Skocz do zawartości

Typowanie Playoffs 2015 Wschód


jaggy007

Typowanie Playoffs 2015 Wschód  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w nadchodzącym sezonie awansuje do PO na wschodzie?

    • Atlanta Hawks
    • Boston Celtics
    • Brooklyn Nets
    • Chicago Bulls
    • Charlotte Hornets
    • Cleveland Cavaliers
    • Detroit Pistons
    • Indiana Pacers
    • Miami Heat
    • Milwaukee Bucks
    • New York Knicks
    • Orlando Magic
    • Philadelphia 76ers
      0
    • Toronto Raptors
    • Washington Wizards


Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrze po wynikach ankiety i widzę, że w porównaniu z zeszłym sezonem prawie nikt już nie wierzy ani w Knicks (nie dziwi mnie to w żadnym razie) ani w Detroit (małe zaskoczenie jednak, bo potencjał w drużynie jest pytanie czy GM i Stan będą potrafić go uwolnić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze po wynikach ankiety i widzę, że w porównaniu z zeszłym sezonem prawie nikt już nie wierzy ani w Knicks (nie dziwi mnie to w żadnym razie) ani w Detroit (małe zaskoczenie jednak, bo potencjał w drużynie jest pytanie czy GM i Stan będą potrafić go uwolnić)

Trudno o optymizm, jeśli drużyna się nie wzmacnia a była bardzo słaba. Sam trener (w końcu też nie jakiś megamistrz) to trochę za mało. Jedyna nadzieja to jakiś s'n't za Monroe.

 

Knicks bez Chandlera to już w ogóle parodia drużyny, najbardziej dysfunkcjonalna ekipa w całej lidze. Już prędzej Bucks z partyzanta coś zwojują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 9 pewniakow czyli zeszłoroczne ekipy z PO i oczywiście Cavs wiec musiałem kogoś wywalic....

 

Najpierw pomyślałem Nets ale tam wraca Lopez

 

Potem Hawks a tam wraca All

 

Więc mimo wzmocnień trafiło na Hornets.... Cavs dojdzie do top x a Hornets nie przeskocza tych wspomnianych a tym bardziej Raps ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę w PO netsów na pewno. odszedł pierce i livingston, oraz thornton a na ich miejsce tylko jack...deron pewnie znowu sie polamie albo rs przekula na obrotach 13ppg/6as.
 

moj power ranking na ta chwile:

1. cavs ( w rs beda najmocniejsi mi sie wydaje)
2. bulls (moga byc 1 jesli rose wroci w 85% sprawny)
3. pacers

4. heat
5. hawks
6. raptors
7. hornets
8. wizards

--

9. knicks (gorzej niz w zeszlym sezonie byc nie moze)
10. nets
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. knicks (gorzej niz w zeszlym sezonie byc nie moze)

481361_457845387602375_1374874839_n.jpg

 

Zmieniłbym pod koniec na "prawdopodobnie będzie" ale to szczegóły ;) Jak dla mnie to ich może spokojnie przeskoczyć kilka zespołów budowanych na graczach z tego i kilku poprzednich draftów. Do tego Nets grali prawie cały sezon bez Lopeza a on na parkiecie to duży atut tej ekipy. Obecność przepłaconego Carmelo to jedyne co dzieli Knicks od dna ligi a szkoda że tego dna nie poszorują bo poza Shumpertem i może Hardawayem nie widzę nikogo na kim można coś zbudować. Nie wiem co z tym zamierza zrobić Phil ale nie przekonał mnie ani Derekiem Fisherem ani wzmocnieniami składu.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets za Knicks?Facet nie bierz tyle tego.

 

W Knicks 2-im i 3-im najlepszy graczem jest yyyy sam nie wiem JR Smith i Shumpert? A w Netsach masz Lopeza,Williamsa,Johnsona,Kirilenke,Jacka czy nawet Teletovicia. Amare i włoskiego ogiera nie zaliczam już do koszykarzy.

 

 

Plus tu masz świeżaka Fishera a po drugiej stronie świetnego Hollinsa.

Edytowane przez prorok89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbijam, podobnie jak KBJ uważam, że brak PG zburzy marzenia jednego zespołu o PO. Niestety sam West na swoich barkach nie wprowadzi ich do PO. Cała konkurencja się wzmocniła lub zachowała to co ma z małymi wyjątkami na Heat i Nets. Miejsce Indiany zajmie Cavs i tyle z tego typowania.

 

Bulls, Cavs, Heat, Wizards, Toronto, Hawks, Nets, Hornets - taki jest mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.