Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Pal licho kto to jest, ale już jego pozycja mnie ciekawi, bo kolejny PG jest w LA potrzebny jak pływakowi sanki.

czy jak migacze do wanny? :D 

 

co do Applinga też nie znam typa, widziałem go tylko w jakimś wczesnym draftclasie do NBA2k14, a gdzie gra co i jak to nic. On jest zaproszony na camp, więc pewnie po nim go nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

O ile wystawianie Boozera nad Randle'm można nazwać dyskusyjnym, o tyle startowanie Nashem nad Linem to czysty objaw choroby psychicznej. Specjalnie na sercu los LAL mi nie leży, jednak mam nadzieję, że to tylko taka gadka Scotta, żeby oddać szacunek dla Stiwiego, ewentualnie że gada tak bo wie że i tak Nash się połamie i nie jest zdolny do gry, więc tak czy inaczej grać będzie Lin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wystawianie Boozera nad Randle'm można nazwać dyskusyjnym, o tyle startowanie Nashem nad Linem to czysty objaw choroby psychicznej.

 

Akurat w przypadku Nasha i jego spinających się pleców (i też np. Garnetta) to ma sens, bo nie stygnie na ławce po rozgrzewce. Z tym był problem już z 5 lat temu, jak Nash jeszcze nie był w stanie połowicznego rozkładu, a co dopiero teraz.

 

Jakby to był team, który będzie o coś walczył i ma przy okazji gwiazdorskiego PG to można by się oburzać, ale w Lakers i z Jeremym Linem - nikt tam nie daje jebania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że wszystko zweryfikuje camp i mecze przedsezonowe, o zdrowiu nie wspominając to nie wiem co was tak dziwi w tej piątce Lakers, jeżeli założyć, że wszyscy będą zdrowi to dość oczywiste wydaje się, że tak to przynajmniej na początku sezonu będzie wyglądało. 

 

Jasne, że zakładanie zdrowia w przypadku Nasha to w tym momencie mocno naciągana sprawa, ale jeżeli już założyć, że jednak będzie w stanie jeszcze grać to zaczynanie nim meczu/połowy jest dość zrozumiałe. Z jednej strony większość trenerów (przynajmniej do czasu oficjalnego rozpoczęcia tankowania) postawiłoby w takiej sytuacji na weterana z jego cv, dodatkowo starszy gracz, mający problemy z plecami lepiej żeby pojawiał się na parkiecie rozciągnięty/rozgrzany nawet jeżeli ostatecznie na parkiecie będzie spędzał mniej minut. 

 

Tutaj zresztą nawet gdyby Scott był w 100% przekonany, że to młodzi Lin z Randlem powinni od pierwszego meczu być w S5 to dla ich dobra jego oficjalna wersja pierwszej piątki na tą chwilę powinna mieć właśnie na rozegraniu Nasha i na PF Boozera tak by młodzi wiedzieli, że na miejsce i minuty muszą sobie zapracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym artykule

 

 

Training camp will change a lot of things, but this would be the lineup that most expected would take the floor with the possible exception of Steve Nash starting over Jeremy Lin.

Nash’s health is a huge question mark, and his body may not allow him to play much more than 20 minutes per game. Because of that and his lack of defensive ability, it is possible that Lin could see himself in the starting lineup pretty regularly.

 

Także nie robiłbym sensacji.

 

Boozer powinien startować, żeby gówniarzowi sodówa nie uderzyła od razu. Hill to najlepsza opcja na C jaką mamy. Kobe w s5 nikogo chyba nie dziwi. Więc o co to zdziewienie? O Wesleya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jak na razie jestem pozytywnie nastawiony do tego sezonu, na pewno bedzie to inny sezon kompletnie niz zawsze, mamy w koncu mlody wybiegany ofensywny roster, trenera ktory potrafil prowadzic CP3, zna dobrze Kobego takze tu tarc nie powinno byc

 

Ciekaw jestem co z Nashem Young mowil ze gral z nim kilka razy i byl zaskoczony jak dobrze wyglada, jakby dawal jakies 15 min z lawki to by bylo calkiem spoko, ciekaw jestem jak to jest w koncu z tym Linem czy sie zda na cos czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że trener potrafił prowadzić CP? :)

 

Jeśli chodzi o Nasha, to pozostaje nam tylko poczekać do końca umowy i po roku więcej nie będziemy musieli go oglądać. Koleś jest balastem od początku, przyszedł po kasę i dokładnie tak to wygląda. Opierać się na nim nie ma sensu, żadne plany nawet na miesiąc do przodu z nim w składzie nie będą dobrymi planami. Ja tam w żadne opowieści o jego dobrej formie nie wierzę, ostatnio często jest taka sama gadka. Nash jest skończony, nic nie da drużynie. 

 

Mogą gadać, co chcą, ale max po kilku meczach Lin wskoczy do piątki. I tak będzie grał większe minuty. 

 

Po typie, który w ostatnim sezonie ledwo zagrał 15 spotkań, a zaraz po zakończeniu RS pomykał w nożną pełen sił, nie spodziewałbym się wiele dobrego dla zespołu. Swoje weźmie i pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=kdZ48zOZVV0 

 

Kobe fadeaway jumpers!

 

https://www.youtube.com/watch?v=xSMBeoKEgCA&list=UUbNWe0snu7U9H2qioNH2nvg

Filmiki z gierek 5 na 5. Niby zwykły trening, a ja się jaram :D Cieszę się, że podpisaliśmy Ellingtona lubię gościa, Clarkson wygląda całkiem spoko, chciałbym by stał się niejako stealem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.