Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

sheed sie liczyl bo u niego nie bylo zakonczenia kariery z powodow medycznych. choc oczywiscie moge sie mylic...

 

jendras, liga z reguly przychylnie rozpatrywala wnioski zespolow. dwa, ze utrata goscia na caly sezon to utrata goscia na caly sezon. lakers nie mogli sie na to przygotowac, stad wyjatek. mysle, ze tu nie ma przeciwwskazan a historia choroby nie ma nic do tego. chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius Randle:

 

W pierwszej odsłonie zaczyna akcję przodem do kosza zza łuku, robi between the legs crossa i kończy runnerem od tabelki, w drugiej rzuca step backa z 6 metrów po hesitation dribble, w trzeciej gra tyłem i overpowers Reggie Evansa.

W poprzednich meczach widziałem jeszcze jak lata full court na pełnej prędkości i kręci grube spin moves.

 

Full package?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed Davis i Randle niech grają po 36 minut, o pozostałe niech biją się Boozi i Hill, których za rok w LAL i tak nie będzie. Szkoda, że te 9 melonów z Jordana nie władowali w Lance.

 

BTW Czemu Lin wchodzi cały czas z ławki (wczoraj już było wiadome, że Nash out)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Booza ogolnie nic nie mam, ale jak najwięcej minut dla Randla i Davisa. I liczę, że po wylocie Nasha, kontuzji Ronniego, Jordan Clarkson dostanie trochę minut i będzie zapieprzał jakby był to jego CY.Był taki w LAL (Morris) lecz myślę, że J.Clarkson ma szansę zostać takim G.Hill'em. Liczę, też na dobre rotowanie minutami Wesa, Younga i Xaviera - niech Ci ostatni wracają do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2

 

kontrakt nie schodzi z salary. a liga nie ma obowiązku dawać Lakers specjalnego dodatku do pozyskanie zawodnika i fakt, że ta kontuzja to stara historia, może zmniejszać szansę na pozytywną odpowiedź.

tylko w sumie na co nam ta kasa w tym roku Jendras?

 

Bo to tylko zmarnowane 4 mln jezeli je wydamy bo na kogo przede wszystkim, i po co glownie ze wzgledu na to ze nie ma kogo podpisac, jezeli wgl zalapiemy sie na po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dostaną, to tylko na kogoś do końca sezonu, no nie? Więc w przyszłoroczne lato nie będzie wadziło, jak kogoś wezmą. 

 

Wszystko będzie się rozbijało o to, jak zaczną sezon. Jak bardzo słabo, to nie spodziewam się wydania takiego wyjątku. Jeśli go dostaną... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius Randle:

 

W pierwszej odsłonie zaczyna akcję przodem do kosza zza łuku, robi between the legs crossa i kończy runnerem od tabelki, w drugiej rzuca step backa z 6 metrów po hesitation dribble, w trzeciej gra tyłem i overpowers Reggie Evansa.

W poprzednich meczach widziałem jeszcze jak lata full court na pełnej prędkości i kręci grube spin moves.

 

Full package?

 

https://www.youtube.com/watch?v=GEERr3AEzec

 

no Landry z Evansem byli już mocno sfrustrowani. Swoją drogą, Randle nie wiem czy trafił z 3 jumpery przez cały ubiegły sezon. W samym preseason sieknął z 10. Dlatego zawsze podkreślam, że brak rzutu u debiutanta to jeden z najmniejszych problemów (btw. Aaron Gordon trafił w pre 45% trójek).

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Gordon trafił w pre 45% trójek

Ale wszystkie chyba były wide open, a przeciwnik wręcz liczył, że Aaron odpali cegiełkę? Randle dużo bardziej imponujący, gdyż ciska jumpery jakby bł jakimś guardem. Oboje też zadziwiająco dobry handling.

 

Tak czy siak, w ewentualnym redrafcie Randle szedłby spokojnie z piąteczką(zaraz za big3 i ... Nurkiciem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fractured tibia, czyli to samo co wykończyło Kobego przed rokiem. Kontuzja w grudniu, nie zagrał do końca sezonu. Ale wiadomo, że to indywidualna kwestia. Randle ma 19 lat, więc w teorii leczenie powinno przebiec w szybszym tempie. Myślę, że minimalna przerwa to 3 miesiące, w wariancie pesymistycznym nie zagra już w tym sezonie.

 

A może ten sztab medyczny Lakers jest po prostu hujowy. Wiadomo, że zdarzają się ferelne kontuzje jak Kobe wpadający w kolano Bynuma, ale w to się już wierzyć nie chce co się wyprawia w ostatnim czasie. Trzeci sezon z rzędu jesteśmy gromieni przez kontuzje.

Karl Malone też nie był nigdy kontuzjowany zanim nie przyszedł do Lakers i nie doznał urazu kolana, które zostało przesz sztab nieprawidłowo zdiagnozowane i było źle leczone od samego początku, przez co nie zdążył w pełni wyzdrowieć na Playoffy... kto wie czy nie kosztowało nas to wtedy tytułu...

 

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro. 

 

Pierwszy od dawna rookie z topu, mający do tego świetny skill i charakter, wypada na tak długo już w pierwszym meczu, w debiucie. To boli. Szczególnie, że warunki do ogrywania ma bardzo dobre. 

 

Meczu nie mogłem oglądać. Rzut oka w box i pomyślałem "pomału, z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej", po czym włączyłem skrót...

 

Szkoda, nie tak miał się zacząć sezon. Miałem mieć dwie radości z oglądania Lakers w tym roku - Kobe i Randle. Został już tylko Bryant, oby jak najdłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Jendras rzucił ostatnio highlightsy z jego akcji. w meczu preseason. Pomyślałem, że zaczne mu kibicować bo dawno nie widziałem takiego wszechstronnego rookasa ... a tu c***.

******************* - cenzura nastepnym razem skasuje post.

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.