Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2014/15 - co osiągną?


jaggy007

Na co stać Pacers w nowym sezonie?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co czeka Indianę w sezonie 2014/15?

    • finał konferencji
      0
    • 2. runda
    • 1. runda
    • nie awansują do playoffs (miejsca 9-10)
    • nie awansują do playoffs (miejsca 11-12)
    • dno - tankowanie


Rekomendowane odpowiedzi

I chyba po tym sezonie widać że Vogel zjada Tima w trenerce.

 

Stworzył topową defensywą złożoną ze Sloana Scoli i dwóch CJ z czego Miles to kretyn na poziomieJR Smitha

 

Obecnie brakuje mu George'a jedynie i jego ofensywa jest od 6 tygodni na poziomie 109 a więc ok 3-4 pkt powyżej średniej a nawet całościowo ma lepszą ofensywę niż Bulls rok temu bez Rose'a

 

Jakby nie spojrzeć facet lepiej układa rotację lepiej maksymalizuje zawodników i lepiej tworzy ofensywę. W obronie pick and rolla wkład Tima jest przeogromny ale nie oszukujmy się duża część obrony Bulls to napierdalanie na pełnej intensywności co W RS się sprawdza a w PO jak co roku Bulls są bez sił , bez zdrowia bez sensu

 

Dla mnie Vogel od dłuższego czasu to czołówka NBA i lepszy niż Tim czy Doc Rivers a zaryzykowałbym że to moje osobiste TOP 3 obok Popa i Kerra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeszcze top #5 minimalnie przed nim.

 

Pop Kerr ( na kredyt) Doc Rick i Budo.

 

#6 mocno stoi i kroi na równo z Jazz i Suns (wykorzystanie potencjału slabszego talentu na maksa).

 

Krawcem w dzielnicy biedy jest doskonałym ale w walce o najwyższe cele jeszcze się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Kerr może dostawac tyle miłości mając taki skład a Budenholzer z bandą wyrobników nie.

 

Jak dla mnie on i Pop są najlepsi w lidze. Na tierze drugim Carlise i Vogel no i mooooooże Kerr. TT u mnie też ostatnio trochę polecał, ale jest tuż za ww. osobami. Jeszcze wśród najlepszych dałbym Stottsa i Joergera, którzy po cichu odwalają dobrą robotę.

 

A tu trenerzy, którzy wg mnie dobrze rokują i wkróce może się okazać, że będą wymieniani wśród najlepszych:

- Hornacek

- Brett Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzył topową defensywą złożoną ze Sloana Scoli i dwóch CJ z czego Miles to kretyn na poziomieJR Smitha

Miles akurat okazuje się wartościowym obrońcą.

 

topowa to troszkę za dużo powiedzianie, w tym roku mają 7. obronę ligi, 2,9 ponad średnią ligową, a rok temu mieli 7,4 i pierwszą. Vogel dalej ma do dyspozycji najlepszy defensywnie duet centrów w lidze i nie takich złych obwodowych obrońców, więc bardzo dobra defensywa dziwić nie może. bardziej godne odnotowania, jak Indiana przyspieszyła i jak pomimo bardzo ograniczonego potencjału poprawiła atak - oczywiście to kwestia poniżej przeciętnych rywali w defensywie od lutego, ale nie zmienia faktu, że to i tak zaskakujące.

 

swoją drogą statystyki potwierdzają eyetest, że West bardzo postarzał się w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miles akurat okazuje się wartościowym obrońcą.

 

 

Wiesz ja się go w Jazz naoglądałem a potem w Cavs i nigdzie nie był nawet przeciętnym

 

I pamiętaj że oni długo jednak grali naprawdę bolkami - trio Hill-West-Hibbert zagrało raptem ze sobą na razie 324 minuty i mają wtedy def rtg 99,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie cztery sezony Miles miał bardzo dodatni net rating jeżeli chodzi o obronę - oczywiście, grał w słabszych zespołach, ale ciężko mi znaleźć przykład słabego obrońcy który sezon w sezon miałby pozytywny wpływ na obronę nawet słabego zespołu. w statystykach Miles bardzo wyróżniał się na tle słabych defensywnie obrońców Cavaliers, więc sam słaby zwłaszcza w kontekście tego co pokazuje w Indianie być nie mógł. wydaje mi się, mając w pamięci narzekania na niego z czasów gdy jeszcze Jazz się liczyli, że z czasem się po prostu mógł wyrobić bo ciężko inaczej wytłumaczyć jego pozytywny wpływ na obronę trzeciego już zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak - oczywiście bedą bez HCA i nie wiadomo jak się wkomponuje George ale widać że odwrotnie niż rok temu teraz idą w górę a nie się sypią. Obrona rewelka - ofensywa coraz bardziej mi się podoba. Myślę że nikt ale to dosłownie nikt nie będzie chciał na nich sie nadziać w pierwszej rundzie. Zresztą czy z potencjalnym rywali : Cavs-Bulls-Toronto widzisz kogoś jako faworyta w starciu z Indianą nawet bez George'a? Cavs to 50:50 a w reszcie widzę Indianę jako faworyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana przeciw Atlancie z zamianą ról w stosunku do zeszłego sezonu to byłby świetny matchup w pierwszej rundzie.

 

Pytanie jak dużo w tym sezonie da im George. Jeśli zdąży wrócić do przyzwoitej formy, to nie zdziwię się, jak Indiana przejdzie wschód (zwłaszcza, jeśli Hibbert w CY będzie grał jak przed dwoma laty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana przeciw Atlancie z zamianą ról w stosunku do zeszłego sezonu to byłby świetny matchup w pierwszej rundzie.

 

Pytanie jak dużo w tym sezonie da im George. Jeśli zdąży wrócić do przyzwoitej formy, to nie zdziwię się, jak Indiana przejdzie wschód (zwłaszcza, jeśli Hibbert w CY będzie grał jak przed dwoma laty).

o matko. Jak w zeszłym sezonie zaliczyli lekki collapse pod koniec RS, to kazdy wielce wróżył im, że 'jak tak dalej pójdzie to odpadną w 1st round i będzie collapse 21 wieku', mimo że mieli 56-26. Teraz jak wygrali 8,9 meczy z 11 to zaczynają się pojawiać takie głosy. 

Bez przesady Jendras, najpierw do tych PO trzeba się zakwalifikować. Co, zaraz wróci George trafi 20pkt w pierwszym meczu i wszyscy zaczną gadać, że Atlanta jest underdogiem w serii z Pacers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy Hibbert ma player option na następny sezon, więc w tym roku raczej ciśnienia na nowy kontrakt nie powinien mieć.

 

Hawks vs Pacers zapowiadają się ciekawie, ale jako sympatyk tych pierwszych wolałbym takich Hornets :grin:

Lol, to Hawks mają fanów? :D Pierwsze słyszę :D

Kibicujesz im od dawna, czy wskoczułeś na wagonik wraz z runem 20-2 w tym sezonie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko. Jak w zeszłym sezonie zaliczyli lekki collapse pod koniec RS, to kazdy wielce wróżył im, że 'jak tak dalej pójdzie to odpadną w 1st round i będzie collapse 21 wieku', mimo że mieli 56-26.

 

No i o mało nie odpadli.

 

Teraz jak wygrali 8,9 meczy z 11 to zaczynają się pojawiać takie głosy. 

Bez przesady Jendras, najpierw do tych PO trzeba się zakwalifikować. Co, zaraz wróci George trafi 20pkt w pierwszym meczu i wszyscy zaczną gadać, że Atlanta jest underdogiem w serii z Pacers?

 

Przecież pisałem o zamianie ról.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.