Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2014/15 - co osiągną?


jaggy007

Na co stać Pacers w nowym sezonie?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co czeka Indianę w sezonie 2014/15?

    • finał konferencji
      0
    • 2. runda
    • 1. runda
    • nie awansują do playoffs (miejsca 9-10)
    • nie awansują do playoffs (miejsca 11-12)
    • dno - tankowanie


Rekomendowane odpowiedzi

@ely

 

Głupio mi nie jest, nie pisałem, że do PO nie wejdą tylko, że za wcześnie robiłeś z nich defensywnych wymiataczy. Potrzebowali czasu żeby się zgrać i dobrze, że im się to udało bo Pacers to drużyna z jajami a Vogel to jednak elita. Dobrze oceniłeś na co ich stać i za to należy Ci się uznanie. Ciekawe co pokażą z Georgem na boisku, oby był w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hill gdyby nie kontuzja pewnie byłby wymieniany jako TOP10 ligi.

 

Może przesadzam, ale facet niszczy w tym sezonie z obu stron parkietu i kilka razy po kontuzji niesamowicie przejął mecze w 4 kwartach.

 

Hill zawsze był świetnym zadaniowcem i doskonałym obrońcą, ale że wejdzie w buty lidera to się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Hill weszedl w buty lidera ale przez pewien czas mowilo sie ze to Hibbert przejmie skrzypce bo George'u, chwalic go mozna ale wiadomo jak skonczyl Roy gdzie w PO pojawily sie memy porownujace Roya do smietnika bo zbiera tyle samo. Oby Hill'a nie spotkaly memy porownujace go do kosza na smieci z naklejona morda Rondo bo nie podaje i nie umie rzucac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Hill weszedl w buty lidera ale przez pewien czas mowilo sie ze to Hibbert przejmie skrzypce bo George'u, chwalic go mozna ale wiadomo jak skonczyl Roy gdzie w PO pojawily sie memy porownujace Roya do smietnika bo zbiera tyle samo. Oby Hill'a nie spotkaly memy porownujace go do kosza na smieci z naklejona morda Rondo bo nie podaje i nie umie rzucac.

Chłopie ogarnij się :)

 

Hill ma tylko ten problem, że formy z RS nie potrafi jak narazie przenieść na PO. Porównywanie jego rzutyu do Rondo to nieporozumienie, za to nie jest chociażby takim playmakerem jakim jest Rajon, jakkolwiek to tutaj zabrzmi. Hill potrafi znikać w meczach i nad tym musi pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreuje beznadziejnie i kiedyś sam patrząc na jego poczynania czekałem tylko kiedy Collison lub DJ Augustin go wygryzą ze składu. Naprawdę mimo tego co Hill dawał drużynie to uważałem go trochę za hamulcowego, bo Indiana potrzebowała energizera mocno wbijającego się pod kosz.

 

Ale rzutu bym mu nikt nie odmówił. Przecież to człowiek Popa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rzutem to byl tylko przyklad, Hibbert umie zbierac a ludzie robili se jaja ze nie umie, taka sama sytuacja moze byc z rzutem Hilla, i wiem ze Hill umie rzucac bo mam internet google chrome 720hd ilestam mb/s (pozdro vectra)

To byl tylko luzny "przykladzik" z czego inni moga sie smiac.

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreuje beznadziejnie(...)

pewnie dlatego, że G. Hill nie jest i nie był nigdy typowym rozgrywającym.

W Spurs z tego co pamiętam miał za zadanie zdobywać punkty i może okazjonalnie coś rozegrać, a w obronie, jak to u Popa, dawać dobry defens.

W Pacers grał dotychczas poniżej oczekiwań i nieraz pojawiały się komentarze jaki to interes zrobił Pop oddając go a biorąc Leonarda.

Tymczasem ja odnosiłem wrażenie, że on przez Paula Georga jest trochę tłamszony, brakuje mu pewności w grze. I coś może jest na rzeczy, że nagle tak dobrze gra pod jego nieobecność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Hill to jest combo, a nie rozgrywający. Idealny do bronienia obu guardów i rzucania po dostaniu gały, a nie do grania jako kreator. 

 

Świetnie byłoby zobaczyć go obok LeBrona, Hardena lub innego gracza tego typu, który rozgrywa z wyższej pozycji. Ewentualnie zawsze pasował mi jako pierwszy obrońca z ławki na 1-2 lub... następca Fishera w Lakers :) ale w tych starych LAL, w tej chwili do niczego nie byłby potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest, wszyscy tutaj oglądamy NBA od jakiegoś czasu, ale widzę że mało kto po dziś dzień docenia coś takiego jak system gry

 

a system gry Indiany z prawie identycznym trzonem niż rok temu się nie zmienił. w zeszłym roku byli pierwsi na wschodzie i wykręcili 56 zwycięstw, w tym roku mają plagę kontuzji, ale jak wrócą Hill, West i Hibbert to na pewno będzie drużyna zdolna do awansu do PO

 

chłopaki, ci Murzyni co biegają po boisku są ważni, ale są też inne składowe wyników drużyny

 

żeby nie było, że tylko ely jest na tym forum mądry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mowilem ze pacers sie ogarna! :smile:

i zamiat trafiac na cavs, chce, bardzo chce zeby trafili na hawks. powtorka z zeszlego roku tylko ze role sie odwracaja i to pacers z roli underdoga napsuja troche krwi atlancie. nie beda na pewno faworytami ale nie beda tez bez szans w tej serii. 

 

Ale w PO ich nie widziałeś ;)

 

Typowałeś Hornets i Brooklyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uważasz, że trudniej jest przewidzieć wynik meczu Ekstraklasy czy Premier League?

ten sezon pokazuje, że na Wschodzie tylko trzy drużyny ''nie są zdolne zrobić playoffów'', i jest ich aż tyle tylko dlatego, że w tej trójce jest Philadelphia i Knicks. zresztą, droczę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.