Widać potencjał w tym zespole, potrafią stworzyć dogodne sytuacje nawet kiedy grają totalnie ZA WOLNO w ataku jak z Austrią tylko ich nie wykorzystują, w obronie też jakoś to wygląda, Pankov czy Augustyniak dobrze wyprowadzają piłkę ale nagle przychodzi okres że cała linia jest totalnie elektryczna i dzieją się jakieś dziwne błędy.

Taką Austrię Wiedeń powinni na spokojnie przejść, klub słabo stoi finansowo i dają szanse młodym się pokazać ale oni serio nie zaprezentowali nic specjalnego w tym meczu a bardziej Legia swoją indolencję.

 

*Domagam się tym razem Muciego od 1 minuty :) 

 

Lech widać że jest otrzaskany w europejskich pucharach, fakt że szkoda tej głupio straconej bramki ale mecz absolutnie pod kontrolą.Mam nadzieje że też bez niespodzianek w rewanżu i dwumecz z Dnipro jak najbardziej do wygrania.


Takie moje luźne przemyślenia :)

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że dozylem czasów gdzie w drugiej linii wyjściowej 11 na mecz Realu nie ma ani Kroosa ani Modrica ❤️ uwielbiam ich ale młodzi zasługują aby występować od '1 a jest kim ich zastąpić 😁💪

Łunin; Carvajal, Militão, Alaba, Fran García; Tchouaméni, Camavinga, Valverde, Bellingham; Vinícius i Rodrygo

 

 

Ogólnie szkoda strasznie Tibo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.