Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego traktuje go jako potencjalnego FA bo kto normalny miałby mu placic 9mln. Niby kto miałby się pokusić o Hilla za 9mln i jeszcze dorzucać late 1st round? Sci-fi.

a co to nie ma zespołów, które mogłyby się chcieć wzmocnić pod koszem już w tym sezonie kosztem niskiego wyboru w drafcie ? nie każdy patrzy tylko na przyszłość są zespoły, które chcą być mocniejsze na tu i teraz

 

tacy Cavs za Mozgova oddali zdaje się dwa wybory w pierwszej rundzie, więc jakiś jeden wybór za Hilla to żadne sci-fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dwa miesiące temu każdy z Was lubił Hilla, aż tak obniżył loty?

a co to ma do rzeczy ? ja chce go oddać bo to zwiększa nasze szanse na lepszy pick, dodatkowo to chyba jedyny gość, za którego możemy coś wyciągnąć z wartością na przyszlość. Hill zrobił ogólnie niezły postęp w tym sezonie, często ten jego jumperek to wpadal jak z automatu. Postawić go obok jakiegoś ogarniętego w obronie wysokiego, w dobrym systemie i może naprawde bardzo dużo dać takiej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to jest tak, że dobry zawodnik w drużynie, której się kibicuje jest raczej niewymienialny, przynajmniej do końca sezonu

Do końca sezonu to LAL muszą mieć jak najsłabszy bilans. 

 

A Hill w długodystansowych planach jest zbędny, tak samo jak i teraz. Dlatego miło byłoby coś dostać za niego, najpóźniej w lipcu przestanie być graczem Lakers. Przynajmniej na obecnej umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson i Ellington w pierwszej połowie z Wizards wyglądali jak allstarzy na tu i teraz. W drugiej połowie natomiast Clarkson dalej wierzył, ze jest allstarem ale wrócił do starej dyspozycji i kilka zagrań komicznych wyszło z jego rak [airball, solidna czapka i tragiczna gra].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi po jaką cholerę oni wygrywają takie mecze jak ten z Bulls


wiadomo że cel jest jeden, przegrywanie


kibice i tak nie mają za bardzo co oglądać bo naprawdę trudno mi wierzyć żeby stałego bywalca SLC jarał sezon który i tak jest stracony, a ma świadomość że osiągnięcie większego dna daje szanse na lepsze wybicie


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrząc na dzisiejszą S5 Lakers zacząłem się zastanawiać czy kiedyś wybiegło w koszulkach Lakers w podstawowym składzie pięciu gorszych, czy tam powiedzmy mniej utytułowanych zawodników ? 

 

Clarkson - debiutant wybrany z 46 numerem w drafcie, Black - kolejny debiutant, ale taki, który się na draft nie załapał, Kelly - rok temu wybrany z 48 numerem w drafcie, Sacre - wybrany z 60 numerem dwa lata temu i zamykający S5 Ellington, o którym można powiedzieć w najlepszym wypadku, że jest grającym od paru lat średniej klasy rolsem na SG.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto Was zmusza do takiej piątki? Macie przyzwoitych Eda Davisa i Lina, ale nie wiedzieć czemu trener woli grać tymi typami co wymieniłeś. W ogóle to coś z tym Edem może być nie tak bo to już którys raz taka sytuacja, chociaż ja uważam że miał sporego pecha. Za rok chętnie bym go zobaczył na PF w SAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis w ataku bazuje głównie na atletyźmie i specjalnie dużo pożytku z niego nie ma ale w obronie wykonuje naprawdę dobrą robotę.

Ale w ataku nie robi nic czego nie umie(przesadne kozłowanie, jumperkowanie) i nie szkodzi specjalnie, więc jak dla mnie wpytkę roles. Szkoda, że nie można go zobaczyć razem z Randlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.