Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie starczy, jego max jest sporo większy. 

 

Pomysł nie byłby głupi, ale gdzieś niedawno pisali, że Bulls sami dadzą maksymalną umowę Butlerowi. Co nie znaczy, że nie warto spróbować.

 

Inna sprawa, to nie wiem, czy udałoby się ich obu zmieścić z maxami, szczególnie jakby jakimś cudem trafił się rookas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie zmieścimy Butlera i Monroe.

Po drugie, Bulls Butlera nie puszczą.

Po trzecie, plotki dotyczące letnich ruchów w styczniu to czyste spekulacje.

 

Ja się martwię, że jak nie pyknie z Gasolem (a na pewno się nie uda) to Knicks wyłożą kasę na Monroe. 

 

Monroe + Towns pod koszem. Źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już na forum fajnie napisał, że gdyby przy władzy byli jacyś ludzie Dolana, to STAT i "Air" Bargnani już by siedzieli na Brooklynie a J.J i Lopez/D-Will w Knicks, i jeszcze by uważali, że to sukces bo ich wysokie kontrakty spadły :D

 

Czekam co przyniesie los, ale jakby się zastanowić, to Monroe nie byłby taki zły, tylko zależy za jaką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brook tylko na wymianę, już zadeklarował, że dokona 'opt in' na te 16,7mln.

Monroe spokojnie będzie chciał z 13-15mln za sezon, ale może podpisze za mniej, kto go tam wie. Marc Gasol to dla mnie zagadka, choć wydaje mi się, że zostanie w Memphis dostając max deal.

 

Kenyon Martin do końca rozgrywek zostaje w Bux.

 

via Nick Young ;]

 

“I told Goran Dragic on the court, ‘You might be my teammate next year.’” Young told the L.A. News Group shortly after the Lakers’ loss on Monday to the Phoenix Suns. “I’ll talk to Marc (Gasol.) Me and him are cool. Kevin Love, I’ll talk to him.”
Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie zmieścimy Butlera i Monroe.

Po drugie, Bulls Butlera nie puszczą.

Po trzecie, plotki dotyczące letnich ruchów w styczniu to czyste spekulacje.

 

 

Monroe + Towns pod koszem. Źle?

 

nieźle, ale ja wolałbym Melo na czwórce a kaskę wydać na jakiegoś guarda z podaniem i obroną - może Dragic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kucio

 

Monroe to nie PF, i ustawianie go tam na siłę robi sporo problemów. To center i jak zacznie grać na tej pozycji, to moim zdaniem będzie mógł pokazać pełnię możliwości. Ja go zawsze chciałem i zdania nie zmienię. 

 

Lin, serio? :) niech leci grać z B-easym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto zaryzykować i ściągnąć Millsapa na PF i wtedy grać Randlem na C : ) Troche mało centymetrów, ale Atalnta też w rosterze wzrostem nie grzeszy.

 

No to powtórzę kwestię dotyczącą Marca Gasola, ale teraz z Millsapem: po co miałby przechodzić z contendera do drużyny, która nie będzie grać w PO w następnym sezonie?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks od jakiegoś czasu interesują się Monroe, a wtedy Horford może wrócić na czwórkę. IMO jeśli NYK wybiorą centra w drafcie to rzucą sieć na Millsapa, a nie Monroe'a. Gasol raczej tam nie przyjdzie.

 

Lakers zapewne by chcieli Aldridge'a, a czy on zostanie w Portland ? Jeśli nie uda się gwiazdami to może Wes Matthews, Pat Beverley i ktoś pod kosz.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.